e
sv

PUBG Mobile Hafif Makineli Tüfekler

1518 Okunma — 30 Ekim 2019 13:04
PUBG Mobile Hafif Makineli Tüfekler
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Hafif Makineli Tüfekler ile ilgili rehber niteliğinde silahları hangi doğru strateji ile kullanmanız gerektiğini anlatıyoruz. PUBG Hafif Makineliler tercih edenler veya etmeyenler bu tür silahların hangi amaçla kullanıldığını öğrenip bilinçli bir şekilde aldıkları zaman rakiplerinden daha iyi bir oyun geçireceklerdir.

PUBG Mobile oyununda solo oynayan oyuncuların tek başlarına en rahat şekilde oynayabilecekleri silah türü hafif makineli tüfekler olmasının bir sebebi var. Hafif makineliler bir askerin başka hiç kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına rahat taşıyıp kullanabilmesi için özel olarak tasarlanıyorlar.

Takım oyunlarında ise ön tarafta bulunan piyadelere destek vermek amacıyla tercih ediliyor. PUBG Hafif Makineli Tüfekler her ne kadar sıradan bir silah gibi görünse’de oyundaki en büyük taktiksel silah türlerinden bir tanesidir.

M249 Hafif Makineli Tüfeği

PUBG Mobile oyununda yalnızca paraşütle inen özel tedarik kutularından bulabileceğiniz M249 Hafif Makineli Tüfeği 5,56 mm mermileri ile düşmanın canını yakmanızı sağlar. Toplam taşıdığı 100 mermisi ile çatışmalarda düşmanlarınıza nefes aldırmayacaksınız, mermileri yenileme süresinin düşük olduğunu bilmeniz gerekiyor.

DP 28 Hafif Makineli Tüfeği

PUBG Mobile oyununda pek tercih edilmeyen fakat çok önemli hafif makineliler arasında en güçlü geri tepme oranına sahip etkili bir silahtır. DP 28 Hafif Makineli Tüfeği ateşlediği 7,62 mm mermileri ile ve 47 cephanesi ile düşmanı sarsacak atışları destekler.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Hafif Makineli Tüfekler