PUBG Mobile Helikopter Modu

PUBG Mobile Helikopter Modu

PUBG Mobile Helikopter Modu hakkında hangi haritada? gibi en çok merak edilen soruları yanıtlıyoruz. PUBG Helikopter güncellemesiyle hangi haritada helikopter olacağını ve yapılan yeni özelliklerden kısaca bahsedeceğiz.

Dünyada ve ülkemizde en çok oyuncusu bulunan, mobil platformlarda onlarca ödüle sahip hayatta kalma oyunu PUBG Mobile 0,15 güncellemesiyle birlikte helikopter temalı bir modu haritaya ekleyerek savaşları daha çekişmeli ve eğlenceli hale getirdi.

PUBG Mobile yalnızca Helikopter eklemekle kalmadı yeni bir savaş arabası, takım arkadaşlarını canlandırma özelliği ve patlayabilecek stratejik öneminin çok olduğu benzin varilleri gibi küçük ama oyunun kaderini etkileyecek derecelerde şeyler ekledi.

PUBG Mobile Helikopter Hangi Haritada?

PUBG Mobile Helikopter Hangi Haritada yer alacağını açıklayacağımız gibi oyuna yeni eklenen bir kaç farklı özellik hakkında’da sizleri bilgilendireceğiz.

PUBG Mobile Helikopter Hangi Haritada?
PUBG Mobile Helikopter Hangi Haritada?

Şuanda resmi olarak PUBG Mobile geliştiricileri oyuna Helikopter özelliğinin ekleneceğini duyurdular fakat hangi haritada yer alacağını ve nasıl kullanacağı hakkında detaylı bilgi henüz paylaşılmadı.

Oyuna ağır silahlar, zırhlı araçlar, tırmanma özelliği gibi tüm yeni eklenecek gelişmeler Survive Till Dawn – Halloween yani Cadılar Bayramı güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek.

PUBG Helikopter Hangi Haritada?: Cadılar Bayramı güncellemesiyle birlikte eklenecek ve henüz hangi haritada yer alacağı açıklanmadı.

Cadılar bayramı güncellemesiyle birlikte oyunculara çeşitli hediyeler dağıtılacağı gibi kısa süreliğine çıkacak eğlenceli modları oynayabileceksiniz.

PUBG Mobile Helikopter hangi haritada yer alacak şuan için bilemiyoruz fakat CoD: Mobile oyunundaki gibi oyunun son aşamalarında haritanın belirli bir kısmında çıkacak ve helikoptere binmeyi başaran oyuncular ödüllendirileceği benzer bir sisteme sahip olacağını düşünüyoruz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.