PUBG Mobile Enerji Santrali Nerede? (2022)

 PUBG Mobile Enerji Santrali Nerede? (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Enerji Santrali Nerede? (2022)

PUBG Mobile Enerji Santrali Nerede? 2022 sorusunu cevaplıyor ve hangi haritada, bölgede olduğunu söylüyoruz. Aynı zamanda görev hakkında’da bilgilere yer verdik. Milyonlarca oyuncusu olan ve her geçen gün kitlesini arttırmayı başaran bir mobil oyun. Başlarda konsol ve PC versiyonları ile kırdıkları rekorları şimdi mobil versiyonuyla kırmaya devam ediyorlar.

PUBG PC versiyonunda olan Enerji Santrali gelen güncellemeler ile birlikte mobil sürümüne’de eklendi. Oyuncuların bu sistemi öğrenmeleri, tanımaları ve anlamaları için görevlerde’de bununla ilgili bazı şeyler yer alıyor. Detayları merak edenler için her ayrıntıyı anlatıyoruz. PUBG Mobile Enerji Santrali Nerede? gibi sormak istediğiniz her soruyu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Enerji Santrali Nedir? 2022

PUBG Mobile Enerji Santrali Nedir? 2022 sorusunu konu hakkında bilgisi olmayan ve anlamayan oyuncular için cevaplıyoruz. Oyunun mobil versiyonuna yeni eklenen Enerji Santrali oldukça stratejik öneme sahip. Makine oyunculara belirli sürelerde sınırsız içecek ve ilaç veriyor.

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nedir?
PUBG Mobile Enerji Santrali Nedir?

Fakat makineden enerji içeceği veya ilaç almak için bir seçenek bulunmuyor. Şansa içecek ve ilaç veriyor. Belki arka arkaya size ilaçta verebilir içecekte fakat makinenin önemi oldukça büyük.

PUBG Mobile oyununa eklenen Enerji Santrali, oyunculara belirli aralıklarla şansa ilaç veya enerji içeceği veren bir makinedir.

PUBG Mobile Enerji Santrali Hangi Haritada? 2022

PUBG Mobile Enerji Santrali, Mirimar haritasında rest gele bölgelerde şans eseri çıkmaktadır.

13. Sezonda oyuna eklenen yeni özellikle ortaya çıkan otomat makinelerinin önemi oldukça büyük. Eğer bu makineleri görev yapabilmek için arıyorsanız genellikle bulabileceğiniz yerleri aşağıda gösteriyoruz.

PUBG Mobile Enerji Santrali Görevi

PUBG Mobile Enerji Santrali Görevi için nerede çıktığını gösterecek harita görsellerini aşağıda paylaşıyoruz. Görev yapmak için aşağıdaki haritaları kullanabilirsiniz. Mirimar haritasında çıkan Enerji Santrali görev haricinde stratejik önemi oldukça büyük bir alet. PUBG Mobile Enerji Santrali Yerleri:

1- Mirimar / Pecado

PUBG Mobile Otomat Makinesi Yeri 1
PUBG Mobile Enerji Santrali Yeri 1

2- Mirimar / Los Leones

PUBG Mobile Otomat Makinesi Yeri 2
PUBG Mobile Enerji Santrali Yeri 2

3- Mirimar / Tüm Bölgeler

PUBG Mobile Otomat Makinesi Yerleri
PUBG Mobile Enerji Santrali Yerleri

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Takım İsimleri

Mirimar haritasının hemen hemen her bölgesinde bulabilirsiniz. Fakat bulma olasılığınız daha yüksek olan 2 bölgeyi yukarıda sizlere gösterdik. PUBG Mobile Enerji Santrali hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın