PUBG Mobile Hesap Çalma Script 2021

 PUBG Mobile Hesap Çalma Script 2021
Okunuyor PUBG Mobile Hesap Çalma Script 2021

PUBG Mobile Hesap Çalma Script adı altındaki ülkemizde yasa dışı yollarla paylaşılan dosyaların gerçek amaçlarını açıklıyoruz. 2021 yılında popüler hayatta kalma oyununda hesap çalmak için script arayışınız artık sona erecek. Dünyada ve ülkemizde en çok oynanan mobil hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile oyununda oyuncuların en merak edip araştırdıkları içerikleri oluşturmaya devam ediyoruz. Oyun içerisindeki öğe satışlarının yüksek fiyatlara ulaşması sonrasında artık günümüzdeki oyuncular para yatırmak yerine başkalarının oluşturduğu hesaplara sahip olmak istiyorlar. PUBG Mobile hesap çalma olarak yapılan araştırmalarda oyuncuların karşısına çıkan Script iddia ettiğine göre dilediğiniz hesabı çalmanızı sağlamaktadır. Fakat bu iddiaların asılsız olduğunu işaret eden bulguları gördüğümüz için ve daha önceleri de bu tür konularda oyuncuların güvenliklerini zedeleyecek adımlar atıldığı için bir araştırma yapmak istedik. PUBG Mobile hesap çalma scripti gerçekten de çalışıyor mu? ve gerçek amacı nedir? gibi bilmeniz gereken önemli konularda araştırmalarımı yapmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Hesap Çalma Scripti Nedir?

PUBG Mobile oyununda kendiniz tarafından oluşturulmamış, başka oyuncuların oluşturduğu hesapları izinsiz bir şekilde illegal yöntemlerle ele geçirmenizi sağlayan programlara “Hesap çalma scripti” denmektedir. Yabancı kaynaklar tarafından ülkemizde oluşturulan siteler ve sayfalar da bu programlar bedava olarak yayınlanmaktadır. Yaptığımız araştırmalardaki ilk izlenimlerimizde hiç bir hesap çalma scripti’nin çalışmadığını gördük. Çalışmayan bir hileyi sanki varmış gibi neden sunulduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki araştırma sonuçlarına göz atmalısınız.

PUBG Mobile Hesap Çalma Scripti
PUBG Mobile Hesap Çalma Scripti

PUBG Mobile oyununda yer alan bir birinden farklı kıyafet, kostüm, silah görünümü gibi çeşitli oyun içi görsel öğeler bulunmaktadır. Oyuncular bu tür oyun içi öğelerin olduğu hesaplara sahip olmak ve o hesaplarda maçlara girebilmek için gözlerine kestirdikleri hesapları ele geçirmek istiyorlar. Bunun varlığını bilen yabancı kaynaklar da bu konuda kendi çıkarlarına olacak adımlar atmışlar bile. PUBG Mobile gibi çevrim içi oyunlarda bir hesabı illegal yollarla ele geçirmek suçtur. Hesabın sahibinin konuyu savcılığa şikayet etmesiyle gerçek bir hırsızlık suçuyla yargılanırsınız. Farkında olmadan ve sonuçlarını düşünmeden yapacağınız bu tür adımlar sizi dönülmez cezalar almanıza sebep olabilir.

PUBG Mobile Hesap Çalma Scritp Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Hesap Çalma Scripti dediğimiz zaman arama motorları karşımıza binlerce farklı sonuç çıkarmaktadır. İlk sayfada yer alan çoğu site ve sayfanın yabancı kaynaklarca açıldığını görüyoruz. Ayrıca popüler sosyal medya platformlarında paylaşılan video ve görsellerle PUBG Mobile oyununda hesap çalmamızı sağlayacak bir scriptin olduğunu iddia ettikleri gönderiler paylaşıyorlar.

Bu paylaşımların amacı hazırladıkları sitelerdeki paylaşılan dosyaları olabildiğince fazla oyuncuya indirtmek. Böyle bir hilenin var olduğuna inananlar dosyaları hemen indirmek için araştırmalar yapıyorlar ve bu yabancı kaynakaların sitelerine giriyorlar. Oralarda paylaşılan dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunmaktadır. Zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir.

Aslında siz başkalarının hesabını çalmak isterken indirdiğiniz bu script yüzünden kendi kişisel ve önemli bilgilerinizin çalınmasına vesile olabilirsiniz. Oyunda ve piyasadaki hiç bir hile bir başka oyuncunun hesabını çalmanızı sağlamaz. Kesinlikle bunların amacı size böyle bir şeyin olduğuna inandırmak ve sonra içerisinde zararlı yazılım bulunan dosyaları size indirtmektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın