PUBG Mobile Gizli Oda Nerede?

 PUBG Mobile Gizli Oda Nerede?
Okunuyor PUBG Mobile Gizli Oda Nerede?

PUBG Mobile Gizli Oda içerisinde bulundurduğu süper silah ile çok önemli bir yer. Burayı nerede? ve nasıl bulacağınızı anlatıyoruz, tüm ipuçları bu yazımızda. Oyuna gelen yeni güncelleme ile birlikte Ağır Silah Modu içerisindeki eşyalar, silahlar ve araçlarla daha aksiyonlu bir yer haline geldi. Oyuncular bu güncelleme sonrasında PUBG Mobile Gizli Oda Nerede? gibi soruları çok fazla sormaya başladı. Bizde merak edilen tüm soruları cevaplıyoruz. Eğer içeriği okuduktan sonra aklınıza bir soru takılırsa bunu yorum olarak bize yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Gizli Oda

PUBG Mobile Gizli Oda
PUBG Mobile Gizli Oda

PUBG Mobile Gizli Oda, içerisinde süper silah bulunduran çok önemli bir odadır. Ağır Silah Modu oyunlarında yer alan Gizli Oda, onu bulan oyunculara maçın kaderini değiştirecek eşyalar sunuyor. Takımlar bu odaları bularak kendilerini birinciliğe taşıyabildiği gibi bir başka ekibinde yok oluşunu hızlandırabilir.

PUBG Mobile Gizli Oda Nerede?

PUBG Mobile Gizli Oda Nerede?, Ağır Silah Modu bir oyuna giriş yaptığınız zaman haritanın herhangi bir yerinde şansa oluşmaktadır. Her maç farklı bölgelerde şans eseri çıkar. Sabit bir yeri olmadığı için size nerede çıkacağını gösteremeyiz.

PUBG Mobile Gizli Oda Nerede?
PUBG Mobile Gizli Oda Nerede?

Genellikle çok evlerin bulunduğu yerlerde veya haritadaki tek ev olduğu bölgelerde çıkar. Fakat şurada kesinlikle çıkmaktadır diye hiç bir yer söyleyemeyiz. PUBG Mobile Gizli Oda Nerede? sorusuna verilebilecek en net cevabı sizlere vermeye çalıştık. Detayları eklemeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın