e
sv

PUBG Mobile Güç Zırhı Ne Zaman Açılacak?, Neden Kapandı?

1058 Okunma — 10 Mayıs 2021 13:30
PUBG Mobile Güç Zırhı Ne Zaman Açılacak?, Neden Kapandı?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Güç Zırhı modu neden kapandı? ve ne zaman açılacak? soruları güncellemenin ardından merak edilmeye başlandı. 1.4 güncellemesiyle birlikte güç zırhı ile birlikte kaybolan bu modun bir daha gelip gelmeyeceği dahi oyuncular arasında merak ediliyor. Klasik hayatta kalma mücadelelerinden sıkılanlar ve farklı oyun modları ile oyunu daha keyifli hale getirmek isteyen oyuncular Güç Zırhı veya Metro Royale gibi modlara ilgi gösteriyorlardı. Fakat güncellemenin ardından bunların kapatılması oyuncuların meraklı sorularını geride bıraktı.

PUBG Mobile Güç Zırhı Neden Kapandı?

PUBG Mobile 1.4 güncellemesi sonrasında Güç Zırhı modunun kapatılmasının sebebi iyileştirilmeler yapılacağı için diye bir açıklama yapıldı. Aslında bunun sebebi Titan Savaşları adı altında yeni bir etkinlik düzenleneceği için her oyuncunun bu etkinliklere katılmasını sağlamak. Tabiki kapatılan Güç Zırhı moduna da yenilikle gelecektir fakat şuanda kapalı kalmasının esas sebebi insanları etkinliklere yöneltmeye çalışmak olduğunu biliyoruz.

PUBG Mobile Güç ZırhıMetro Royale Ne Zaman Gelecek? ve Açılacak?

PUBG Mobile Güç Zırhı Modu Ne Zaman Gelecek? ve Açılacak? tarzındaki sorular bu oyun modunu tekrar gelene kadar sık sorulacak sorular arasında yer alıyor. Şuanda ne zaman geleceği resmi olarak duyurulmadı, fakat resmi sitede yapılan açıklamada ileri tarihlerde tekrar geleceği söyleniyor. İleri tarih dedikleri için yakında tekrar gelmesi beklenmemektedir.

Büyük ihtimalle Titan etkinliğinin bitmesine yakın (Haziran) içerisinde tekrar Güç Zırhı modunun geleceğini düşünüyoruz. Yapılacak resmi açıklamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Güç Zırhı Ne Zaman Açılacak?, Neden Kapandı?