PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2021 Haberi

 PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2021 Haberi
Okunuyor PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2021 Haberi

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2021 adı altında oyundaki özel görevleri başarıyla yapmak yerine daha hızlı bir şekilde parçaları toplamak isteyenler için. Hile kullanımının son dönemlerde artmasının en büyük sebebi video paylaşım sitelerinde oyunculara sahte içerikler hazırlanmasından kaynaklanıyor. Özellikle yabancı kaynaklarda popüler olan bu sistem yüzünden çoğu oyuncu dolandırılıyor. PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi denilen sistemde birer yalandan ibaret. Bu haberimizde tüm detaylar aktarılacak.

PUBG Mobile, 100 kişinin içerisinde bulunduğu bir uçaktaki oyuncuların adanın diledikleri bölgesine paraşütle atlamalarıyla başlıyor. Sonrasında en son hayatta kalan olmak için çevreden ekipmanlar, silah ve mühimmat topluyorlar. Amaç en son hayatta kalan olmak, taktikler, stratejiler ve yetenek sizi hayatta tutacak. Böyle güzel bir hayatta kalma temalı mobil oyunda hile kullanmak isteyen oyuncular fazla. Oyunun genel yapısı itibariyle oyuncular üzerinde hırs uyandırıyor. Bu hırs’da onların illegal olaylara bulaşmasını hızlandırıyor.

Oyundaki her oyuncu eşit, aslında bu tip ücretsiz ve eşit oyunlarda genellikle hile kullanımına gerek duyulmaz. Fakat oyundaki hırs oyuncuların buna yönelmesini sağlıyor. Daha iyi olmak, çok daha iyi olmak adına illegal yöntemleri tercih ediyorlar. Oyunun başında çeşitli hileler çalışsa’da gelen güncellemeler ile hileler birer birer yok edilmeye başlandı. Şuanda çalışan bir hile yok fakat oyuncular yinede hile yapmaya çalışıyorlar. 2021 yılında çalıştığı düşünüşen PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi hakkında önemli uyarılar ve bahsettiğimiz konunun sebepleri haberimizin detayında.

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2021 yılı içerisinde oyundaki verdiği önemli ödüller ile oyuncuların yapmayı en çok arzu ettikleri olayların başında geliyor. Oyundaki karakterimizi özelleştirmemizi sağlayan ekipmanlarla kuşatabilmek için gümüş parçacık çok işimize yarayacak. Fakat bunu biriktirebilmek için basitten, çok zorluğa kadar giden görevleri yapmamız gerekiyor. Bu kimi zaman sıkıcı kimi zamanda çok zorlayıcı oluyor. PUBG Mobile oyuncuları gümüş parçacık hilesi gibi bir şeyin var olduğunu duyduğu zaman uğraşmak yerine bunu yapmak istiyorlar.

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi
PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi

Fakat böyle bir şeyin olmadığını hileyi denemeye çalıştıkları zaman anlayabiliyorlar. Biz bu haberimizde oyuncuların bu dolandırıcılık yalanlarına inanıp zarar görmemeleri adına uyarıcı ve açıklayıcı metinler ile anlatmayı seçtik. PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi nasıl tehlikeleri olduğu gibi detaylar devam ediyor.

Gümüş Parçacık Hilesi Nedir?

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi, oyun içerisinde görevlerle elde edilen “Gümüş Parçacık” adındaki parçalarla oyunda kullanabileceğiniz özel ekipmanlar almanızı sağlar. Hiç bir görev yapmadan kolay yoldan bu parçacıkları toplamaya çalışanlar illegal yöntemlere başvurarak hile kullanmaya çalışırlar. Fakat PUBG Mobile oyununda böyle bir hile yoktur ve çalışmamaktadır.

PUBG Mobile Hedefte

PUBG Mobile Hedefte olan bir oyun, rakip oyun firmaları ve dolandırıcılar milyonlarca oyuncusu olan bu oyunu hedef alıyorlar. Oyunda çalıştığı iddia edilen hile programları ve dosyaları çalışmıyor fakat bunların çalıştığı yönünde sahte içerikler sürekli açılıyor. Bunun sebebi’de milyonlarca oyuncudan bazılarının aklını çelerek onları dolandırmak. PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi dedikleri yalanın bir sebebi bulunuyor.

Sebebi

Tüm bu yalan hile içeriklerinin oluşturulmasının bir sebebi var. Öncelikle PUBG Mobile oyununun rakipleri oyunun adını karalamak ve oyuncu kitlesini düşürmek adına yaptığı bir hamle. Bir diğer sebep’de dolandırıcıların bu oyunu milyonlarca oyuncunun oynadığı bildiği için onlara ulaşma çabası. Örneğin, PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi adı altında bir sahte bir dosyanın içerisine zararlı yazılım koyuyorlar ve yayınlıyorlar. Hilenin çalıştığını sanan oyuncularda bunları cihazlarına indiriyor. Ve bu zararlı yazılımlar sayesinde oyuncuların banka hesap bilgileri başta olmak üzere tüm kişisel bilgileri çalınıyor.

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi
PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi hakkında yaptığımız haber yazılarımız 2021 yılında devam edecek. Haber oyuncular için çok önemli uyarılar içeriyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın