PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları (2020) Özel

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları (2020) Özel

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları arayanlar için Mobil Telefon üzerinden oyun içerisinde yapacağınız ayar değişiklikleri ile en iyi ve rahat şekilde kontrol sağlayacaksınız. PUBG Mobile oyununda çorba paramızı çıkartabilmek ve tavukları mideye indirmek için birinci olmamız gerekiyor. Her ne kadar strateji ve ekipman toplarken birazda şansa ihtiyacımız olsa’da hassasiyet ayarları gibi önemi büyük olan fakat oyuncuların fazla’da önemsemediği bir konuya değineceğiz.

Profesyonel PUBG oyuncularının mobil platformlarda telefonlarının oyun için hassasiyet ayarlarının özel yapılması gerektiğinin altını çiziyorlar. Yani oyunda başarılı olmanın gizli bir sırrı varsa o da bu ayarlar olarak görülüyor. Strateji, taktikler ve yetenekler gelişebilir, farklılıklar gösterebilir. Fakat bu tür ayarları kendimize ve telefona en uygun hale getirerek oyunda yeteneklerimizi daha rahat uygulamamızı sağlar.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları 2020 yılına uygun bir şekilde düzenlendiği taktirde kendimizi geliştirdiğimiz oyun yeteneklerimiz, reflekslerimiz ve savaş stratejimizi daha iyi şekilde uygulayabiliriz. Oyun içerisinde dürbün hassasiyet ayarları gibi kontrol ayarlarının en iyi verim alabileceğiniz şekilde anlatmaya çalışacağız.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları
PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları oyun içerisindeki en iyi verimi alabileceğiniz ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi aktarabileceğiniz 2020 yılına özel verileri içermektedir. Sizlere bu başlık altında PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları ile ilgili 2020 yılındaki güncellemeler ve değişiklikler sonrasında Mobil Telefon, PC, Emulatör cihazlarındaki kontrol ayarlarını sunuyoruz.

Aynı zamanda PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Sıfırlama işleminin nasıl gerçekleşeceği gibi oyuncuların merak edip bizlere sordukları sorulara’da yanıt vereceğiz. 2019 – 2020 yılındaki güncellemeler ile oyun içerisindeki dengeler sürekli değişiyor. Bundan dolayı sizlere en güncel kontrol ayarlarını sunarak oyun içerisindeki veriminizi arttırmayı hedefliyoruz.

Mobil, Telefon

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları - PC - Telefon
PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları – PC – Telefon

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları için aşağıda paylaştığımız veriler Mobil Telefon için 2020 yılına özel hazırlanmıştır. PUBG Mobile oyunu içerisinde Hassasiyet Ayarları aşağıdaki Mobil ayarlar olarak düzenlendiği taktirde Telefon üzerinden en iyi verimi alabilirsiniz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Telefon üzerinden alabileceğiniz en iyi mobil verileri deneme ve yanılma yöntemleri ile test ederek oluşturduk. Mezarcı gibi eskiyen ve güncelliğini yitirmiş ayarların modasını kaybetmesi ile kontrol ayarları güncellemek isteyenlerin tercih edebileceği bir içerik.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları: Mobil, Telefon:

Kamera Hassasiyeti (Serbest B.)
3.Şahıs Kamerası %40Kamera %40
1.Şahıs Kamerası %34
Kamera Hassasiyeti
3.Şahıs Dürbünsüz %34 1.Şahıs Dürbünsüz %30
Lazer, Holografik N. %30 2x Dürbün %18
3x Dürbün %12 4x ACOG Dürbün %8
6x Dürbün %5 8x Dürbün %4
Ateş Etme Animasyonu Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %35 1.Şahıs Dürbünsüz %30
Lazer, Holografik N. %30 2x Dürbün %18
3x Dürbün %12 4x ACOG Dürbün %7
6x Dürbün %4 8x Dürbün %4
Jiroskop Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %38 1.Şahıs Dürbünsüz %38
Lazer, Holografik N. %30 2x Dürbün %20
3x Dürbün %50 4x ACOG Dürbün %7
6x Dürbün %5 8x Dürbün %4

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları arayanlar için mobil platformda kullanabileceğiniz güncel kontrol ayarlarını yukarıda sizlere sunduk.

PC – Emulator

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları, PC - Emulator
PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları, PC – Emulator

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları, PC üzerinden Emülatör cihazlar ile oynayan oyuncular için 2020 yılına özel hazırladığımız kontrol ayarlarını içermektedir. PUBG Mobile oyununu Emulator ile oynayanlar Hassasiyet Ayarları düzenlerken PC özel verileri bulmakta zorlanıyorlar. 2020 yılında kullanabileceğiniz en iyi ayarları sizlere sunuyoruz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları, PC ile düzenlemek isteyenler aşağıdaki verileri Emulator cihazlarında kullanabilirler.

Kamera Hassasiyeti (Serbest B.)
3.Şahıs Kamerası %43Kamera %43
1.Şahıs Kamerası %43
Kamera Hassasiyeti
3.Şahıs Dürbünsüz %35 1.Şahıs Dürbünsüz %32
Lazer, Holografik N. %31 2x Dürbün %19
3x Dürbün %134x ACOG Dürbün %9
6x Dürbün %5 8x Dürbün %4
Ateş Etme Animasyonu Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %371.Şahıs Dürbünsüz %37
Lazer, Holografik N. %312x Dürbün %19
3x Dürbün %134x ACOG Dürbün %8
6x Dürbün %58x Dürbün %4
Jiroskop Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %391.Şahıs Dürbünsüz %39
Lazer, Holografik N. %322x Dürbün %22
3x Dürbün %514x ACOG Dürbün %8
6x Dürbün %5 8x Dürbün %4

Yukarıda PUBG Mobile Hassasiyer Ayarları için oyuncuların işine yarayacak en iyi Emulator – PC ayarlarını sizlere sunduk.

Sıfırlama

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Sıfırlama işleminin nasıl yapılacağını bilmeyen oyuncular için kısaca açıklamak istedik. PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları değiştirip beğenmediyseniz tekrar oyunu ilk kurduğunuz hale getirmek için yapmanız gereken işlem oldukça basit aslında.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Sıfırlama
PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Sıfırlama

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarı Sıfırlama işlemi için oyun içerisinde Ayarlar kısmına girip Hassasiyet sekmesine gelin. Orada Düşük, Orta, Yüksek ve Özelleştir yazılarından ilk 3’ünden bir tanesini seçmeniz yetecektir.

Özelleştir kısmından kendi değiştirdiğiniz ayarları göreceksiniz. Düşük Orta ve Yüksek ayarlar oyunun sizin için sunduğu ideal hassasiyet ayarlarını gösterir.

28
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.