PUBG Mobile Hesap Çalma Rehberi 2020

 PUBG Mobile Hesap Çalma Rehberi 2020
Okunuyor PUBG Mobile Hesap Çalma Rehberi 2020

PUBG Mobile Hesap Çalma işlemini yapmak isteyenler için 2020 yılına özel rehber. Haberimizde hesapların nasıl çalındığını öğrenecek ve güvenlik için tedbirler öğreneceksiniz. Milyonlarca oyuncunun oynadığı hayatta kalma oyununda oyuncuları tek zorlayan maçlar olmuyor. İllegal programlar ile rakip oyunculardan çok daha büyük tehditler oyuncuları bekliyor. Oyunda üst düzey bir hesaba sahip oyuncular hesaplarının çalınamaması için dikkatli olmaları gerekiyor. Bu yazımızda çok önemli detaylardan bahsediyoruz.

2020 yılında hile adı altında illegal dosyaların yaygın olduğunu tespit ettik. Bu dosyalar yüzünden hesapları çalınan her gün yüzlerce oyuncu var. Sizde bunlardan bir tanesi olmak istemiyorsanız yaptığımız uyarıları okuyabilirsiniz. Aynı zamanda PUBG Mobile Hesap Çalma işlemlerinin nasıl yapıldığını’da böylelikle öğrenmiş olacaksınız.

Yeni nesil İnternet siteleri yaptıkları düzenlemelerle oyuncuları kandırıyorlar. Tüm bu siteler’den de bahsedeceğiz. Bu konuda merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz. Ayrıca konu hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri en açık haliyle buradan anlatacağız. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap Çalma

PUBG Mobile Hesap Çalma söylendiği kadar basit ve kolay bir şey değildir. Bunun için bazı bilgi birikimine ve dahice planlara ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda hesaplarınızı çaldırmamak için yapmanız gerekenleri’de öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Hesap Çalma
PUBG Mobile Hesap Çalma

Günümüzde PUBG Mobile hesapları dereceleri ve içerisindeki kostümler ile binlerce TL para ediyor. Hem emeğiniz hemde birikimlerinizin bir anda başkalarının eline geçmemesi için dikkatli olmanız lazım.

Bazen ne kadar dikkatli olmaya çalışsanız’da anlamadığınız şekilde hesaplarınızın çalındığını görüyorsunuz. Gözden kaçırdığınız tüm bu detaylardan’da bahsedeceğiz. PUBG Mobile Hesap Çalma ile ilgili verdiğimiz tüm detayları dikkatlice okumanızı istiyoruz. Burada konu hakkında her bilgiyi öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Hesap Çalma Cezası

PUBG Mobile Hesap Çalma işlemlerinin bir cezası tabi’ki var. Hesabı çalınan kişiler savcılığa giderek suç duyurusunda bulundukları zaman E-Posta hesaplarına erişen cihazlardan suçluyu buluyorlar.

Yargıtay 13. Ceza Dairesinin vermiş olduğu karara göre oyun karakterlerinin çalınmasını “nitelikli hırsızlık” olarak değil; “bilişim suçu” olarak değerlendiriliyor.

TCK md. 244/4 “Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması halinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezasına hükmolunur.” demektedir. 

Eğer sizin için değerli gördüğünüz hesabınız çalındıysa bunun için savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Arabanızın çalınması kadar ciddi bir olay sayılarak ilgilenilecek ve suçlular bulunarak gerekli cezayı alacaklardır. PUBG Mobile Hesap Çalma hevesinde olanlar bu heveslerini daha güzel şeylere yönlendirmelerini öneriyoruz.

PUBG Mobile Hesap Çalma Yöntemleri

PUBG Mobile Hesap Çalma ile ilgili çok araştırmalar gerçekleştirdik. Bu araştırmalarımızın amacı hesapları çalan kötü niyetli insanların bunu nasıl yaptığını anlamak ve onlara karşı önlemler alabilmek için. Özellikle yabancı kaynaklardan çok sık yayıldığını gördüğümüz sahte dosyalar ilgimizi çekti.

PUBG Mobile Hile 2020 adını verdikleri çeşitli hileler ile ilgili dosyaları paylaşıyorlar ve oyuncuların bu dosyaları cihazlarına indirmelerini sağlıyorlar. Zararlı yazılımlar olan dosyaları cihazlarına indiren oyunculara virüs bulaşıyor. Bu virüsler cihazınızda’ki tüm kişisel bilgilerin çalınmasını sağlıyor.

Banka hesap bilgileriniz başta olmak üzere mail adresleriniz ve cihazınızda kayıtlı olan tüm bilgiler çalınabilir. Bunun için resmi uygulama mağazaları haricinde hiç bir dosyayı cihazlarınıza indirmeniz önerilmiyor. İndirdiğiniz dosyalarda zararlı yazılımlar sizlere çok ciddi zararlar verebilir.

Aynı zamanda UC Hilesi adı altında açılan bir çok İnternet sitesi’de mevcut. Bu siteler hile yaptıklarını iddia ediyorlar fakat oyuncuların bilgilerini çalmak ve onların üzerinden bir kar elde etme amacını güdüyorlar. Bu tarz sitelere hiç bir bilginizi vermemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda tarayıcı üzerinde böyle bir hilenin yapılması’da mümkün değildir. Bu sitelerin amacı tamamen oyuncuları kandırmak. PUBG Mobile Hesap Çalma yöntemlerinin en başında saydığımız 2 dolandırıcılık yöntemi geliyor.

PUBG Mobile Hesap Çalma Sitesi

PUBG Mobile Hesap Çalma Sitesi isimli haberimiz’de dolandırıcılık yönteminin detaylarını sizlere aktardık. Merak edenler oradan daha detaylı bilgiye ulaşabilirler. Bu tarz siteler kullanıcılarına başkalarının hesaplarını çalacaklarını söylüyorlar. Fakat tek amaçları sistemi kullananlara kendilerini güven sağlatmak. Sonrasında onlardan bilgiler alarak onların hesaplarını çalıyorlar. Yani her türlü illegal olaydan uzak durmanız sizin için daha iyi olacaktır.

PUBG Mobile Hesap Çalma Hilesi ve Programı

PUBG Mobile Hesap Çalma Hilesi ve Programı isimli yazımızda’da piyasaya yayılan dosyaların dolandırıcılık hikayesini anlattık. Haberimizde hile adı altında yayılan dosyalarda bulunan zararlı yazılımların amacını göreceksiniz. Yani siz başkalarının hesaplarını çalmayı düşünürken sizin hesaplarınız çalınabilir.

Bu tarzdaki dosyaları Android Telefon veya farklı cihazlarınıza kesinlikle indirmeyin. PUBG Mobile Hesap Çalma hakkında uyarılarımız devam edecek. Düşüncelerinizi ve sormak istediklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın