PUBG Mobile E-Pin Nedir? Nasıl Girilir?

 PUBG Mobile E-Pin Nedir? Nasıl Girilir?
Okunuyor PUBG Mobile E-Pin Nedir? Nasıl Girilir?

PUBG Mobile E-Pin Nedir? ve Nasıl Girilir? sorularını en güncel cevaplarla 2020 yılında açıklıyoruz. Aynı zamanda işinize yarayacak önemli bilgileri’de burada. Electronic Personal Identification Number yani E-Pin özellikle

PUBG Mobile gibi popüler oyunlar dahil olmak üzere oyun içerisinde UC parası gibi satın alma işlemlerini sağlayan bir ödeme yöntemidir. Yarattığı elektronik şifreler ile oyuncuların satın aldıkları kodları özgün hale getirip başka oyuncuların bu kodlara ulaşmasını imkansız hale getirir.

Son dönemlerde oyun içi UC satın almak isteyen oyunculara verilen E-Pin kodlarını nasıl kullanacaklarını bilmemeleri ve ne işe yaradığını anlamamaları bir çok soru işaretini’de beraberinde getirdi.

PUBG Mobile E-Pin

PUBG Mobile E-Pin aracılığıyla oyun içerisinde kullanabileceğiniz UC Para birimini farklı veya anlaşmalı sitelerden almanız halinde karşılığında size verilir. Size verilen bu E-Pin kodlarını yine resmi PUBG Mobile sayfalarından kullanarak aldığınız UC miktarını hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

PUBG Mobile E-Pin
PUBG Mobile E-Pin

Bazı oyuncular UC çekmek için sitelerden aldıkları E-pin kodlarının çok farklı olduklarını söylüyorlar. Bu kodlar 2, 3 haneli olabildiği gibi 25, 30 hanelide olabiliyor. PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz “ZCY2” gibi bir E-pin kodu farklı bir alışverişinizde “O9KDA-LYHFN-L2OGN” şeklinde’de olabilmektedir.

Alışveriş siteleri, mobil uygulamalar ve mobil oyunlar satış işlemlerinde özel şifrelenen E-Pin kodlarını tercih ediyorlar. Bunları tercih etmelerindeki en büyük sebep kendilerine özgü ve ulaşılması zor özgün şifrelerin rahatlıkla oluşturulması. Dünya üzerinde 60’dan fazla ülke’de aktif olarak kullanılmaktadır. Bu’da global bir düzenin kapısını açarak geliştiricilere kullanım imkanı sağlatıyor. Aynı zamanda ödeme gerçekleştiren kullanıcılar’da bu sistemden oldukça memnunlar. Karşılaşılan hata ve sorunların en az olduğu çok güvenilir bir sistemdir.

PUBG Mobile E-Pin Nedir?

PUBG Mobile E-Pin, oyunda hesabınızda kullanmak üzere satın aldığınız UC parasını kullanabilmeniz için şifrenizin özel bir elektronik şifre haline getiren sistemdir. Bu sayede aldığınız kodlarınızı başka oyuncuların rast gele sayılar girerek veya programlar aracılığıyla çalmasını engeller. Sizde güvenilir bir alışveriş yaparak hesabınıza satın aldığınız UC parasını rahatlıkla geçirebilirsiniz.

PUBG Mobile E-Pin Gir

PUBG Mobile E-Pin Gir, yazarak aldığınız UC kodlarınızı hesabınıza yatırmanızı sağlayacak resmi adresleri aşağıda paylaşıyoruz. Bu kodları kullanmak için kesinlikle resmi PUBG Mobile adresini kullanmanızı öneriyoruz. Aksi halde aracı olan kurumlarca karşılaşılacak sorunlar’dan PUBG Mobile ekibi sorumlu tutulamaz.

PUBG Mobile E-Pin

2020 yılında aktif olarak kullanılan ve dünya üzerinde en çok tercih edilen sisteme ulaşmanızı sağlayacak butonu yukarıda paylaştık. Açılan sitede PUBG Mobile hesabınıza ait ID ve kullanmak istediğiniz e-pin kodunu girmeniz yeterli olacaktır.

PUBG Mobile E-Pin Kodları

PUBG Mobile E-Pin Kodları olarak verdiğimiz 2020 yılına ait bedava şifreleri kullanarak oyun içerisinde UC sahibi olabilirsiniz. Bu E-Pin kodları kesinlikle çalıntı değildir, takipçilerimiz için özel çekilişlerle dağıttığımız kodlardan oluşmaktadır.

PUBG Mobile E-Pin Kodları
PUBG Mobile E-Pin Kodları

PUBG Mobile Bedava E-Pin Kodları (2020):

 • DF54GWE16R
 • UKUZBZGWF
 • GPHZDBTFZM24U
 • WE1DW6341E
 • DBJD74FSDS74F
 • TQIZBz76F
 • T4E5F2G1E6
 • KFJEL34K53LKD
 • RNUZBZ9QQ
 • 6G1N2XS3F4
 • PGHZDBTFZM24U
 • KFK3KOGTI34
 • 89DFNIO453
 • PGHZDBTFZ95U
 • PGHZDBTFZ95UBBB

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Redeem Code Nasıl Alınır?

PUBG Mobile E-Pin hakkında güncel bilgileri girmeye ve merak edilen soruları cevaplamaya devam edeceğiz. Sizin sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın