PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı (2022)

 PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı (2022)

PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı oyuncuların ilgisini oldukça fazla çekmeyi başardı, nasıl oynanır? sorusuna dair tüm bilmeniz gereken cevapları sizlerle paylaşıyoruz. Birinci olabilmek için bu teknikler sizi hayatta tutmayı sağlayacak. Kore yapımı Eğlence Parkı Yarışı isimli dizi tüm dünyada popüler olmayı başarmıştı. Netflix üzerinden yayınlanan ve ülkemizde de uzun bir süre en çok izlenenler arasına giren bu dizinin etkisi tüm oyun sektörüne de yansıdı. Artık bilindiği gibi günümüz mobil oyun sektörü, popüler olan akımlarını oyunlarına da taşıyarak oyuncuların ilgisini sürekli çekmeyi başarıyorlar. Eğlence Parkı Yarışı Modu etkisi tam bitti derken PUBG Mobile gibi hayatta kalma oyunlarının lideri bir oyuna eklenmesi yine gündem olmasını sağladı.

PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı Modu Nedir?

PUBG Mobile son güncellemeyle birlikte ekleneceği düşünülen Eğlence Parkı Yarışı modunda karşılaşabileceğiniz oyunları aşağıda sizlere tanıtıyoruz. Nasıl oynanacağını bilmeyen oyuncular bu sayede hangi bölümde neler yapmasını gerektiğini daha iyi anlayacaklar.

Eğlence Parkı Yarışı geri döndü! Bu sefer daha güçlüler, daha akıllılar ve kana daha çok susamışlar. Eğlence Parkı Yarışı Survival’ın bu ikinci geri dönüşünde, yaşayan ölüleri alt etmek için yeni taktik öğeler kullanmalı ve ekibinle işbirliği yapmalısın. yoksa mahvolursun! Ayrıca Eğlence Parkı Yarışı 2.0’ın her aşamasını geçecek kadar cesur olanlar için hazırlanmış bir Discord etkinliğimiz var. Eğlence Parkı Yarışı yakalayarak 30 Kaçak Kuponu nasıl alacağınızı öğrenmek için sonuna kadar okuyun!

PUBG Mobile Zombi Modu Nedir?
PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı Modu Nedir?
  • Eğlence Parkı Yarışı, her biri 3 dakika süren toplam 10 aşamaya sahiptir.
  • Bir sonraki aşamaya geçmek için:
    • Her Eğlence Parkı Yarışı öldür VEYA
    • En az bir takım arkadaşı sonuna kadar hayatta kalır.
  • Bir aşama temizlendiğinde, siz ve ekibiniz bir sonraki aşamaya geçmeden önce 20 saniyelik bir mola vereceksiniz.
    • Önceki aşamada ölen takım arkadaşları yeniden doğar ve bir sonraki aşamaya devam eder.
  • Tüm kadro yok edilirse oyun Eğlence Parkı Yarışı Yemeği olarak sona erecek.

PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı Modu Nasıl Oynanır?

Bir eğlence parkı , eğlence amaçlı diğer etkinliklerin yanı sıra, oyuncaklar ve oyunlar gibi çeşitli ilgi çekici yerlere sahip bir parktır. Tema parkı , yapılarını ve ilgi çekici yerlerini merkezi bir tema etrafında toplayan ve genellikle farklı temalara sahip birden fazla alan içeren bir tür eğlence parkıdır. Geçici ve gezici lunapark ve karnavallardan farklı olarak lunaparklar sabittir ve uzun ömürlü çalışması için inşa edilmiştir. Şehir parklarından ve oyun alanlarından daha ayrıntılıdırlar., genellikle çeşitli yaş gruplarına hitap eden cazibe merkezleri sağlar. Eğlence parkları genellikle temalı alanlar içerirken, tema parkları belirli bir konu veya konu grubu etrafında dönen daha karmaşık tasarımlı temalarla daha yoğun bir odak oluşturur.

Eğlence parkları, Avrupa’daki panayırlardan , eğlence bahçelerinden ve insanların dinlenmesi için yaratılmış geniş piknik alanlarından evrilmiştir . Dünya fuarları ve diğer uluslararası fuar türleri de eğlence parkı endüstrisinin ortaya çıkışını etkilemiştir. Lake Compounce 1846’da açıldı ve Kuzey Amerika’daki en eski, sürekli çalışan eğlence parkı olarak kabul ediliyor. İlk tema parklar yirminci yüzyılın ortalarında 1946’da Santa Claus Land’in , 1949’da Santa’s Workshop’un ve 1955’te Disneyland’ın açılmasıyla ortaya çıktı.

PUBG’de bir Eğlence Parkı Yarışı maçına girmenin tek yolu kendi maçınızı yaratmak değil . Play menüsünden Custom Match’e tıkladığınızda, sizin gibi diğer oyuncular tarafından oluşturulan sunucularla anında karşılaşacaksınız.

Listedeki diğer Eğlence Parkı Yarışı modu oyunlarını ayırt etmekte zorlanıyorsanız sol panelden Eğlence Parkı Yarışı moduna tıklayarak onları filtreleyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın