PUBG Mobile Hesap Çalma (2024)

PUBG Mobile Hesap Çalma (2024)

PUBG Mobile Hesap Çalma oyuncuların en çok araştırdıkları içeriklerin başında geldiğinden dolayı 2024 yılına özel olarak da böyle bir içerik oluşturma gereği duyduk. Bu sayede artık 2024 yılında dilediğiniz PUBG Mobile hesabını nasıl çalma işlemlerini uygulayabileceğinizi daha iyi öğreneceksiniz. Hazırladığımız videolar da içeriğe eklendiği zaman kafanızdaki çoğu soru işareti de giderilmiş olacaktır.

PUBG Mobile Hesap Çalma için yöntemler arayanlar için 2024 yılında bu işlemlerin nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Hayatta kalma oyununda iyi bir hesap sahibi olmanın kolay yolu başkalarının hesaplarını ele geçirmek yani çalmak gibi geliyor.

Fakat bu düşüncelerin çok yanlış olduğunu ve düşündüğünüzden daha zor bir şey olduğunu anlatacağız. Piyasadaki tüm PUBG Mobile hesap çalma yöntemlerini sizlere anlatacağız. Geçmişten günümüze kadar uzanan çevrim içi oyun hesap hırsızlıklarında kullanılan yöntemlerin şimdiki oyunlarda nasıl yapılmaya çalışıldığından da bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Hesap Çalma İşlemi Nedir?

PUBG Mobile Hesap Çalma işlemi, başkası tarafından oluşturulan hesabı bir başka oyuncu giriş bilgilerini ele geçirmesi ile yapılmaktadır. Hesap çalındığı zaman en büyük etken çalınan hesabın giriş bilgilerini ve bu giriş bilgilerini değiştirebilecek bilgilerini de kendisine göre ayarlayabilmesi. Yani örneğin siz bir hesap çaldınız, kullanıcı adı ve şifresini biliyorsunuz. Eğer şifreyi değiştiremezseniz çaldığınız hesabın bir anlamı kalmaz. Şifreyi değiştirdiniz diyelim, hesabın esas sahibi tekrar şifreyi kendisine göre değiştirmek isteyecektir. Bu yüzden şifre değişikliklerinde istenilen bilgileri de çalmak ve kendi tarafınızla değiştirmeniz gerekiyor.

Herhangi bir oyunda başkasının hesabını çalmak bir suçtur. Siber suçlara giren bu olayda çaldığınız hesapların sahipleri şikayetçi oldukları zaman gerçek hırsızlık vakalarıyla aynı kefede yargılanırsınız. Amacımız sizlere nasıl hesap çalabileceğinizi anlatmak değil. Bu durumun zararlarını anlatmak ve insanların nasıl hesap çalmaya çalıştığını fark ettirmek. İşte bunu fark ettiğinizde hesabınızı çalmaya çalışanlara karşı da önlemler alabileceksiniz.

PUBG Mobile Hesap Çalma
PUBG Mobile Hesap Çalma

PUBG Mobile Hesap Çalma Nasıl Yapılır? (2024)

PUBG Mobile oyununda hesap çalma işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız piyasadaki geçmişten günümüze kadar kullanılan tüm teknikleri sizlerle paylaşacağız. Yeni hesap çalma yöntemleri türediğinde burada güncel olarak o yöntemleri de sizlere anlatacağız. Günümüzün en popüler mobil hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Bu kadar büyük kitleye sahip olması her türlü insanın da oynadığı bir oyun haline getirtiyor. Son hayatta kalan oyuncu olmanın verdiği hırsın yanı sıra hesapta yer alan öğelerin de yarattığı bir hırs ortamı bulunuyor. Hesabında özel skinler ve kostümleri olmayan oyuncular başkalarından gördüğü bu tür güzel hesaplarda maçlar oynamak istiyorlar.

Oyuna para yatırmak yerine bedava UC arayışları içerisine girenler aynı zamanda beğendikleri farklı PUBG Mobile hesaplarını da nasıl çalabileceklerini de araştırıyorlar. Son zamanlarda sosyal medya uygulamalarında sık paylaşılmaya başlanan hırsızlık olaylarının nasıl yapıldığını merak ederek bu arayışa başlanıyor. 2024 yılı için hazırladığımız rehberimizde her detaydan bahsediyoruz.

1- Telefona Sızarak

PUBG Mobile hesabı çalmak için hesabı çalmak istediğiniz oyuncuların telefonlarına sızabilirsiniz. Bu oldukça zor bir yöntemdir fakat oyuncu kitlesinin ekstra dosyalar araştırması bu durumu da oldukça yaygın hale getirdi. Örneğin PUBG Mobile UC Hilesi adı altında paylaştıkları APK dosyalarının içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriyorlar. Bu zararlı dosyaları cihazlarınıza indirdiğiniz zaman arka planda çalışmaya başlıyor.

2- Kandırarak

Kurdukları İnternet sitelerine hazır bir script kuruyorlar. Bu sitelere PUBG Mobile oyununda bir hesap çalmak için girenler kendi kişisel bilgilerini giriyorlar. Sonuç olarak herhangi bir hesap çalamadan kendi hesaplarını çaldırmış oluyorlar. Herhangi bir siteye oyun bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın. Bu yöntem çok basit gibi gözükse de yüz binlerce oyuncu bu şekilde hesaplarını çaldırmış durumdalar.

62
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 9 Yorum
 1. Muhammet dedi ki:

  Lutfan verin

 2. Emre dedi ki:

  6 seviye firavun

 3. NZSNİCAT dedi ki:

  Bana 2000 uc atırmısın

 4. EREN Alver dedi ki:

  Müq

 5. Sefer dedi ki:

  Hesabım yok

 6. Ferhat dedi ki:

  😄😄

 7. Ferhat dedi ki:

  İnşallah olur

 8. Rezan dedi ki:

  Ücretsiz uc

 9. Fatma dedi ki:

  güzel hesap