PUBG Mobile En İyi Emulator İndir

 PUBG Mobile En İyi Emulator İndir
Okunuyor PUBG Mobile En İyi Emulator İndir

PUBG Mobile Emulator İndir ile 2020 yılı içerisinde oyunu Bilgisayar’da oynamak isteyenler için. Kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları sizlere tanıtıyoruz. Oyunda herkes başarılı olmak istiyor fakat bunun için oyuna olan hakimiyetinizi arttırmanız gerekiyor. Bunun için oyunu daha rahat şekilde oynayabilmeniz çok büyük bir artı olacaktır. PUBG Mobile Emulator, oyunculara oyunu bilgisayar üzerinde sorunsuz bir şekilde oynanmasını sağlayan cihazlardır.

Emulator dediğimiz sistemler dilimizde Öykünücü olarak adlandırılıyor. Öykünücü, herhangi bir bilgisayar ortamında başka bir bilgisayar ortamını donanımsal veya yazılımsal olarak taklit eden, öykünme işini yapan yazılımdır. Öykünücüler’de amaç yazılımı donanıma benzeterek normalde sadece kendine ait sistemde çalışabilecek çeşitli verileri başka ortamlarda da çalıştırmaktır.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip akıllı cihazların uygulama mağazalarında yer alan hayatta kalma temalı mobil oyun 2018 yılında piyasaya çıktı. Günümüzde günlük 3 milyon kullanıcısı ile devasa mobil çevrim içi oyunlar arasında yer alıyor.

PUBG Mobile Emulator İndir

PUBG Mobile Emulator İndir ile sizlere bir birinden iyi seçenekler sunacağız. Siz cihazınıza en uygun cihazı seçerek indir ile yükleyebilirsiniz. Emulator cihazı seçerken sistem gereksinimlerinin cihazlarınıza uygun olmasına dikkat edin. Bu sayede en iyi verimi alabilirsiniz. Listemizde göremediğiniz fakat olmasını istediğiniz güzel cihazlar varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda liste olanlar hakkındaki düşüncelerinizi’de duymak istiyoruz.

PUBG Mobile Emulator İndir
PUBG Mobile Emulator İndir

PUBG Mobile İndir 2020 yazımız içerisinde oyunu PC cihazlarına indirmek isteyenlerin sorularını yanıtladık. Merak edenler haberimizi okuyabilirler.

PUBG Mobile Tencent Gaming Buddy Emulator İndir

PUBG Mobile Tencent Gaming Buddy Emulator İndir seçeneğinden önce sistem gereksinimlerini cihazlarınız ile karşılaştırın.

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  • İşlemci: Intel Dual-core veya AMD – 1.8 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT veya ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • RAM: 3 GB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB Boş Alan
PUBG Mobile Tencent Gaming Buddy Emulator İndir
PUBG Mobile Tencent Gaming Buddy Emulator İndir

Daha önce oluşturduğumuz PUBG Mobile Tencent Emulator İndir yazımızı inceleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Gameloop Emulator İndir

Gameloop Emulator (eski adıyla Tencent Gaming Buddy olarak bilinir)  Tencent Games’in resmi Android emülatörü ve çok oyunculu Android oyunlarının bir parçası olan bir oyun aracıdır. PUBG Mobile oynamak için en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

PUBG Mobile Gameloop Emulator İndir
PUBG Mobile Gameloop Emulator İndir

Daha önce oluşturduğumuz PUBG Mobile Gameloop İndir yazımızı inceleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Bluestacks Emulator İndir

PUBG Mobile Bluestacks Emulator İndir seçeneğinden önce sistem gereksinimlerini cihazlarınız ile karşılaştırın.

  • İşletim Sistemi: Windows
  • İşlemci:  Intel veya AMD İşlemci
  • RAM: Bilgisayarınızda en az 2 GB RAM/ana bellek olmalıdır. (2 GB veya daha fazla bir disk alanına sahip olmanın RAM yerine geçmediğini unutmayın)
  • HDD: 4 GB Disk Alanı
PUBG Mobile Bluestacks Emulator İndir
PUBG Mobile Bluestacks Emulator İndir

PUBG Mobile Emulator İndir listemiz her geçen gün güncellenmeye ve genişlemeye devam edecek. Mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak isteyenler için rehber niteliğinde bir içerik oluşturmaya çalıştık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın