PUBG Mobile Hesap Silme Linki

PUBG Mobile Hesap Silme isteyenler için özel olarak hazırladığımız konumuz içerisinde. PUBG Hesap Silme Linki 2020 güncel haliyle anlatıyoruz. Oynayanların sayısı milyonlara ulaşan bu oyunu her gün yüzlerce kişi indirip başlarken bir o kadar kişide oyunu silip kaldırıyor. Oyunun insan üzerinde yarattığı bağımlı yapma etkisi yüzünden sosyal hayatlarında sıkıntılar yaşayabiliyorlar.

Ebeveynler çocuklarının bu oyunu oynamasına karşı çıktığı kadar çevresinde’de PUBG Mobile yüzünden sinirli görünen, işlerini aksatan bir çok oyuncu var. Bu yazımızda PUBG Mobile Hesap Silme işleminin nasıl gerçekleşeceğini anlatacağız.

PUBG Mobile Hesap Silme 2020

PUBG Mobile Hesap Silme yöntemini arayanların çoğu aslında oyunu bırakmak için aramıyorlar. Kullandıkları hile veya benzeri yasaklı programlardan ceza yedikleri veya yemek üzere oldukları için kendi cihazlarından oyunu oynamaya devam edebilmek için bu işlemi yapmaları lazım.

Reklam Alanı

Oyunu bırakmak için PUBG Mobile hesap silme işlemini arayanlar direk oyunu cihazlarından kaldırarak oyundan uzaklaşabilirler. Fakat bir süre sonra dayanamayıp oyunu yeniden yüklememek için hesaplarını silmek’de etkili olacaktır.

Hile kullandıkları için gün, ay veya yıl uzaklaştırma cezası alanlar kullandıkları cihazlarda bu süre bitmeden tekrar oyunu oynayamıyorlar. Böyle bir sorunla karşılaşanlar veya hiç karşılaşmak istemeyenler PUBG Mobile hesap silme yöntemiyle bu riskten kurtuluyor.

PUBG Mobile hesabınızı silmek için aslında çok basit bir yöntem zaten hali hazırda var. Oyuna kayıt olurken Google, Faceebok veya Twitter gibi uygulamalar üzerinden verdiğiniz erişim izinlerini kaldırdıktan sonra oyun yönetimi kısa bir süre sonra sizin hesabınızı silecektir.

Reklam Alanı
PUBG Mobile Hesap Silme
PUBG Mobile Hesap Silme

Bir diğer etkili PUBG Mobile Hesap Silme yöntemi ise oyunun destek ekibine mesaj atarak hesabımızın silinmesini istemek. Bu yöntemde ise 2020 yılında en az 7 gün içerisinde hesabınız silinebiliyor.

 • Oyun arayüzünden ayarlara girin.
 • Sol alt tarafta bulunan çıkış yap yazısının sağ tarafında kalan “Destek” yazısına tıklayın.
 • Karşınıza çıkan mavi, beyaz sayfanın sağ üst tarafında bulunan sohbet ikonuna tıklayın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sohbet kısmında karşınıza canlı olarak müşteri temsilcisi bağlanacaktır. Sohbetlerde Türkçe dil desteği olmadığı için talebimizi İngilizce olarak yazmamız gerekiyor.

 • Karşınıza çıkan konuşma yerine ” Can you delete my account?” yazıp yollayın.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra yaklaşık 1 hafta içerisinde hesabınız oyundan tamamen silinmiş olacak.

3
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. EmirMusabKRAL dedi ki:

  bu kendi hesabımı silmek istiyorum

 2. Sergo dedi ki:

  Çok teşekkürler hesabım hemen silindi sayenizde

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   İstediğiniz olduysa ne mutlu bize