PUBG Mobile E Posta Kaldırma İşlemi (2021)

 PUBG Mobile E Posta Kaldırma İşlemi (2021)
Okunuyor PUBG Mobile E Posta Kaldırma İşlemi (2021)

PUBG Mobile oyununda e posta kaldırma işleminin nasıl yapıldığını bilmeyen oyuncular hazırladığımız 2021 yılına ait bu güncel rehberden yararlanabilirler. PUBG Mobile e posta kaldırma için gereken tüm adımlar burada bulunmaktadır. Oyundaki hesabınıza giriş yaparken kullandığınız e posta adresinizi kaldırmak istiyorsanız ve onun yerine bir sosyal medya hesabı bağlayacaksanız aşağıda anlattıklarımız bu işlemleri yerine getirmenizi sağlayacaktır. Oyun hesabınızın güvenliği için yine de muhakkak güvenli bir e posta hesabına bağlı olmasını öneriyoruz. E Posta hesaplarınızın da 3 faktörlü doğrulama aşamalarını tamamlayarak ele geçirilmesini sağlayabilirsiniz. E Postanıza girerken yalnızca sizin cihazınızın IP’si ve cihazınıza gelen onay koduyla giriş sağlanabilir. İşte böyle bir koruma yaptığınız zaman e postanızın şifresi başkalarının eline geçse dahi hesabınıza giriş yapamazlar. Böyle bir e posta ile PUBG Mobile oyununa kayıt olursanız hesabınız çalınsa ve şifresi değiştirilse dahi kolaylıkla tekrar alabilirsiniz.

PUBG Mobile E Posta Kaldırma

PUBG Mobile E Posta Kaldırma sırasında karşılaşabileceğiniz hatalar ve sorunların da güncel çözüm yöntemlerini burada bulabilirsiniz. 2021 yılı boyunca hesaplarından e posta adreslerini kaldırmak isteyen oyuncular ve nasıl değiştireceklerini bilemeyenler bu rehberden yararlanabilecekler. Aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uyguladığınız taktirde PUBG Mobile oyunundaki e posta adresiniz hesabınızdan kaldırılacaktır. E Posta kaldırdığınız hesabınıza tekrar farklı bir e posta ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kaldırdığınız e posta adresinizle PUBG Mobile oyununda farklı bir hesap oluşturabilirsiniz.

PUBG Mobile E Posta Kaldırma
PUBG Mobile E Posta Kaldırma

Aşağıda verdiğimiz yöntem G Mail hesabınızı kapatmanızı sağlayacak yöntemdir. Başka türlü PUBG Mobile hesabınızdan mail adresinizi kaldırmanız mümkün değildir. E Posta kaldırmak için e posta hesabınızı kapatmak ideal bakılıyor. Fakat e posta hesabınızı kapatamayacağınız önemli bir hesapsa değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

1- Öncelikle oyundan çıkış yapmanız gerekiyor. Telefonunuzda bulunan mail uygulamasına giriş yapın. Mail uygulamasına girdiğinizde PUBG Mobile oyunundan kaldırmak istediğiniz mail adresi olduğunu kontrol ediniz. Eğer PUBG Mobile hesabınızdan kaldırmak istediğiniz mail değilse o maile giriş yapın.

2- Mail uygulamasındayken menü kısmındaki Google hesabınızı yönetin isimli yazıya tıklamanız gerekiyor. Daha sonrasında karşınıza çıkacak listeden “Veri ve kişiselleştirme” yerine gelin. Biraz aşağı doğru indiğiniz zaman “Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan oluşturun” yazısını göreceksiniz.

3- “Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan oluşturun” içerisinde yer alan “Bir hizmeti veya hesabınızı silin” butonuna basınız. Daha sonrasında G Mail silmek için adımları tamamlayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
86 okunma
okunma4511
1 yorum