e
sv

PUBG Mobile Etkinlik Merkezi

1642 Okunma — 26 Aralık 2019 12:38
PUBG Mobile Etkinlik Merkezi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Etkinlik Merkezi tarafından duyurulan Kış Festivali ile çok eğlenceli modlar ve hediyeler bizleri bekliyor. Tüm detaylarıyla sizlere aktardık.

PUBG Mobile tarafından düzenlenen tüm etkinliklerin paylaşıldığı Etkinlik Merkezi tarafından yapılan son paylaşımda 2019 yılının sonuna yaklaştığımız için yeni yıl mutluluğunu oyunda yaşamamızı sağlayacaklar.

Yeni yıla kadar oyuna düzenli giriş yapanlara bir birinden güzel hediyeler verilecek. Kış Festivali yalnızca eşya veya kıyafet hediyeleri ile sınırlı değil ayrıca yeni 2 mod ile oyunculara eşsiz bir hediye sunuyor.

PUBG Etkinlik Merkezi hakkında merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Yazımızın devamında en son festivalimiz hakkında bilgi vereceğiz.

Yazı Başlıkları:

PUBG Etkinlik Merkezi: Kış Festivali

PUBG Etkinlik Merkezi: Kış Festivali
PUBG Etkinlik Merkezi: Kış Festivali

PUBG Etkinlik Merkezi duyurdu bizde sizlere Türkçeye çevirerek yeni festivalimizi duyuruyoruz. Ülkemizdeki çoğu il henüz kışı yaşayamadı fakat oyuncular bol bol yaşayacaklar. İşte buz gibi Kış Festivali başlıyor.

YouTube video
PUBG Mobile Etkinlik Merkezi: Kış Festivali

Yerli kaynaklardan Etkinlik Merkezi ile ilgili güncel haberlere erişemezsiniz fakat yabancı kaynaklar bize bunları sunuyor. Kış Festivali hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz ve yapılacak her etkinlik öncesi size haberleri güncel şekilde buradan sunacağız.

Yeni Modlar

PUBG Mobile Etkinlik Merkezi duyurusunda bahsettikleri Kış Festivali ile birlikte bir birinden güzel 2 mod bizleri bekliyor.

1- Snowboard

İlk Kış Etkinliği modumuz olan Snowboard ile kar üzerinde kayarak eğleneceğiz. Zar zor tırmandığımız tepelerden hızlıca kayarak kendimize özgü hareketlerimiz ile eğlenebiliriz.

YouTube video
PUBG Mobile Kış Festivali Modu Snowboard

2- Mekanik Öfke

Araba savaşlarına hoş geldiniz. Oyuncular istedi tasarımcılar ekledi. PUBG Mobile Etkinlik merkezi tarafından duyduğum en heyecan verici bir diğer oyun modu Mekanik Öfke.

YouTube video

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Etkinlik Merkezi