PUBG Mobile E Posta Kaldırma (Android ve İOS) 2021

 PUBG Mobile E Posta Kaldırma (Android ve İOS) 2021
Okunuyor PUBG Mobile E Posta Kaldırma (Android ve İOS) 2021

PUBG Mobile E Posta Kaldırma işlemlerini ve gmail kaldırma işlemlerini hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlar için anlattık. Aynı zamanda Emülatör üzerinden de nasıl kaldıracağınız gibi 2021 yılına özel bilgileri buradan öğrenebileceksiniz. Oyuna giriş yapmaya çalışırken kullanılan e posta bilgisi aynı zamanda hesabınızın çalınma veya şifre unutma durumlarında da oldukça lazım olabiliyor. Fakat PUBG Mobile oyununun eski bir oyun olması ve oyuncularının bir çoğunun da oldukça eski olmasından dolayı hesaplardaki bilgileri güncellemek oldukça önemli. PUBG Mobile e posta kaldırma sayesinde kullanılmayan ve eski mail adreslerini kaldırıp yerine yenilerini ekleyebilir veya hiç bir e posta hesabı kullanmayabilirsiniz.

PUBG Mobile E Posta Kaldırma

PUBG Mobile E Posta Kaldırma için aşağıda anlatılan adımları takip etmeniz gerekmektedir. Bu sayede hesabınıza tanımlanmış olan e-posta adresini rahatlıkla kaldırabilirsiniz. 2021 yılı boyunca içeriği güncellemeye devam edeceğiz. Şuanda mevcut olan 1.6 versiyonu ve sonrası içinde bu işlemler geçerlidir. Yeni gelecek güncellemelerde eğer PUBG Mobile oyununda E-Posta kaldırma işlemlerinde değişiklikler yapılırsa bu yeni bilgileri de yine size buradan sunacağız. Aynı zamanda konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı da aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG Mobile e posta kaldırma hakkındaki tüm merak edilen sorularınız cevaplanacaktır.

PUBG Mobile E Posta Kaldırma
PUBG Mobile E Posta Kaldırma

3 Adımda PUBG Mobile hesabınızdan E-Postanızı kaldırın

  1. Öncelikle oyundan çıkış yapmanız gerekiyor. Telefonunuzda bulunan mail uygulamasına giriş yapın. Mail uygulamasına girdiğinizde PUBG Mobile oyunundan kaldırmak istediğiniz mail adresi olduğunu kontrol ediniz. Eğer PUBG Mobile hesabınızdan kaldırmak istediğiniz mail değilse o maile giriş yapın.
  2. Mail uygulamasındayken menü kısmındaki Google hesabınızı yönetin isimli yazıya tıklamanız gerekiyor. Daha sonrasında karşınıza çıkacak listeden “Veri ve kişiselleştirme” yerine gelin. Biraz aşağı doğru indiğiniz zaman “Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan oluşturun” yazısını göreceksiniz.
  3. “Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan oluşturun” içerisinde yer alan “Bir hizmeti veya hesabınızı silin” butonuna basınız. Daha sonrasında G Mail silmek için adımları tamamlayabilirsiniz.

PUBG Mobile E Posta Android ve İOS Cihazlardan Nasıl Kaldırılır?

PUBG Mobile E Posta adresinizi Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız üzerinden de kaldırabilirsiniz. Öncelikle cihazınızdan mail uygulamasına girin ve PUBG Mobile hesabınızın bağlı olduğu e posta adresine girin. Ardından, Veri ve kişiselleştirme kısmına geldiğinizde Bir hizmeti veya hesabınızı silin seçeneğini işaretlediğiniz taktirde mail hesabınız kapatılacaktır. Bu yöntem İOS işletim sistemli iPhone veya iPad gibi cihazlarda da geçerlidir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın