PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı, Ne Olacak?

 PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı, Ne Olacak?
Okunuyor PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı, Ne Olacak?

PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı şikayetleri çok fazla artmaya başladı. Konuyla ilgili detaylı bir açıklama getirecek yardımcı bir rehber hazırladık. Ban ve Güvenlik uyarısı ardından incelemeye alınan hesaplarınızı kurtarın. Genellikle sözleşme ihlali yapan oyuncular ve sözleşmede yer almayan fakat sonradan geliştirilerek bir hile olarak görülebilecek haksız rekabete yol açan config kullanıcılarının şikayet edilmesi sonrasında görülen durumdur. Bildiğiniz gibi PUBG Mobile oyununda hile kullananlar oldukça fazla ve aynı zamanda bu hileler yüzünden ban yiyen oyuncular da çok fazla. 2021 Yılında eğer yeni bir hile sistemi geliştirilirse ve PUBG Mobile tarafından geliştirilen hile tespit cihazları bunu fark edemezse, veyahut farklı bir hile türü ortaya çıkarsa ve bunu anlayamazsak diye şikayet etme sisteminde hile seçenekleri hala aktif durumdadır.

Tüm bunların sonucunda oyuncuların şikayet ettiği hesaplar eğer normal şikayetlerin aksine hile olarak işaretlenerek edildiyse ve farklı maçlarda, farklı zamanlarda ve farklı oyuncular tarafından bu hile şikayetleri olduysa hesabınız inceleme alınır. PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı aslında hesabınızın ban yiyeceği anlamına da gelmemektedir. Daha önce açtığımız “PUBG Mobile Ban Uyarısı” yazımızda hangi sebeplerden dolayı ceza yiyebileceğiniz ve ihlal edilen sözleşmedeki maddeleri sizlere anlatmıştık. Bu yazımızda da hesapları incelemeye alınanların kafasını kurcalayan soruları cevaplayacağız. Eğer bir suç işlemediğinizi düşünüyorsanız ve hesabınız incelemedeyken ceza yiyeceği düşünceleriniz varsa ne kadar haklı olup olmadığınızı anlamanızı sağlayacağız. Size sorduğumuz soruları yine siz cevaplayarak suç işlediğiniz taktirde incelemenin ardından tahmini olarak ne kadar süre ceza yiyebileceğinizi de hesaplattıracağız.

PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı

2021 yılına geldiğimizde PUBG Mobile oyununda kullanılan hilelerin ve bunu kullanan hilecilerin sayısının artması sıkı önlemler alınmasına sebep olundu. PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı; Bu kapsamda şikayet edilen oyuncular gerçekten de hile kullanıp kullanılmadığının en doğru şekilde araştırılması için hesapları incelemeye alınıyor. Şayet sizin hesabınız şuanda inceleme altındaysa bunun sebebi sizi şikayet eden oyunculardır.

Bugüne kadar normal oyuncuların aksine, profesyonel oyuncular ve sosyal medya hesaplarında paylaşım yapan popüler oyuncuların hesapları dahi inceleme altına girdiler. Yani PUBG Mobile ekibi bu oyuncunun çok kitlesi var bunu incelemeye gerek yok demedi, madem şikayet var o zaman inceleyelim bakalım dedi. Hatta bu incelemelerin ardından ban yiyen profesyonel oyuncular ve yayıncılar dahi oldu. Günümüzde bir çok kişi suçsuz yere hesabının ban yediğini söylemesinden dolayı PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı şikayetlerinde bulunanlar acaba benim hesabımda haksız yere ceza alabilir mi? korkusunu yaşıyorlar.

PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı
PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı

Sizler tarafından çok sır sorulan soruları buradan cevaplayacağız. Eğer hesabınız inceleme altındayken bir ceza alırsa ve bu cezayı hak etmediğinizi düşünüyorsanız buna karşı bir mail atabilir ve itiraz edebilirsiniz. Başka bir yetkili tarafından aldığınız ceza silinir ve tekrar inceleme altına alınır. Eğer yeni yetkili de yine sizin aynı suçu işlediğini düşünürse daha büyük bir ceza alırsınız. Veya dediğiniz gibi o cezayı hak etmediyseniz cezanız kaldırılır, veyahut düşürülür. Fakat PUBG Mobile oyununda incelemeye alınan hesaplar inceleme yapılmadan kurtulamaz.

PUBG Mobile Hesabının İnceleme Altına Alınması Nedir?

PUBG Mobile Hesabınızın İnceleme Altına Alınması; oyun içerisinde çok sayıda şikayet edilmenizden kaynaklanmaktadır. Sizin girdiğiniz maçlarda diğer oyuncular sürekli olarak sizi hile diye şikayet ediyorsa bir süre sonra bu şikayetler birikir ve hesabınız inceleme altına düşer. PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı yazımızda bu konular çok daha detaylı anlatılmıştır. Eğer neyin neden olduğunu anlamak istiyorsanız o yazımızı da okuyabilirsiniz. Fakat inceleme altındayken bu durumdan kaçma imkanınız yoktur. Hesabınızın adını değiştirseniz dahi yine sistem tarafından işaretlendiğiniz için incelemeniz devam edecektir. Hatta bu tip hareketler hesabınız incelemedeyken onu kontrol eden yetkilinin şüphelenmesini dahi sağlayabilir.

PUBG Mobile İnceleme Sonucunda Hesaba Ne Olacak?

PUBG Mobile Hesabım İncelemeye Alındı dediğiniz zaman bunu basit bir olaymış gibi görmeyiniz. Yetkililer hesabınıza girerek yalnızca dışarıdan bir gözmüş gibi bakmayacaktır. Şikayet edildiğiniz oyunları inceleyecek, oradaki davranışlarınızı kontrol edecek, ayarlara bakıp arka planınızda o maç sırasında bir şeyler olup olmadığına bakacak. Yani gerçekten de hile için yediğiniz şikayetlerde suçunuz var mı? yoksa suçsuz musunuz? bunu anlamalarını sağlayan önemli faktörleri inceleyecekler. Daha sonrasında tespit edilen hangi tür suçu işlediyseniz onunla ilgili cezayı da alacaksınız.

TürCeza
Susturma1 gün, 3 gün, 7 gün, 1 yıl
Hesaptan men10 dakika, 2 saat, 1 gün, 7 gün, 60 gün, 3.650 gün
Sıralamadan men (Dereceler silinmez)1 gün, 3 gün, 7 gün, 60 gün, 3.650 gün
PUBG Mobile Ban Süreleri:


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın