PUBG Mobile Güncelleme Yap (2.2)

 PUBG Mobile Güncelleme Yap (2.2)
Okunuyor PUBG Mobile Güncelleme Yap (2.2)

PUBG Mobile Güncelleme Yap 2.2 ile son sürüm dosyalarını otomatik olarak güncellemeyen Android ve İOS cihazlar için geçerli yardımcı bağlantıdır. Oyunu kendiliğinden güncellenmeyen oyuncular buradan kolayca yardım alabilirler. Tencent Gamess tarafından geliştirilen günümüzün en çok oyuncuya sahip mobil hayatta kalma oyunu gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. 1.9 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenen yeni etkinlik ve öğelerden yararlanmak isteyenler öncelikle PUBG Mobile güncellemesini yapmaları gerekmektedir. Oyunu oynadığınız cihaz eğer 1.9 güncellemesini yapmadıysa buradaki PUBG Mobile Güncelleme Yap bağlantısı oyununuzu güncellemenizi sağlayacaktır.

PUBG Mobile Güncelleme Yap 2.2 (2022)

PUBG Mobile oyununa gelen 2.2 güncellemesini yapmanızı sağlayacak olan kısa yol bağlantısı aşağıda güncel olarak yer almaktadır. 2022 yılında oyuna gelecek olan son sürüm dosyalarına eriştirecek olan güncellemelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Android ve İOS cihazlar da aslında oyunlara güncelleme geldiğinde otomatik olarak yapmaktadır. Fakat bazen verinize bağlıyken veya farklı durumlarda gelen güncellemeler otomatik olarak yapılmamaktadır. PUBG Mobile 1.9 güncellemesini manuel olarak yapmanız gerekiyorsa bu işi aşağıdaki bağlantı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Güncelleme Yap 1.9 (2022)
PUBG Mobile Güncelleme Yap 2.2 (2022)

PUBG Mobile oyununa gelen güncellemeleri yapmadığınız taktirde eski versiyonla yüklü oyunu cihazlarınızda çalıştıramazsınız. Bunun için öncelikle uygulama mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Uygulama mağazasına girerek arama bölümüne “PUBG Mobile” yazın ardından PUBG Mobile 2.2 Ateşleme oyununa tıklayın ve orada karşınıza çıkacak olan “Güncelle” butonuna basın. Oyun güncellendikten sonra cihazınızın ana ekranındaki oyunun logosuna tıklayarak giriş yapın. Oyun içerisindeki güncellemeleri de gerçekleştirin ve sorunsuz oyun deneyiminizi yaşayın. Eğer güncellemeleri yapmanıza rağmen güncelleme yapılmadığına yönelik bir hata alıyorsanız bize bildirebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL