PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? (2021)

 PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? (2021)

PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? bilmeyenler için 2021 yılındaki son sürüm güncellemelerini yapmanızı sağlayacağız. Hızlı bir şekilde Android ve İOS cihazlarınızda oyunu güncelleyebileceksiniz. Hayatta kalma temalı bir kategoriyi mobil sektöre başarıyla taşıyan ve kategorideki oyunların öncüsü olarak kabul edilen PUBG Mobile her ay yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Oyuna gelen her güncellemede görülen hataları düzeltiyor ve bir çok yenilik ekliyor. PUBG Mobile güncellemelerini yapmadan oyunu oynamaya devam edemezsiniz. Bazı oyuncularda güncellemeler bu güne kadar sorun çıkarmasa da bazen yeni güncellemeler otomatik olarak yapılmıyor ve oyunu oynamalarına engel oluyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? sorusunu cevapladık.

PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Güncellemeleri oyuna gelen yenilikleri kapsamaktadır. Bu oyuna gelen güncellemeleri yapmadan oyuna giriş yapamazsınız. Genellikle Android ve İOS işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcıları oyuna yeni güncelleme geldiği zaman otomatik olarak yaptığını biliyorlar. Fakat bazı durumlarda bu güncellemeler otomatik olarak gerçekleşmediği için bunu nasıl yapabileceklerini bilemeyebiliyorlar. 2021 yılında büyük bir güncelleme geldiği zaman kendi verinizdeyseniz veya İnternetiniz kapalıysa güncellemeyi yapmadığını fark edeceksiniz. Oyuna giriş yapamama veya giriş yaparken güncelle uyarılarıyla karşılaşıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?

İOS veya Android cihazınızın uygulama mağazasını açın, ardından arama yerine “PUBG Mobile” yazıp oyuna tıklayın. Orada ilk oyunu indirirken “Yükle” yazan yerde bu sefer “Güncelle” yazısı olacaktır. Güncelle butonuna bastığınızda yeni güncelleme dosyalarını otomatik olarak indirir ve oyun güncellenmiş olur. Aynı zamanda PUBG Mobile oyununa giriş yaptıktan sonra sol tarafta indirme ikonu gözükmektedir, oraya basarak oyun içerisinde indirmeniz gereken ekstra güncellemeler olup olmadığını da kontrol edin.

PUBG Mobile 1.4 APK İndir yazımızda oyunun son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Veya yukarıda verdiğimiz “PUBG Mobile Güncelle (2021)” butonuna basarak oyunu güncelleyeceğiniz sayfaya hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi oraya girdikten sonra güncelle yazısına tıklayın ve yeni güncellemeler cihazınıza aktarılsın.

PUBG MOBILE 1.4 Güncelleme Duyurusu

Sevgili Oyuncular:

Titan Saldırısı: Titanların savaşına katıl!

Mikrokozmos: Küçük dünyanın büyüsüne tanık ol!

Yeni TÖM: Saldırı yapmanın coşkusunu hisset!

Sabit Nişan Modu: Keskin nişancılık sanatında ustalaş!

Royale Pass S19: Serüven – Küçük Adamların İnanılmaz Maceraları

Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunabilmek için, PUBG MOBILE güncellemeleri 11 Mayıs tarihinden itibaren yayınlanacak. Bu güncelleme için sunucular kapatılmayacaktır. Bu güncellemede Android cihazlar için gereken depolama alanı 660 . iOS sürümü için gereken depolama alanı 1.67 GB. Lütfen farklı sürümler kullanan oyuncuların takım kuramayacağını unutma ve en kısa sürede güncellemeyi indir.

Güncelleme Ödülü:

11 Mayıs ve 16 Mayıs (UTC+0) tarihleri arasında yeni sürüme güncelleyerek kazan: 2.888 BP, 100 AG ve Muz Hazinesi (3g) x1.

Yeni Modlar, Yeni Deneyimler

(1) Titan Saldırısı: Nasıl Oynanır (Titanlar Erangel’e 11 Mayıs’ta, Sanhok’a 15 Mayıs’ta ve Livik’e 20 Mayıs’ta geliyor, etkinlik 8 Haziran’da sona erecek)

1.3 Çılgın Ritimler Güncellemesi

Etkinlik Kuralları

1.    Belirli etkinlik görevlerini ve mini müzik oyunlarını tamamlayarak Müzik Notası kazan.
2. Takas bölümünde belirli sayıda Müzik Notası kullanarak ödül çekilişine katıl.
3. Oyuncular çekilişe katılarak ve toplam çekiliş hedeflerine ulaşarak ödül kazanabilir.
4. Etkinlik sona erdiğinde Müzik Notalarının süresi dolar, onları zamanında kullanmayı unutma.
5. Ağ hızına bağlı olarak, ödüllerin teslim edilmesi biraz zaman alabilir.
6. Sıralama ödülleri etkinlik sona erdiğinde hesaplanır ve oyun içi mesajla gönderilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın