PUBG Mobile F,G, H Tuşu Çalışmıyor (2022)

 PUBG Mobile F,G, H Tuşu Çalışmıyor (2022)
Okunuyor PUBG Mobile F,G, H Tuşu Çalışmıyor (2022)

PUBG Mobile F,G, H Tuşu Çalışmıyor sorunuyla karşılaşanlar için 2022 yılına ait güncel çözümü anlatıyoruz. Yerden eşya toplamıyor probleminizi çözebilirsiniz. PUBG Mobile oyuncularının 2022 yılı içerisinde en çok şikayetçi olduğu F Tuşu Çalışmıyor konusuyla ilgili bir araştırma yaptık. Oyuna giriş yapıp bir maça giren oyuncular yerden eşya toplamak için f tuşuna bastıklarında eşyayı alamıyorlar. Yaşanan bu sorundan dolayı maç içerisinde eşyasız kalıp çok kısa bir sürede ölüyorlar.

Bu sorun belirli aralıklarla uzun zamandır oyuncuların karşılaştığı bir problemdir. Eskiyen içeriklerin artık fayda etmemesinden dolayı PUBG Mobile F Tuşu Çalışmıyor hakkında detaylı bir rehber hazırladık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Konuyla ilgili işinize yarayacak tüm bilgileri veriyor ve sık sorduğunuz soruları başlık altında cevaplıyoruz. Eğer içerikte olmayan fakat PUBG Mobile F, G ve H Tuşu Çalışmıyor hakkında katkı sağlamak istediğiniz bir şey varsa onları da yorumlarda belirtebilirsiniz.

PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor – 2022

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor problemiyle karşılaşan oyuncular güncelleme sonrasında ayarların tekrarlanması yüzünden böyle bir hata aldıklarını görüyoruz. Oyun içerisinde çalışmayan H, G, F tuşu aynı zamanda oyuncuların maçı iyi oynayamamasına engel olan büyük bir problemdir. 2022 yılı boyunca PUBG Mobile F Tuşu Çalışmıyor sorunlarıyla ilgili bilgileri güncel tutacağız. Eğer aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerine rağmen hala F tuşu çalışmıyorsa bize bildirin.

PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor - 2021
PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor – 2022

Konuyla ilgili bir video hazırlıyoruz. Eğer sizin işinize yarayan veya sizin konuyla ilgili çektiğiniz bir yardımcı video varsa bize bildirebilirsiniz. İçeriklerimizin daha zenginleşmesi ve kullanıcıya faydası olması maksadıyla aynı zamanda önerebileceğimiz videoları da sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. PUBG Mobile F Tuşu Çalışmıyor sorunu hakkında çekilmiş 2022 yılına ait detaylı bir video hazırlayacağız veya başka birisinin hazırladığını sizlerle paylaşacağız. Aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerini uygulayarak da sorunu kesinlikle çözebilirsiniz.

PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor Çözümü

PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor genellikle oyun veya kullandığınız emülatör programından kaynaklanan bir sorundur. Bunun için öncelikle yapmanız gereken 2 farklı çözüm yöntemi bulunuyor. İkisini de uygulayın ve PUBG Mobile F Tuşu Çalışmıyor sorununun geçip geçmediğine bakın. Eğer hala problem devam ediyorsa yorum olarak bize bildirin. Sizler için güncel çözümler üretmeye devam edeceğiz.

PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor Çözümü
PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor Çözümü

1- Emülatör Ayarları

PUBG Mobile oyununu oynadığınız emülatör programınızın klavye ayarlarını sıfırlayın. Her programda farklı olduğu için bu kısmı net anlatamıyoruz. Fakat genellikle emülatör programlarında klavye ayarları kolay bir yerde bulunur.

2- Oyun Ayarları

PUBG Mobile oyunu içerisinde Oyun Ayarları kısmına gelin. Sağ tarafta bulunan Araç sekmesine gelin. Kullandığınız modun üzerinde yazan özelleştir butonuna tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan sıfırla deyip çıka basın.

PUBG Mobile ayarlarından Kontroller sekmesine tıklayın. İşaretlediğiniz modun üzerinde bulunana özelleştir yazısına tıklayın. Karşınıza gelen ekranda sıfırla ve sonrasında çık adımlarını uygulayın.

Yukarıdaki adımları yerine getirerek 2022 yılında karşılaştığınız PUBG Mobile F, G, H Tuşu Çalışmıyor problemlerinizden kurtulabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın