e
sv

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code (2021)

1395 Okunma — 25 Mayıs 2021 13:26
PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code (2021)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code arayan Türkiye sunucusundaki oyuncular için 2021 yılında aktif tüm kodları listeledik. Nasıl kullanabileceğinizi ve bu kodun hangileri olduğunu burada güncel olarak görebileceksiniz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyununda bugünkü popülerliğini hala korumasının en büyük sebebi sürekli olarak kendisini geliştirmesinden kaynaklanıyor. Oyuncular bir oyunu sevdiklerinde her ne kadar çok değişmemesini isteseler de bir süre sonra monotonluktan sıkılarak başka oyunlara yönelebiliyorlar.

PUBG Mobile oyuncuların isteklerini en iyi şekilde karşılayabilecek başarılı güncellemeleri sayesinde sürekli olarak yepyeni aksiyonla ve eğlenceli oyuna dahil ederek hem elindeki oyuncu kitlesini koruyor hem de yeni kitleleri oyununa çekiyorlar. PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code olarak son zamanlarda aranmaya başlanan bu kodda yine oyunun başarısını göstermektedir. Getirilen yenilikler ve etkinliklerin hem elindeki oyunculara sevdirmek hem de bunu gören yeni oyuncuların oyuna adapte olmasını sağlamak amacıyla hediyeler dağıtmayı hedefliyor.

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Traverse Redeem Code (KODLARI)

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Traverse Redeem Code için sizlere 3 farklı kod paylaşılacaktır. Etkinlik boyunca oyun tarafından duyurulan diğer farklı kodları da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Aşağıda verilen kodları nasıl kullanabileceğinizi bilmiyorsanız bunu kodları nasıl aktif hale getirebileceğinizi de bu yazıda sizlere anlattık. Merak ettiğiniz soruları cevaplarken işinize yarayacak bilgileri de aktarmaya çalıştık.

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Traverse Redeem Code (KODLARI)
PUBG Mobile Godzilla vs Kong Traverse Redeem Code (KODLARI)

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Kodları:

 • GODZILLAVSKONG
 • GODZILLAKONG
 • TITANSLASTSTAND

Aşağıda verdiğimiz kodlar oyun içerisinde size neler kazandırabileceğinizi de sırasıyla açıkladık. 2021 yılında düzenlenen titanların savaşı etkinliğini boyunca bir çok ödül dağıtıldı. Fakat bu sefer redeem kodu ile sahip olabileceğiniz bu ödüller sizi fazlasıyla mutlu edecek.

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Traverse Redeem Code olarak 25 Mayısta başlayan etkinlik 8 Haziran 2021 tarihinde sona erecek. Godzilla vs Kong filmi iş birliğiyle hazırlanan bu etkinlik süresince sınırlı sayıda paketler de satışa sunulacaktır. Aşağıda verilen her bir kod bir hesaptan yalnızca 1 kere alınabilmektedir. Yani aynı kodu kullanarak aynı hesap üzerinden birden fazla hediye alamazsınız. Yeni paylaşılacak olan kodları da size buradan duyuracağız.

1. Kod: GODZILLAVSKONG

GODZILLAVSKONG kodunu da Traverse Redeem Code kısmına girdiğinizde 666 BP ve uçak pilotu lisansının sahibi olacaksınız.

2. Kod: GODZILLAKONG

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Traverse Redeem Code olarak size verdiğimiz GODZILLAKONG kodunu girdiğiniz zaman; 1 adet uçak pilotu lisansı ve 1 klasik sandık kupon parçacığı kazanacaksınız.

3. Kod: TITANSLASTSTAND

Bu redeem kodunda da TITANSLASTSTAND yazıp ödülümüzü istediğimiz zaman 1 sprey ve 1 uçak pilotu lisansı sizlerin olacak.

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Traverse Redeem Code Kodları Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code Kodları hakkında çok fazla içerik üretilmeye başlandı. Her yer de bazı kodlar paylaşılıyor fakat çoğu oyuncu bu kodları nasıl kullanabileceklerini bilmiyorlar. Aşağıdaki maddeleri uygulayarak oyun içerisinde yukarıda anlattığımız ödüllerin sahibi olabileceksiniz.

 • Oyunun ana menüsündeyken sağ tarafta bulunan “Etkinliklere” tıklayın
 • Üst sekmede “Özel” e tıkladıktan sonra en altta bulunan “Bir paket almak için kodu gir” yazısına tıklayın,
 • Karşınıza Traverse Redeem Code alanı çıkacak “Kodu Gir” alanına yukarıda paylaştığımız 3 kodu sırayla girebilirsiniz.

Yukarıdaki basit işlemleri uygulayarak ödüller kazanabilir ve bu ödülleri etkinlik kapsamında çok daha özel hediyelere çevirebilirsiniz. Sizler için yeni kodları da paylaşmaya devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code (2021)