PUBG Mobile Galerideki Öğeleri Puanla Görevi

 PUBG Mobile Galerideki Öğeleri Puanla Görevi
Okunuyor PUBG Mobile Galerideki Öğeleri Puanla Görevi

PUBG Mobile Galerideki Öğeleri Puanla Görevi hakkında nasıl başarıyla sorunsuz bir şekilde yapacağınızı kısaca anlatacağız. Başarımlar, Eleştirmen 1 görevi olarak oyunculardan istenilen Galerideki öğeleri 50 defa puanla görevinin nasıl yapacağınızı aşağıda anlattık.

PUBG Mobile oyununda oyuncuların nasıl yapacaklarını bilemedikleri görevler hakkında bizden yardım istemesiyle özel içerikler oluşturabiliyoruz. Galerideki öğeleri puanla görevi’de bunlardan bir tanesi. Oyuncular bizden istedi bizde kısaca anlatmaya çalıştık.

PUBG Mobile Hile 2020 konumuzda daha önce oyun içerisinde yapılmaya çalışan tüm hile türlerini derinlemesine araştırarak tüm gerçekleriyle sizlere anlatmıştık. Şimdi’de yapamayan oyuncular için bir görevi anlatacağız.

PUBG Galerideki Öğeleri Puanla

PUBG Galerideki Öğeleri Puanla
PUBG Galerideki Öğeleri Puanla

PUBG Mobile Galerideki Öğeleri Puanla Görevini nasıl doğru şekilde yapacağınızı aşağıda maddeler ile anlatmaya çalıştık.

  • Oyunun ana sayfasında aşağıda bulunan KLAN yazısının sağ tarafındaki Telefon işarete tıklayın,
  • Sezon 9, 10 veya 11’e tıklayın
  • Karşınıza gelen yerde bir tanesine tıklayın
  • Açılan kostümlerden birini seçin ve aşağıda yıldızlı oylama sistemini göreceksiniz.

Yukarıdaki oylama işlemini her sezon ve her tema için ayrı ayrı yaparak görevi bitirebilirsiniz. PUBNG Mobile Eleştirmen 1 görevi zor olmasa bile bir süre sonra sıkabiliyor fakat ödül için buna değer.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın