PUBG Mobile Havai Fişek Kodu

 PUBG Mobile Havai Fişek Kodu
Okunuyor PUBG Mobile Havai Fişek Kodu

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu ile oyun içerisinde bedava olarak 2 tane eşyaya sahip olabilirsiniz. Kodun karşılığında hava fişeklerin sahibi olabilirsiniz. Her ay kullanabileceğiniz bu tür işe yarar kodları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. PUBG Mobile Havai Fişek Kodu sayesinde bedava bir şekilde oyundaki popülerliğinizi yükseltecek eşyaya hemen sahip olun.

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu için sizlere verdiğimiz şifreyi nasıl kullanıp ödüle ücretsiz sahip olabileceğinizi aşağıdan açıklıyoruz. Merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. 2020 yılında sistem tarafından oyunculara sunulan bu ödüle sahip olabilmeniz için kodu girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında PUBG Mobile Havai Fişek Kodu hesabınıza tanımlanır ve ödül mesaj olarak size gönderilir.

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu
PUBG Mobile Havai Fişek Kodu

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu Nasıl Kullanılır? sorusunu aşağıda maddeler halinde anlattık. Hepsini eksiksiz ve doğru şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Bu sayede PUBG Mobile Havai Fişek Kodu kullanabilecek ve ödüllerin sahibi olabileceksiniz.

Yukarıdaki “Kodu Kullan” butonuna basın, açılan sayfada Karakterinizin ID numarasını ve Havai Fişek “BCCVZBZT8A” kodunu girin. Sonrasında ödül hesabınıza mesaj olarak gönderilecek. Gelen kutusunda Havai Fişek ödüllerinizi toplayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın