PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri Nerede?

 PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri  Nerede?
Okunuyor PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri Nerede?

PUBG Mobile yeni güncelleme sonrasında Titanlar savaşı etkinliğiyle Erangel Haritasında Godzilla Titanına ait yerleri ve nerede olduğu? ile ilgili soruları cevapladık. Bu sayede kristalleri rahatlıkla toplayabilirsiniz. 1.4 güncellemesiyle oyuna eklenen Titan Savaşı etkinliğinde maçlara giriş yaptığınız zaman her haritada ayrı bir titan canavarı ve konsepti ile karşılaşacaksınız. Maça girmeden önce toplama alanında Titan savaşı ile ilgili bir gösteri olacak, onun ardından maça giriş sağlayacaksınız. Erangel haritasında yer alan Godzilla isimli Titan canavarının nerede çıktığı ve yerlerine ait konum bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Erangel Haritası Godzilla Titanı Nerede Çıkıyor?, Yerleri Neresi?

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile Erangel haritasında maça girdiğiniz zaman titan etkinliği ile oyuna eklenen Godzilla Titanı nerede çıkıyor? ve yerleri neresi? gibi sorular oyuncuların en çok merak edecekleri sorular arasında. Bizde sizlere harita üzerinden titanın nerede çıkacağına dair bilgileri paylaşacağız. Aynı zamanda 1.4 güncellemesi ile oyuna eklenen yeniliklerle ilgili diğer bilgileri ve kafanızı karıştıran soruların cevaplarını da burada bulabileceksiniz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazın, bizde cevaplayalım.

PUBG Mobile Erangel Haritası Godzilla Titanı Nerede Çıkıyor?, Yerleri Neresi?

PUBG Mobile Godzilla Titanı, Erangel haritasında yer almaktadır. Resmi İnternet sitesinde verilen bilgilere göre titanlar haritanın rast gele bölgelerinde çıkmaktadır. Yani her maç aynı yerde çıkmaz ve sürekli çıktığı yerde durmaz. Hareket halindeki titanları yakalamak ve bulmak için sürekli hareket halinde olun. Aynı zamanda bu titanları bulduğunuz zaman çevrenize de dikkat etmeniz gerekiyor, başka oyuncuların saldırılarına uğrayabilirsiniz.

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri  Nerede?
PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri Nerede?

Yukarıdaki Erangel Haritasında Godzilla Titanının çıkabileceği yerleri haritada işaretledik. Her maç farklı bölgelerde gözükmektedir. Boyutunun büyük olması onu fark etmenizi kolaylaştıracaktır.

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titanı Kristal Hediyesi (Ödülü) Nedir?, Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Erangel haritasında yeralan Godzilla Titanını çevresinde kristal bırakmaktadır bunları topladığınız zaman hediye (ödül) olarak bir öğeye sahip olursunuz.

Oyuncuları geri püskürten ve onları yakan özel bir patlayıcı öge.

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titanı: Apex Keşif Kampları Nerede?

PUBG Mobile Godzilla Titanı mücadelesine girdiğiniz Erangel haritasının rast gele bölgelerinde apex keşif kampları yer almaktadır.

Apex Keşif Kamplarında birçok değerli malzeme bulunur. Bir Titan üsse saldırdıktan sonra oyuncular giriş yaparak onları toplayabilir.

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titanı: Canavar Yerleşimleri Nerede?

PUBG Mobile Godzilla Titanı mücadelesine girdiğiniz Erangel haritasının rast gele bölgelerinde canavar yerleşimleri yer almaktadır.

Titanların yaydığı enerji yer altındaki canavarları kendine çekti ve onu takip ederek yeryüzüne çıktılar. Oldukça saldırganlar ve onlara yaklaşan oyuncuları affetmezler. Onları öldürmek kullanışlı malzemeler ve ödüller kazandırır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın