PUBG Mobile Gizli Başarım Görevleri Nasıl Yapılır?

 PUBG Mobile Gizli Başarım Görevleri Nasıl Yapılır?
Okunuyor PUBG Mobile Gizli Başarım Görevleri Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Gizli Başarım Görevleri Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını merak eden oyuncular için cevapladık. Oyunda yer alan fakat açıklanmayan bazı görevler bulunmaktadır bunlar oyun içerisinde şans eseri keşfedilebilmektedir. Normal oyun seyrinizi gerçekleştirirken yapacağınız bazı şeylerin anlamsız bir şekilde bir görevi bitirdiğinizi gösterir ve bundan başarım veya ödül kazanabilirsiniz. Aslında PUBG Mobile geliştiricileri gizli görev özelliğini getirmelerinin sebebi görev olarak koyulan gizli unsurların oyuncular tarafından şansa uygulanıp bulunmasını istemelerinden kaynaklanıyor. Bunun sebebi de gerçekten PUBG Mobile oyununu düzgün bir şekilde oynayan ve bu oyunda farklı şeyler denemekten çekinmeyen akıllı oyunculara bir mükafat niteliği taşımaktadır.

PUBG Mobile Gizli Başarım Görevleri Nedir?

PUBG Mobile Gizli Görevler, oyun tarafından oyunculara açıklanmayan, şans eseri bulunabilecek görevlerdir. Oyuna giriş yaptığınız zaman günlük ve haftalık şeklinde görevler görüyorsunuz, gizli görevler ise bu görevlerin aksine ne yapacağınız oyun tarafından açıklanmamaktadır. Oyuncuların oyunu oynayarak ve denemeler yaparak bulmasını istediği bu görev türüne gizli görevler denmektedir. Her oyuncu bir birinden farklı denemelerle bazı gizli görevleri bulabiliyor fakat bulunan gizli görevler açıklanmıyor. Bu yazımızda bilinen tüm gizli görevler hakkında size bilgiler sunacağız. Bu sayede yapmadığınız bir gizli göreviniz varsa aşağıdan onu öğrenerek oyun içerisinde uygulayabileceksiniz.

PUBG Mobile Gizli Görevler Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Gizli Başarım Görevleri aşağıda listelenmektedir ve nasıl yapılır? sorusunun cevabını da görevlerin altında bulacaksınız. Eğer daha önce yaptığınız bir görev varsa onu geçerek yapmadığınız görevlere yönelebilirsiniz. Böylelikle gizli başarım sayısını arttırarak bu gizli görevlerdeki ödüllerinizin sahibi olun.

PUBG Mobile Gizli Görevler Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Gizli Görevler Nasıl Yapılır?

İSTİFÇİ: 20 Silah Parçası Bul

Uçaktan atladıktan sonra yere indiğiniz zaman silahlara ve sizi hayatta tutacak ekipmanlara yöneliyorsunuz. Fakat bu görevde 20 silah parçası toplamanız gerekmektedir. Yani silah parçası derken, dürbün, şarjör, namlu veya dipçik gibi silah parçalarından bahsediyoruz.

Ödül: 20 Başarım Puanı ve 1 Premium Sandık

20 Defa Takım Arkadaşınla Araçtayken Bombayla İmha Edil

Takım arkadaşınla yapabileceğin bu gizli görevde öncelikle bir araba bulun. Arabayı bulduktan sonra takım arkadaşınız siz arabadayken bombayla arabayı patlatarak hem sizin hem de kendini imha etmesi yani öldürmesi gerekiyor. Normalde bu siz takım arkadaşınızla bir arabadayken düşmanın bombasıyla ölmeyi gerektirir fakat bu çok şans eseri ve uzun soluklu olacağı için kendi kendinize bunu yaparak da görevi bitirebilirsiniz.

Livik Haritasında Hava Öl

Livik Haritasında bir maça girin ve paraşütle aşağı inerken havada ölmeniz gerekiyor. Alan dışına doğru atlayın ve paraşütünüzü açarak alan dışına süzülün. Alan dışındayken öleceksiniz, ve gizli başarım görevi yapılmış hale gelecek. Tek başınıza girmeniz gerekmektedir.

PUBG Mobile Gizli Başarım Görevleri eklenmeye devam edilecektir. Yeni görevlerden haberdar olabilmek için bizi takip edin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın