PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi (2.4) 2023

PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi (2.4) 2023

PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi şikayetleri olanlar için 2.4 güncellemesi gelmiyor veya yapamıyorum şikayetlerini son bulduracağız. Sizlere anlattığımız çözümleri uygulayarak oyunu sorunsuz bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz. Günümüzün en popüler mobil hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile yeni büyük bir güncelleme aldı. Güncelleme gelmesine rağmen oyunu hali hazırda aktif şekilde oynayan binlerce oyuncu “güncelleme gelmedi” veya yapamıyorum gibi çeşitli şikayetlerde bulunuyorlar. Bu sebeple 2.4 güncellemesi ve sonraki güncellemeler içinde geçerli olacak çözümleri buradan sizlere aktaracağız. Bu sayede telefonunuz oyunu güncellemediğinde dahi bu güncellemeyi nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi, Yapamıyorum!

PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi veya Güncelleme yapamıyorum gibi şikayetler oldukça artmaya başladı. Bu sebeple aşağııda anlattığımız adımları uygulayarak sorunu tamamen çözebilirsiniz. Eğer tüm bu anlatılan çözüm yöntemlerine rağmen hala hata almaya devam ediyorsanız ve güncelleme gerçekleştirilmiyorsa muhakkak bize bildiriniz. Android ve İOS işletim sistemli telefonlar harici oyunu Emulator ile oynayan oyuncuları da kapsayan genel çözümlere yöneldik.

PUBG Mobile oyununa gelen 2.4 güncellemesini yapmanızı sağlayacak olan kısa yol bağlantısı aşağıda güncel olarak yer almaktadır. 2023 yılında oyuna gelecek olan son sürüm dosyalarına eriştirecek olan güncellemelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Android ve İOS cihazlar da aslında oyunlara güncelleme geldiğinde otomatik olarak yapmaktadır. Fakat bazen verinize bağlıyken veya farklı durumlarda gelen güncellemeler otomatik olarak yapılmamaktadır. PUBG Mobile 2.4 güncellemesini manuel olarak yapmanız gerekiyorsa bu işi aşağıdaki bağlantı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi, Yapamıyorum!
PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi, Yapamıyorum!

PUBG Mobile oyununa gelen güncellemeleri yapmadığınız taktirde eski versiyonla yüklü oyunu cihazlarınızda çalıştıramazsınız. Bunun için öncelikle uygulama mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Uygulama mağazasına girerek arama bölümüne “PUBG Mobile” yazın ardından PUBG Mobile 2.4 Ateşleme oyununa tıklayın ve orada karşınıza çıkacak olan “Güncelle” butonuna basın. Oyun güncellendikten sonra cihazınızın ana ekranındaki oyunun logosuna tıklayarak giriş yapın. Oyun içerisindeki güncellemeleri de gerçekleştirin ve sorunsuz oyun deneyiminizi yaşayın. Eğer güncellemeleri yapmanıza rağmen güncelleme yapılmadığına yönelik bir hata alıyorsanız bize bildirebilirsiniz.

PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyunu uygulama mağazalarında yer alan bir aksiyon oyunudur. Her ne kadar kategorisi aksiyon olsa da bildiğiniz gibi hayatta kalma temasına sahip bir oyun. Gelen güncellemelerin de önemi oldukça büyük, zaten bu güncellemeleri yapmadan da eski dosyalarla oyun oynanamamaktadır. Android veya İOS işletim sistemli telefonlarda olduğu gibi Bilgisayar (PC) ile oyunu oynayan oyuncular da aşağıda anlattığımız şekilde güncellemeleri yapabilecekler. Sizlere verdiğimiz PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? sorusundaki cevap işinize yaramadıysa bize bildirebilirsiniz. Sizler için güncel cevaplar ve işe yarar doğru bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile 1.6 APK İndir (Son Sürüm)
PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?

1- Uygulama mağazası

PUBG Mobile resmi bir oyun olduğu için uygulama mağazaları üzerinden güncellemeler manuel yapılabilmektedir. Eğer oyunu Google Play Store veya App Store gibi mağazalardan indirdiyseniz güncellemeyi de buradan yapabilirsiniz. Uygulama mağazasına girdiğinizde arama bölümüne “PUBG Mobile” yazın ve mevcut oyuna tıklayın. Güncelle yazısını göreceksiniz, ona tıklayarak son sürüm dosyalarını yükleyebilirsiniz.

2- Gerçek dosyalar

Eğer oyunu uygulama mağazasından indirmediyseniz bu sefer oyunun son sürüm olan 2.4 dosyalarını İnternet üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Yukarıda sizlere verdiğimiz bağlantı sayesinde güncel dosyalara erişebileceksiniz. İndirme işlemi bitince oyuna girebilir ve güncellenmiş bir şekilde PUBG Mobile oynamaya devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası Nedir?

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası
PUBG Mobile Harita İndirme Hatası

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası, oyuna gelen güncellemeler eğer oyunda yer alan haritaları kapsıyorsa bu güncellemeler uygulama mağazası üzerinden değil, oyun içerisinden yapılmaktadır. Bu güncellemeleri yapmak isteyen oyuncular harita indir seçeneğini işaretledikleri zaman PUBG Mobile tarafından bir hata kodu ile karşılaşırlar.

Genellikle cihazınız veya oyundan kaynaklanabilecek sorunlardan dolayı bu tip hatalar gözükmektedir. Bizde aşağıda sizlerle sunduğumuz çözüm yöntemlerini anlatmadan önce sizde bu hatanın neden görüldüğünü anlamaya çalışacağız. Sonra da nedenini bulup, ona uygun bir çözüm uygulatacağız. harita indiricisi başlatılmadı hata kodu hatalarınızın tamamına özel çözümleri güncel şekilde bulabileceksiniz.

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası Çözümü;

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası için 2023 yılında ürettiğimiz çözüm yöntemleri aşağıda sorunun kaynaklarıyla sunulmaktadır. Kendinizde fark ettiğiniz sebepleri göz önüne alarak hangi çözüm işinize yarayacağını düşünüyorsanız ona öncelik vermenizi öneriyoruz. Bu sayede hatayı daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası Çözümü
PUBG Mobile Harita İndirme Hatası Çözümü

Telefonunuza herhangi bir güncelleme gelip gelmediğini kontrol edin. Eğer kullandığınız cihaza bir güncelleme geldiyse ve bunu henüz daha yapmadıysanız telefonunuzdaki bazı arka plan programlarının doğru çalışmadığını bu tür oyunlarda alacağınız hatalarla fark edebilirsiniz. Cihazınızı güncelledikten sonra tekrar oyuna giriş yaparak haritaları indirmeyi deneyin.

Telefonunuz da boş yer olduğundan emin olun. Bildiğiniz gibi oyunu indirirken büyük bir depolama alanına sahip olmanız gerekiyor, fakat daha sonrasında gelen güncellemeler de ilk indirdiğiniz miktarın üzerine eklenmektedir. Zamanlar WhatsApp gibi uygulamalardan gelen fotoğraflar ve hatta mesajlar dahi depolama alanınızı doldurmaktadır. Bu yüzden PUBG Mobile oyununda harita indirmeye çalışırken onun kaç mb olduğunu görebiliyorsunuz, telefonunuz da da bir o kadar depolama alanının boş olması gerekiyor.

İnternet bağlantınızı kontrol edin. Genellikle cihazınız kendi verisine bağlıyken büyük boyutlu güncellemeleri otomatik olarak durdurmaktadır. Bir Wi-fi modemine bağlanabilir veya verinizi kullanmanıza engel olan seçeneği kaldırabilirsiniz. Bu tür sebeplerden dolayı PUBG Mobile Harita İndirme Hatası alan çok fazla kullanıcı bulunmaktadır.

Emülatör programınızı güncelleyin. Eğer bilgisayar üzerinden emülatör aracılığıyla PUBG Mobile oynuyorsanız ilk önce emülatör programınızın güncel olup olmadığını kontrol edin. Gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra harita indirmeye tekrar başlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızı güncelleyin. Yukarıda telefon için verdiğimiz aynı sebeplerden dolayı, oyunu Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bilgisayarınızın güncel olup olmadığından emin olun. Gelen güncellemeleri yapmadığınız taktirde bazı arka plan programları doğru çalışamaz ve bu tür hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Eğer yukarıda anlattığımız yöntemler bir işinize yaramadıysa ve hala hatayla karşılaşmaya devam ediyorsanız bize bildirebilirsiniz. 2023 yılı boyunca sizlere PUBG Mobile Harita İndirme Hatası hakkında güncel içerikler üretmeye devam edeceğiz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.