e
sv

PUBG Mobile Hesapları Bedava (Telegram)

4705 Okunma — 27 Temmuz 2021 11:18
PUBG Mobile Hesapları Bedava Telegram
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

PUBG Mobile hesapları bedava telegram üzerinden gruplar ve kanallarla dağıtılmaya başlandı. 2021 yılında sizde bedaba hesaplardan yararlanın. Bunun için yapmanız gerekenleri ve bu bedava hesaplara nasıl sahip olabileceğinizi anlatıyoruz. Son dönemlerde dünya genelindeki PUBG Mobile oyuncuları oyun içi öğelerin hızına yetişemiyorlar. Aynı zamanda sebepsiz yenilen cezalar da hesaplara olan erişimi yasaklıyor. İlk başladığınızda açılan hesapların içi öğelerle dolarken aynı zamanda arkadaşlarınızla da birlikte oynayabiliyorsunuz. Fakat artık hesabınıza erişiminizi kaybettiyseniz ve yeni bir hesap almayı düşünüyorsanız ilk adresiniz burası olmalı. Telegram aracılığıyla dağıtılan tüm bedava PUBG Mobile hesaplarını burada güncel olarak bulabileceksiniz.

Bedava PUBG Mobile Hesapları: Telegram

2021 yılında bedava olarak Telegram üzerinden her ay binlerce farklı PUBG Mobile hesabı dağıtılmaya başlandı. Sizde bu hesaplardan yararlanmak ve kendinize yüksek elolu, yeni skinleri olan bir hesap arıyorsanız burda bulabileceksiniz. Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz bu bedava hesapları nasıl alabileceğinizi aşağıda anlattık. Katılım koşullarını yerine getirdiğinizden emin olun. Aksi taktirde dağıtılan bedaba hesaplardan yararlanamazsınız.

PUBG Mobile Hesapları Bedava Telegram
PUBG Mobile Hesapları Bedava Telegram

Yukarıdaki butona tıkladıkdan sonra yapmanız gereken 2 basit adım bulunmaktadır. Yorum yazmalısınız, yorum yazarken mail adresinizi doğru girin. Sizlere hesaplar iletileceği zaman bu yorum yazarken kullandığınız mail adreslerinize gönderilecektir. Aynı zamanda bu yazıyı paylaşın. Tarafımızca düzenlenen bu ödüllerden her oyuncunun yararlanmasını istiyoruz, bu yüzden yazımızı paylaşma şartı da koyduk. Bu sayada daha büyük kitleler fark edebilir ve sizlere verdiğimiz hediyeler de kitleyle birlikte büyüyebilir. Telegram ile bedaba PUBG Mobile hesabı dağıtmamınız bir çıkarı yoktur. Tek amacımız oyun sevenlere kendimizi tanıtmak ve adımızı duyurmak. Reklamlardan kazanılan düşük gelirler bu tür etkinlikleri az da olsa destekliyor. Sizden geleni size aktarıyor ve daha fazlasını cebimizden koyuyoruz. PUBG Mobile hesapları bedava telegram derken sizlere çalıntı hesaplar sunmuyoruz. Veya içi boş hesaplar da sunmuyoruz. Tarafımızca satın alınmış veya özel olarak oluşturulmuş hesaplar dağıtılmaktadır.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Hesapları Bedava (Telegram)