PUBG Mobile Firavunun Tahtı Yerleri Nerede? (Harita – Bölge)

PUBG Mobile Firavunun Tahtı Yerleri Nerede? (Harita – Bölge)

PUBG Mobile Firavunun Tahtı Nerede? sorusunun cevabını paylaşıyoruz. Hangi haritada ve bölgede çıktığını gösteriyoruz bu sayede anahtarları alabileceksiniz. Firavun’un Çağrısı için 8 adım yavaş yavaş tamamlanmaya başladı. Oyuncuların özel zırhı kazanabilmeleri için sürekli yeni görevler veriliyor ve etkinlik ilerliyor. PUBG Mobile oyunculara Firavunun Tahtı bulunarak içerisinden anahtarlar alınması gerektiğini söyledi. Bunun tam yerlerini bilmeyen oyuncularda ah nerede? vah nerede? haritalarda koştur koştur arıyorlar. Biz bulduğumuz ve denk gelen yerleri sizlere aktaracağız.

PUBG Mobile Firavunun Tahtı Nerede?

PUBG Mobile Firavunun Tahtı, Erangel ve Miramar haritalarının içerisinde yer almaktadır. Bu haritalar’da firavunun tahtını çok sık bir şekilde göreceksiniz. Oyundaki çoğu oyuncu bu etkinliği bildiği için tahtın etrafına pusu atmış olabilir, oldukça dikkatli bir şekilde yaklaşmanız ve anahtarı almanız gerekiyor.

Firavunun Tahtından anahtarı almak kolay olmayacak. Konum olarak genellikle oyuncuların açık hedef olabilecekleri yerlere konulmuş durumda. Şanslıysanız kolayca alabilirsiniz fakat yine’de dikkatli olun.

Oyuna girerken Erangel veya Miramar haritasının yanında bulunan Event (Piramit Modu) işaretini kaldırın. Aksi halde maç içerisinde yalnızca sandık kazanabilirsiniz. Event işaretini kaldırdığınız zaman hem sandık hemde anahtar kazanma şansınız olacak.

Aşağıdaki görsellerde Tahtlar Kırmızı daireler ile işaretlenmiştir.

#1 Erangel – School

PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - School Bölgesi
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası – School Bölgesi

#2 Erangel – Pochinki

PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Pochinki Bölgesi
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası – Pochinki Bölgesi

#3 Erangel – Sosnovka Military Base

PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Sosnovka Military Base
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası – Sosnovka Military Base

Yukarıda verdiğimiz 3 farklı bölgede Firavunun Tahtını bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazın. PUBG Mobile Firavunun Tahtı Nerede? sorusunu cevapladık. Yeni yerler ve bölgeleri eklemeye devam edeceğiz.

26
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.