PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum (2022)

 PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum (2022)

PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum sorunu yaşayan oyuncular için 2022 yılına ait güncel çözüm yöntemlerini anlatıyoruz. Oyuna gelen son güncellemenin ardından oyuncuların karşılaştıkları çeşitli hataları araştırmaya başladık. Oyunu gidişatını engelleyen ve oyunu oynamanızın önüne geçen sorunları araştırarak onlara güncel çözüm yöntemleri arıyoruz. Aşağıda sizlere anlattığımız çözüm yöntemlerini uyguladığınız halde eğer sorun çözülmediyse ve hala devam ediyorsa bu durumu bize bildiriniz. Sizler için bu tür sorunların çözümlerini aramaya devam edeceğiz. Bu sayede oyuna giriş yapmanıza engel olacak PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum gibi şikayetlerinizden kurtulmuş olacaksınız.

PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum

PUBG Mobile oyununa gelen 1.6 güncellemesinin ardından Facebook uygulaması ile giriş yapamıyorum şikayetlerinin artmasından sonra bizde çözüm yöntemleri araştırmaya başladık. Son bir kaç günde gelen yüzlerce farklı şikayetteki tek ortak nokta PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum oldu. Durum böyle olunca biz de çözümü bulmak için adımlar atmaya başladık. Öncelikle resmi İnternet sitesi üzerinde bu konuyla ilgili herhangi bir çözüm olup olmadığına baktık. Fakat PUBG Mobile resmi teknik destek ekibi siteye herhangi bir şekilde bu konu hakkında bir içerik girmemiş ve çözüm paylaşmamış. Ortada resmi bir çözüm olmadığı için biz de teknik destek ekibine “PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum” hatasıyla ilgili bir mail gönderdik ve çözüm yöntemi istedik.

PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum
PUBG Mobile Facebook ile Giriş Yapamıyorum

Yolladığınız maile herhangi bir dönüş sağlanmadı, bizde aynı maili bir birinden farklı hesaplarla gönderdik ve çözümde ısrarcı olduk. Fakat yine bir geri dönüş sağlanmadı. Büyük bir olasılıkla hatayla ilgili teknik destek ekibine başvuruda bulunursanız size de geri dönüş yapılamayabilir. Bizde bu hatayla karşılaşan 10 farklı hesap bulduk ve aşağıda sizlere anlattığımız çözüm yöntemi sizlerle paylaştık. En çok işe yarayan çözüm yöntemini de aşağı da sizlerle paylaştık.

  • Facebook hesabınızı doğrulayın. (Eğer doğrulama yapılmamışsa)
  • PUBG Mobile oyununun güncelleyin. (Güncel mi, değil mi, kontrol ediniz.)
  • PUBG Mobile uygulamasını güncelleyin.

Yukarıdaki kontrolleri yaptıktan sonra eğer herhangi bir güncelleme eksiği varsa hata görülebilir.

PUBG Mobile Facebook Bağlantısı Kaldırma

PUBG Mobile hesabınızdan Facebook bağlantısını kaldırmak için aşağıda anlattığımız 2 yöntemi de deneyebilirsiniz. Her iki yöntem de hesabınızla olan Facebook bağlılığını sonlandıracaktır. Fakat hesabınıza farklı bir giriş yöntemi belirlediğinizden emin olunuz. Mail adresi tanımlamadan veya farklı bir giriş bağlantısını hesabınıza katmadan mevcut bağlılığınızı kopardığınızda hesabınızda gidebilir. Bu yüzden güvene almak için bunların doğruluğunu ve varlığını kontrol etmenizi rica ediyoruz.

Bir çok PUBG Mobile oyuncusu Facebook hesaplarını bağladıkları için oradaki arkadaşlarından kurtulamıyor ve sırf bundan dolayı bile sosyal medya hesabını oyundaki hesabından kaldırmak istiyorlar. Her ne sebeple olursa olsun eğer PUBG hesabınızdan Facebook bağlantısını kaldırmak istiyorsanız aşağıda anlattığımız işlemler işinize yarayacaktır. 2022 yılı boyunca bu konudaki güncel içerikleri paylaşmaya devam edeceğiz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Facebook Bağlantısı Kaldırma
PUBG Mobile Facebook Bağlantısı Kaldırma

PUBG Mobile Bağlantısını Facebook Üzerinden Kaldırma Yöntemi:

PUBG Mobile bağlantısını Facebook üzerinden kaldırmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız. Bir hata veya sorunla karşılaşırsanız bize bildirin.

  1. Yukarıdaki bağlantıya tıklayınız.
  2. Oturum açtıktan sonra “Ayarlar” bölümüne gidin,
  3. Ayarların arasında bulunan “Uygulamalar ve Web Siteleri” seçeneğine tıklayın,
  4. PUBG Mobile oyununu bulun ve “Kaldır” deyin.

PUBG Mobile oyunundan Facebook Bağlantısı Kaldırma Yöntemi:

PUBG Mobile oyunundan Facebook bağlantısını kaldırmanızı sağlayan yöntemde aşağıda anlatılmıştır. Eğer anlatılanlar da bir hatayla karşılaşırsanız bu durumu bize söyleyebilirsiniz.

  1. PUBG Mobile oyununa giriş yapın,
  2. Oyun içerisinden Ayarlar ve daha sonra Genel kısmına gelin.
  3. Bağlı yazan yerde Facebook logosuna tıklayın ve “Çıkış yap” deyin.

Yukarıdaki basit adımlar PUBG Mobile ile Facebook Bağlantısını kaldırmayı sağlayacaktır. Yeni yöntemler eklendikçe ve bulundukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 2022 yılında konuyla ilgili oyuncuların merak ettikleri diğer soruları da cevapladık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın