PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama

 PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama
Okunuyor PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama

PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama ile İsim koyarken Nick arasına boşluk bırakmanızı sağlayacak görünmez harfi kolayca kopyalamanızı sağlayacağız. Bu sayede arasında boşluk olan isimleri daha kolay yapabileceksiniz. Hayatta Kalma oyunu dediğimiz zaman ilk akla gelen en büyük ve en köklü yapımların başında gelen PUBG Mobile her anlamda diğer oyunların bir tık ötesinde. Yalnızca oyun içerisindeki kişiselleştirmeler ile değil aynı zamanda oyuncuların kendilerine isim koyarlarken de bir çok özellikten yararlanması sağlanıyor.

Fakat PUBG Mobile isim koyarken oyunun getirdiği kurallar o kadar katı ki, şekilli veya boşluk bırakılan isimlere müsaade gösterilmemektedir. Oyuncular da koyacakları isimlerin arasına boşluk bırakabilmek için görünmez harf denilen farklı bir şekilden yararlanıyorlar. Fakat bu şekli yapmak için klavyede uygulanması gereken kompozisyonların zor olması mobil platformda yapılamıyor. Bu yüzden sizler için PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama içeriği oluşturarak bu hizmeti sunmak istedik. Böylelikle isim koyarken aralarına boşluk bırakmak için bu aracı rahatlıkla kullanabileceksiniz.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyuncuları için hazırlanan Görünmez harf Kopyalama aracı güncellenmeye devam edilecektir. Tek bir tıklamayla oyun içerisinde görünmez olarak gözüken harfi kopyalayabilir ve bunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun ne işe yaradığını anlamayan oyuncular içinde yine açıklamalarda bulunacağız. Aynı zamanda PUBG Mobile Görünmez Harf hakkında merak edilen çoğu soruya da cevap verdik. Eğer sizin de kafanızı karıştıran bir sorunuz veya anlamadığınız bir yer olursa bize bildirebilirsiniz.

PUBG Mobile Görünmez Harf Nedir?
PUBG Mobile G

Yukarıda yer alan “PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyala” butonuna basarak sizlere verilen görünmez harf şekillerini otomatik kopyalamanız mümkün. Daha sonrasında PUBG Mobile içerisinde görünmez harfi yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırıp kullanabilirsiniz.

  • Görünmez Harf 1: Ħ
  • Görünmez Harf 2: Ī

Eğer butonda bir aksilik çıktıysa veya herhangi bir sebepten dolayı otomatik olarak kopyalama işlemini gerçekleştiremiyorsanız, sizlere 2 madde halinde verilen görünmez harfi yukarıdan kopyalayın. Harfin üzerine basılı tuttuğunuzda cihazınızda kopyala yazısı çıkacaktır. Daha sonrasında oyun içerisinde yine bunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Görünmez Harf Nedir?

PUBG Mobile Görünmez Harf Nedir?
PUBG Mobile Görünmez Harf Nedir?

PUBG Mobile dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarının başında gelmektedir. Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun oynadığı bu hayatta kalma oyununda bir hesabın ismi oldukça önem arz eder. Çünkü sizin koyduğunuz isim sizi temsil etmektedir ve diğer oyuncular sizi bu isimle anacaklardır. Son zamanlarda görünmez harf olarak bilinen bir kaç farklı karakter türemiş durumda. PUBG Mobile oyuncuları isim koyarken aralara boşluk bırakılmasına izin verilmemektedir. Bunun sebebi isimlerin karışmaması ve oyuncular arası kafa karışıklıklarının olmamasının önüne geçmek için.

Fakat ekleyeceğiniz bu özel karakteri PUBG Mobile oyunu okuyamaz ve sistem o karakteri boş bırakıp bir sonraki karakteri okumaya çalışır. Bu sayede oyun içerisinde isim yazarken bu özel görünmez harf karakterlerini kullanarak isminizin arasına boşluk bırakabilirsiniz. Dilerseniz görünmez harfi arka arkaya yazarak daha uzun boşluklar bırakabilir veya harfler arasına ekleyerek her arada bir boşluk olmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda anlattığımız PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır? sorusundaki cevabımızı örneklendirdik. Bu sayede ismi nerelerde ve nasıl kullanabileceğinizi daha iyi anlamış olacaksınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın