PUBG Mobile Emoji Hilesi 2021

 PUBG Mobile Emoji Hilesi 2021
Okunuyor PUBG Mobile Emoji Hilesi 2021

PUBG Mobile Emoji Hilesi 2021 yılında oldukça fazla aranmaya ve kullanılmaya başlandı. Bizde tüm oyuncular için bunun ne olduğunu ve nasıl yapıldığını sizlere bu içeriğimizden detaylarıyla açıklamaya karar verdik, gerçekleri öğrenin. Dünyanın en popüler haytta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile ülkemizde de en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Oyuncular yalnızca rekabet sisteminde iyi olmak için uğraşmıyor, daha iyi bir karakter görünümü ve rakip oyuncuların dikkatini çekebilecekleri her şeyin de sahibi olmak istiyorlar. Yani sıradan bir savaş oyunu mücadelesinden daha çok gerçek hayattaki gibi karizma, ilgi ve başarı rekabetine dönmüş durumda. PUBG Mobile emoji hilesi kullanan bazı yabancı oyuncular görmeye başlamıştık ve kısa süre sonra ülkemizde de bu hileyi arayanların sayısı yükselmeye başladı. Bizde sizler için 2021 yılında bu tür bir hilenin gerçekliği ve amacıyla ilgili bir araştırma gerçekleştirdik.

PUBG Mobile Emoji Hilesi (2021)

PUBG Mobile oyununda karakterinizin oyunda yer alan bütün emojileri kullanmasını istiyorsanız hile ile bedava yapmanız mümkün. Bu sözler bir yabancı siteye ait fakat sizler için araştırma gerçekleştirdiğimizde işlerin hiç de görüldüğü gibi olmadığını anladık. 2021 yılında ilgiyle araştırdığınız PUBG Mobile Emoji Hilesi için gerçekleri öğrenince şaşıracaksınız. Bildiğiniz üzere uzun yıllardır popüler oyunlarla ilgili aranan hileleri araştırıyor ve tüm gerçekleri gün yüzüne çıkartıyoruz. Şimdi yaptığımız incelemelere bir yenisini daha ekledik.

PUBG Mobile Emoji Hilesi (2021)
PUBG Mobile Emoji Hilesi (2021)

Bildiğiniz gibi PUBG Mobile oyununda yer alan emoji aslında mesajlaşmada kullanılan klasik şeyler değildir. Daha önce Metin 2 tarzı oyunlarda sık gördüğümüz oyun içerisinde karakterimizin duygusal hareketlerini kapsayan öğelerdir. Oyunda yüzlerce farklı emoji bulunduğu için tüm bunlara sahip olmak oldukça zor. Daha önce çıkan ve sonra kaldırılan, yeni çıkmış fakat oldukça pahalı olan yani oyundaki tüm emojilerin sahibi olmak hiç de kolay değil. Sizlere sunulan illegal APK dosyalarını kesinlikle cihazlarınıza indirmeyiniz. PUBG Mobile Emoji hilesi adı altında sunulan dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunmaktadır. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileri olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır.

Son dönemlerde mobil oyunlara ilgilerin yükselmesiyle birlikte İnternet dolandırıcılarının da meskeni haline geldi. PUBG Mobile gibi popüler oyunlarda oyuncuları emoji hilesi gibi çeşitli şekillerde kandırarak dosyaları indirmeleri sağlanıyor. Daha sonrasında bu sahte dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlarla indirenlerin bilgileri çalınıyor. Tabi ki sizlere söyledikleri gibi bir hile bulunmamaktadır. Amaçları sizin ilginizi çekmek, inandırmak ve dosyayı telefonlarınıza indirtmek.

PUBG Mobile Emoji Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Emoji hilesinin nasıl yapıldığını merak edenler var. Yukarıda anlattığımız gibi 2021 yılında oyunda böyle bir hile bulunmamaktadır. Eskiden oyunda kullanılan bu hile bir dosya halinde inmekteydi ve ardından oyuna entegre edilmekteydi. Oyun içerisinde emojilerin hepsini kullanımınıza bedava olarak açıyordu. Fakat günümüzde devam eden bu tür bir hile bulunmamaktadır. PUBG Mobile Emoji Hilesi adında yayılan dosyalar tamamen dolandırıcılık amacıyla paylaşılmaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın