PUBG Mobile Hile 2020 Detayları

 PUBG Mobile Hile 2020 Detayları
Okunuyor PUBG Mobile Hile 2020 Detayları

PUBG Mobile Hile 2020 yılında oyuncuların büyük ilgi gösterdikleri ve oyun içerisinde UC, WallHack gibi çeşitli illegal yollara başvurdukları türleri anlattık. PUBG Mobile Hile kullanımı 2020 yılı içerisinde çok fazla artış olduğu gözlemleniyor. Aynı zamanda hesapları çalınan ve cihazlarına virüs bulaşan oyuncularında sayısının son zamanlarda çok fazla arttığı yönünde bilgiler alıyoruz. Bu iki önemli bilginin nasıl birlikte çalıştığını tüm oyunculara anlatacağız.

PUBG Mobile ilk çıktığı dönemlerden bu günlere kadar milyonlarca oyuncusu ile birlikte büyüye büyüye gelmeyi başardı. Hayatta kalma oyunlarının popülerliğinin artması ve mobil oyun sektörünün büyümesindeki payı çok fazla. Böylesine devasa bir oyunda hile kullanarak rekabeti bozacak ve kolay yoldan başarı elde etmek isteyecek oyuncularda olacaktır tabi’ki.

Fakat bu durum çığırından çıkacak bir hal almaya başladı. PUBG Mobile Hile kullanımının bu denli artmasındaki en büyük sebeplerden bahsedeceğiz. Sosyal medya ve video paylaşım sitelerinde bu tarz hile kullanımını özendiren sayfaların ve kanalların önüne geçilemiyor. Bu mecralarda hileyi özendiren kanallara engel gelmesi halinde hileye olan ilgi’de zamanla azalacaktır.

PUBG Mobile Hile 2020
PUBG Mobile Hile 2020

Fakat mobil oyun sektörü her zamanki gibi bu tarz düşüncelerden uzak bir şekilde güncellemeler getirerek hileleri kapatmaya çalışıyorlar. Her oyuncunun bildiği ve merakla aradığı PUBG Mobile UC Hilesi adındaki sistem hiç bir zaman çalışmadı. Fakat her oyuncu böyle bir hilenin var olduğunu düşünerek bunu aramaya çalışıyorlar. Bu tarz APK dosyalarının yabancı kaynaklardan yayıldığını tespit ettik. Bu durumda hile adını verdikleri dosyaların başka bir amacı olduğu gerçeğini gösteriyor.

PUBG Mobile Hile dediğimiz zaman 2020 yılında karşımıza çıkan 2 farklı tür vardır. İlk olarak en popüleri UC Hilesi adı verilen oyun içerisinde özel kostümler alınmasını sağlayan para hilesidir. İkinci olarak’da maç içerisinde duvar arkasından rakipleri görmeyi sağlayan WallHack hilesi geliyor. Bu iki hile türüne’de oyuncuların ilgisi çok büyük. Fakat böyle bir hilenin olmadığından habersiz bir şekilde gördükleri sahte videolar ve söylentilere inanarak arayış içerisine giriyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın