PUBG Mobile Emulator Hileleri 2020

 PUBG Mobile Emulator Hileleri 2020
Okunuyor PUBG Mobile Emulator Hileleri 2020

PUBG Mobile Emulator Hileleri arayanlar için 2020 yılında kullanılan ve ilgi gören tüm hile türlerini bir araya getirdik. UC ile para yapma veya WallHack gibi çeşitli hile türlerini anlatacağız. Daha önce bu tarz konular açarak PUBG Mobile oyuncularını bilgilendirmiştik. Bu yazımızda’da artan hile kullanımı karşısında Emulator ile oynayan oyunculara önemli uyarılarda bulunacağız.

Hayatta kalma oyunu dediğiniz zaman tüm dünyada akla gelen tek isim olmayı başaran efsanevi bir oyundan bahsediyoruz. Bu oyunu bu kadar popüler yapan şey onun konusu. Oyuncular 100 kişi ile düştükleri adada son hayatta kalan olmak için kıyasıya mücadeleye giriyorlar. Herkesin eşit olduğu, biraz şansın fakat bolca yeteneğin gerektiği bir oyunda en önemli faktör rekabet ortamı. Oyundaki tüm silahlar ve ekipmanlar büyük bir denge içerisinde.

PUBG Mobile oyunu Android ve İOS işletim sistemlerine çıktığı günde milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olmuştu bile. Fakat telefonu iyi olmayanlar veya oyunu telefondan oynayamayanlar bu deneyimi yaşamayacaklar’mıydı?. Emulator sistemi bu oyundan öncede vardı ve kullanılıyordu. Telefondan oynanan oyunları bilgisayara kurulan emulator programları sayesinde rahatça oynayabiliyordu oyuncular. PUBG Mobile içinde bunu denediler ve başarılı oldu. Fakat bu durum kısa süre içerisinde fark edildi ve gelen güncellemeyle birlikte emulator üzerinden PUBG Mobile oyununa giriş yapan hesaplar cezalandırıldı.

Fakat bu cezalar’da engel olamadı oyunculara. Çeşitli hile programları yazılarak emulator cihazların PUBG Mobile oyununa girmesinin önü açıldı. Ama yine gelecek güncellemeyle buna bir son verildi. Aynı zamanda bu güncelleme sonrasında oyunu bilgisayarlarda oynatabilecek resmi bir emulator cihazının geliştirildiği’de söylendi. Aslında bu hareket hile kullananların önüne geçmek, daha fazla oyuncuya ulaşmak ve bu durumu kontrol altına almak için akıllı bir hamleydi.

PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2020
PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2020

PUBG Mobile Emulator çıktığı zaman buna’da ilgi çok yüksek oldu. Telefonu oyunu sorunsuz kaldıranlar bile daha iyi oynamak için oyunu bilgisayarları üzerinden oynamayı tercih ettiler. Aynı zamanda rekabet ortamı bozulmaması adına Telefondan girenler telefonla giren oyuncularla karşılaşacak, Emulator’den girenler kendi denkleri ile karşılaşacakları bir sistem oluşturuldu.

Mobil platformda hile yazmak ve bunu yaymak oldukça zor bir olay olduğu için gözler Emulator programlarına dikildi. PUBG Mobile Emulator Hile üzerine binlerce çalışmalar yapıldı ve yayıldı. Biz ilk günden beri bu oyunda hile kullanımını azalatmak ve bitirmek adına onlarca farklı içerik oluşturduk. Bu içerik hem oyundaki rekabet ortamının bozulmaması hemde oyuncuların güvenliği içindi.

Bu yazımızda çok konuya değineceğiz. bunların hepsi ilk günkü prensiplerimiz ile aynı. PUBG Mobile Emulator Hilesi kullanmayın ve kullandırtmayın. Çünkü bunların zararları yalnızca hesaplarınızın cezalandırılması ile sınırlı değil. Cezası kişisel bilgilerinizin çalınmasına kadar çok büyük bir kayıp yaşatabilir.

PUBG Mobile Emulator Hile 2020

PUBG Mobile Emulator Hile 2020 aslında günümüzde oyuncuların aradıkları fakat ararken neyi aradıklarını bilmedikleri bir konu. Bizde tüm oyuncuları bilgilendirmek ve onları bu yoldan döndürmek adına içerikleri sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz.

PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi
PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi

Yukarıda PUBG Mobile oyuncuları için Emulator ve Hile sisteminin başlangıç aşamalarını anlattık. Bu konuyu bilmek sizi her zaman bilmeyenlerden bir kaç adım öne taşıyacaktır. Tabi’ki bu bilgiler yarışma programlarında işinize yaramayacak fakat bundan sonraki oyun hayatınızda daha iyi düşünmenize sebep olacak.

PUBG Mobile Emulator Hile dediğimiz olay aslında bir dolandırıcılık furyasından ibaret. Düşünsenize böyle tüm dünyanın konuştuğu ve milyonların oynadığı bir oyunda günde milyonlarca gerçek para yatırılıyor, böyle bir oyunda UC Hilesi veya WallHack gibi çok önemli hileler yaptınız, bunu ücretsiz olarak paylaşır mıydınız?. Cevap tabi’ki hayır çünkü bu size çok büyük paralar kazandıracak bir kapı olurdu. Peki bunu ücretsiz yayınlayanların amacı’ne niye o kadar parayı elinin tersiyle itip bunları ücretsiz olarak paylaşıyorlar?. Bununda cevabı basit, daha çok para kazanmak için.

Ücretsiz paylaştıkları hileler ile nasıl daha çok para kazanacaklarını anlamayanlar için kısaca açıklamaya çalışacağım. Hile programlarının içerisine gizledikleri zararlı yazılımlar sayesinde. Yani siz PUBG Mobile Hile indirmeye karar verdiniz ve cihazınıza yüklediniz. Bu zararlı yazılımın aktif olması için yeterli bir durum. Sonrasında hileyi kaldırsanız ve silseniz bile zararlı yazılım arka planınızda çalışmaya devam ediyor olacak.

Hileyi ücretsiz olarak paylaşmalarının sebebi daha hızlı yayılmasını sağlamak ve çok daha fazla insanın cihazlarına sızmak. Sızdıkları cihazlardaki banka hesap bilgileri başta olmak üzere tüm kişisel bilgileri ele geçiriyorlar. Artık devir değişti, silahlı banka soymak yerine kredi kartı dolandırıcılığı ile insanları soyuyorlar.

Tabi’ki böyle bir kumpasın içerisine düşmemenin bir yolu var. PUBG Mobile Emulator Hile adında 2020 yılında paylaşılan tüm içeriklerden uzak durmak ve böyle şeyleri cihazlarınıza indirmemek. Ayrıca bunu yapmak isteyen diğer oyuncuları’da uyarıp bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

PUBG Mobile Emulator UC Hilesi 2020

PUBG Mobile Emulator ile yapılan UC Hilesi hakkında 2020 yılında çok fazla içerikler paylaşıldı bunları muhakkak görmüşsünüzdür. Ben hayatımda bu kadar sahte ve ucuz bir sistemin bu kadar ilgi gördüğünü daha önce görmemiştim. PUBG Mobile UC Hilesi olduğuna inanlar 2020 yılında hala var’mı? diye şaşırırken inandıkları sistemin insanları nasıl ikna ettiğine’de şahit olunca anladık.

PUBG Mobile UC Hilesi 2019

PUBG Mobile Emulator Hileleri 2020 konumuzda oyuncuların en çok aradıkları ve ilgi gösterdikleri UC Hilesi hakkında konuşacağız. Öncelikle bilmeniz gerekiyor böyle bir hile yok ve hiç bir zaman olmayacak. Bu tarz büyük ve popüler oyunların hiç neden ücretsiz olduğunu düşündünüz’mü?.

PUBG Mobile oyunu içerisinde hiç bir reklam göremezsiniz, oyunda ücretsiz, peki bunlar nasıl para kazanıyor?. Oyunculara oyun içi para satarak kazanıyorlar tabi’ki. PUBG Mobile UC Hilesi olabileceğini düşünmek saçmalık. Ayda milyonlarca dolar harcanan oyunda böyle bir hilenin varlığı tüm oyunu bir anda yok eder.

Aynı zamanda oyun içerisindeki bu özel para biriminin farklı bir sunucuda ve yazılıma sahip olduğu için hilesinin yazılması imkansız hale geliyor. Bundan dolayı PUBG Mobile Emulator Hile 2020 yılında araştırmalar yaparken çok daha dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü hile sandığınız uygulamalar, programlar ve siteler sizi dolandırmak amacıyla hazırlanıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın