PUBG Mobile Hesap Açma

 PUBG Mobile Hesap Açma
Okunuyor PUBG Mobile Hesap Açma

PUBG Mobile Hesap Açma ve Üye Olma işlemi rehberimizi sizler için detaylıca hazırladık. Okurlarımız ve Takipçilerimiz tarafından bu aralar sıkça sorulan soruların arasında olan PUBG Mobile Hesap Açma nasıl gerçekleşir en basit anlatımıyla öğreteceğiz.

Cihazınıza indirdiğiniz PUBG Mobile oyununuzun kurulumunu ve güncelleştirmelerini yapıp hazır hale getirin ve oyunu açın.

Karşınıza çıkacak arayüz giriş ekranında üye ol kısmına tıklayın ve gerekli bilgileri girdikten sonra hesap açma işleminiz gerçekleşmiş olacak.

PUBG Mobile Hesap Açma
PUBG Mobile Hesap Açma

PUBG Mobile hesap ayarları kısmından mevcut hesabınıza Facebook profilinizi bağlayabilirsiniz, bu işlem hesap güvenliğinizi sağlayacaktır.

Ayrıca gmail hesabınız ile kayıt olabiliyorsunuz her türlü çalınma ihtimalinin önüne geçebilmek için Gmail hesabınızı doğrulamalı koruma altına alın.

PUBG Mobile hesap açma işlemi oldukça basite indirgenmiştir, Ghost hesabı açarsanız esas hesabınız tehlike altına girecektir. Ghost hesabı açmak isteyen PUBG Mobile oyuncuları gmail, veya facebook ile yeni bir hesap açmasını tavsiye ediyoruz.

Her geçen gün oyuncu kitlesini arttıran dünyada ve ülkemizde çok popüler hayatta kalma oyunu Mobile PUBG daha önce kullanmadıysanız yukarıda verdiğimiz bilgiler ile rahatça üye olabilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap Açma rehberimiz burada bitiyor. Sormak istediğiniz sorular, fikir ve önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
5,403 okunma
okunma227
40 yorum