PUBG Mobile Devriye ve Koruma Robotu Nerede?

 PUBG Mobile Devriye ve Koruma Robotu Nerede?
Okunuyor PUBG Mobile Devriye ve Koruma Robotu Nerede?

PUBG Mobile Devriye Koruma Robotu ile ilgili gelen görevleri yapmak veya oyun içerisinde bunları kullanmak isteyenler nerede? sorusunu çok soruyorlar. Bizde sizlere hangi haritada? olduğunu cevapladık ve nerede bulacağınızı gösterdik. 1.5 güncellemesiyle birlikte PUBG Mobile yepyeni bir düzene geçiş yapmaya başladı. Artık ileri teknolojinin de hayatta kalma maceralarımıza ortak olduğunu görüyoruz. Klasikleşen temadan kurtularak ilkel silahlar ve malzemelerle hayatta kalma mücadelesi vermeye çalışıyorduk. Fakat yeni güncellemelerin ardından bizi son hayatta kalan oyuncu olma yolunda önemli yardımları dokunacak olan Devriye ve Koruma Robotu gibi bir çok yeni teknoloji de oyuna eklenmeye başladı.

PUBG Mobile Devriye Koruma Robotu Nedir?

PUBG Mobile Devriye Koruma Robotu, 1.5 güncellemesiyle oyuna eklenen ve hayatta kalma mücadelesinde önemli bir rol üstlenecek olan yeniliktir. Haritalarda bulunan bazı kentsel bölgelerinde görülmeye başlanan robotik köpekler size çok büyük yardım edebiliyorlar. Bu devriye koruma robotu denilen köpeklerin özelliği sizlerin hayatta kalan oyuncu olmasına yardım edecek eşyaları o bölgede bulmanızı sağlar.

PUBG Mobile Devriye Koruma Robotu Nerede? ve Hangi Haritada?

PUBG Mobile oyununda son hayatta kalan oyuncu olmak için girdiğiniz tüm haritalardaki maçlarda yer almaktadır. Oyundaki çok büyük olmayan kentsel bölgelerde şans eseri karşınıza çıkabilir. Sürekli olarak bulabileceğiniz sabit bir konumda değildir. Bu Devriye Koruma Robotu denilen köpekleri gördüğünüzde etkinleştirmeniz gerekmektedir. Etkinleştirdiğiniz zaman sizin için o bölgedeki hayatta kalacak malzemeleri kolayca bulmanızı sağlayacak.

Hayatta kalma savaşında size yüksek kaliteli malzemeleri bulduran bu devriye koruma robotları yani robotik köpekler şuanda stratejik olarak çok önemli bir noktadır.

PUBG Mobile Devriye Koruma Robotu Nerede? ve Hangi Haritada?
PUBG Mobile Devriye Koruma Robotu Nerede? ve Hangi Haritada?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın