PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada?

 PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada?
Okunuyor PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada?

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? merak edenler için başarım açmak ve ödülleri kazanmanızı sağlayacak ayrıntılar paylaşıldı. Yeni mod ve görev hakkındaki tüm detaylar sizlerle paylaşılıyor. Bu görevin kesinleşecek olan ayrıntılarını da yine sizlerle paylaşacağız. 2022 yılı boyunca PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? (Hilesi) ve modları hakkındaki tüm gelişmelerden de anında haberdar olabilmek için bu içeriği takip edebilirsiniz.

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? olanların bu görevi nasıl yapabileceklerini anlatıyoruz. Yeni RP ve başarım görevi olarak yeni güncellemesiyle oyuna eklenen etkinlik içerisinde yer alan bir görevdir. Bilmeyen oyuncular için hem görselli hem de videolu bir şekilde PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? (Hilesi) hakkındaki tüm detayları anlatacağız. Genellikle bu araştırmayı yapan oyuncular görevi nasıl yapabileceklerini bilmediklerinden dolayı araştırıyorlar. Bizde her detayıyla sizlere anlatmaya çalıştık.

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? – 2022

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? hakkında bir şey bilmiyorsanız yeni gelen 2.2 güncellemesinin resmi detaylarını incelemenizi öneriyoruz. Yeni gelen Erangel temasıyla Galata Kulesi Hangi Haritada? tüm haritayı sarmış durumda. Hayatta kalma savaşlarının yaşandığı bu önemli haritalardaki bitkilerin ve ormanların geleceği size bağlı. Artık yeni görevler ve etkinlikler de oyuncuyu başrole koyacak bir düzenle ilerliyor. Bu durumu oyun severler oldukça benimsemiş ve devam etmesini istiyor.

Öncelikle PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? yaparak RP kazanmak istiyorsanız aşağıdaki haritada gösterdiğimiz konumlara gitmeniz gerekmektedir. Konuma ulaştığınız zaman havadaki veya yerdeki Ön Cephe Görevi imha etmeniz görevi başarıyla bitirmenizi sağlayacaktır.

PUBG Mobile Galata Kulesi Nerede? (2022)
PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada?

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? (Hangi Harita da, Hangi Bölge de?)

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? ile ilgili en merak edilen yerleri ve hangi haritada? olduğu sorularını cevapladık. Sizleri yormak ve aklınızı karıştırmak istemediğimiz için en basit haliyle açıklamaya çalışıyoruz. Aklınıza takılan bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? Erangel Haritasında yer almaktadır.

Erangel haritasında maça girdiğiniz zaman haritada “Matrix Hücresi Robotu” olarak görülen 3 farklı alana gidebilirsiniz. Aşağıdaki görselde işaretlenmiştir.

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Yerleri (Hangi Haritada?)
PUBG Mobile Galata Kulesi Hangi Haritada? Görevi Yerleri (Hangi Haritada?)

PUBG Mobile Nedir?

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, klasik PUBG deneyimini resmi ve onaylı bir şekilde eksiksiz olarak mobil platforma taşıyan savaş ve hayatta kalma oyunudur.

Yüzlerce oyuncunun hayatta kalma mücadelesi verdiği bu zorlu savaş alanına paraşütle inin, aşırı gerçekçi savaş mekaniklerini ve kontrolleri deneyimlerken orijinal oyundan aşina olduğunuz heyecan verici savaş özelliklerini keşfedin. Araçların girdiği tümseğe, binaya ve haritaya kadar gerçekçi fizik kurallarının ve 3 boyutlu ses efektlerinin tadını çıkarın.

Arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sohbet edin. Ölümüne sıcak çatışmaya girerek ya da son ana kadar saklanarak oyunun kurallarını kendiniz belirleyin! Gerçekçi oyun deneyimi, farklı oyun tarzları geliştirebilmenize olanak sağlayacak ve orijinal PUBG deneyimini yaşamış oyuncular buna bayılacak.

PUBG Mobile Galata Kulesi Nedir?

Galata Kulesi ya da müze olarak kullanılmaya başlaması sonrasındaki adıyla Galata Kulesi Müzesi, Türkiye’nin İstanbul şehrinin Beyoğlu ilçesinde bulunan bir kuledir. Adını, bulunduğu Galata semtinden alır. Galata Surları dahilinde bir gözetleme kulesi olarak inşa edilen kule, farklı dönemlerde farklı amaçlarla kullanılmasının ardından günümüzde, bir sergi mekânı ve müze olarak hizmet verir. Hem Beyoğlu’nun hem de İstanbul’un sembol yapılarındandır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın