PUBG Mobile Hassasiyet Kodu 2022

PUBG Mobile Hassasiyet Kodu 2022

PUBG Mobile Hassasiyet Kodu sayesinde 2022 yılı boyunca oyun içerisinde en iyi ayarlara sahip bir şekilde oynayabileceksiniz. Profesyonel oyuncuların kullandıkları en eşsiz ayarlar güncel olarak sizlere sunulacak. Bu sayede oyun içi hassasiyet ayarlarınızı kod sayesinde hızlıca düzenleyerek, oyunlardaki performansınızı iyi yönde çok büyük şekilde geliştirebileceksiniz.

PUBG Mobile Hassasiyet Kodu arayanlar için 2022 yılında kullanabileceğiniz en profesyonel ayarları sizlere sunuyoruz. Bu legal kodlar sayesinde geri tepme oranını düşüreceğiniz gibi düşmanları kolay haklayacak ayarlarınız da olacak. Oyundaki başarı performansınızı yükseltmek için sıradan ayarlarla oynamamanız gerekiyor. Profesyonel oyuncular gibi sorunsuz ve en iyi hassasiyet ayarlarında oynamanızın önemi oldukça yüksektir. Bu sayede rakiplerinizi anında vurabilir veya ilk sizi fark eden rakipleri dahi hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz. İşte tüm bu özel hassasiyet kodlarını 2022 yılı boyunca buradan sunacağız. PUBG Mobile oyununa gelecek güncellemeler hassasiyet kodunda değişikler olmasına sebep olabilir. Bu yüzden her güncellemenin ardından sayfamızı ziyaret ederek son sürümle ilgili güncel ayar kodlarını almanızı öneriyoruz.

PUBG Mobile Hassasiyet kodu oyun içerisindeki karakter ve silah tepkilerini ayarlamaktadır. Dokunmatik ekrandayken karakterinizi yönlendirirken, ateş etmek için nişangahınızı düşmana doğrulturken veya ateş esnasındayken olan tüm davranışlarınızı ayarlar.

PUBG Mobile Hassasiyet Kodu Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile hassasiyet kodu oyunda oldukça büyük bir öneme sahiptir. 2022 Yılında oyunu oynayan milyonlarca oyuncu bu ayarları yapmamış veya yanlış yapmış durumda. Fakat profesyonel oyuncular ve yüksek elolardaki oyuncular muhakkak hassasiyet ayarlarını güncel şekilde değiştirirler. Bunun sebebi her güncelleme sonrasında haritanın durumu, silahların tepkisi ve telefonunuzun performansından yola çıkarak sizi en rahat konuma ulaştırmak. Bir düşman görünce çok yavaş veya aşırı hızlı hareket etmek nişangahınızı kontrolünü zorlaştıracaktır. En doğru hızı ayarlamak düşmanları hızlı nişan alma ve doğru atışlar yapmanızı sağlar.

PUBG Mobile Hassasiyet Kodu (2022)

Kamera Hassasiyeti (Serbest B.)
3.Şahıs Kamerası %40Kamera %40
1.Şahıs Kamerası %34
PUBG Mobile Hassasiyet Kodu
Kamera Hassasiyeti
3.Şahıs Dürbünsüz %341.Şahıs Dürbünsüz %30
Lazer, Holografik N. %302x Dürbün %18
3x Dürbün %124x ACOG Dürbün %8
6x Dürbün %58x Dürbün %4
PUBG Mobile Hassasiyet Kodu 1
Ateş Etme Animasyonu Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %351.Şahıs Dürbünsüz %30
Lazer, Holografik N. %302x Dürbün %18
3x Dürbün %124x ACOG Dürbün %7
6x Dürbün %48x Dürbün %4
PUBG Mobile Hassasiyet Kodu 2
Jiroskop Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %381.Şahıs Dürbünsüz %38
Lazer, Holografik N. %302x Dürbün %20
3x Dürbün %504x ACOG Dürbün %7
6x Dürbün %58x Dürbün %4
PUBG Mobile Hassasiyet Kodu 3

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.