PUBG Mobile Hile 2020 Kalkıyor!

PUBG Mobile Hile 2020 Kalkıyor!

PUBG Mobile Hile 2020 yılında oyundaki oyuncuların fazlasıyla canını sıktığı için artık hilenin kalkması yönünde çok ciddi adımlar atılmaya başlanıyor. Mobil platformda milyonlarca kullanıcısı bulunan efsanevi hayatta kalma oyunu uzun bir süredir başı hile kullananlar ile beladaydı. Yapılan her güncelleme sonrasında hile kalktı desek bile kısa süre sonra hile kullanan oyuncular görüyorduk. Daha önce sitemizde bir çok kere hile kullanılmaması yönünde uyarıcı tavsiye yazıları oluşturduk. Bu oluşturduğumuz yazıların’da etkisi çok büyük oldu.

Fakat artık PUBG Mobile Hile Kalktı’mı? sorusunu şaşırarak soracak oyuncuları 2020 yılında göreceğiz gibi duruyor. Çünkü oyunun yapımcıları hile kullananlar için artık ceza ile yetinmeyecek. Hilenin kullanımına izin verilmeyecek. Oyun aslında Mobil platformda oynanırken hile çok nadir görülüyordu fakat Emulator sistemiyle hile kullanımında çok büyük artışlar oldu.

Bu haber daha önce yapılanlar gibi sahte vaatler içermiyor. PUBG Mobile resmi blog adresinde yayınlanan yazıda Hile kullanımına karşı mücadelenin başladığını söyleniyor. Bunun ne derece etkili olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

PUBG Mobile Hile Nedir?

PUBG Mobile Hile oyun içerisinde izin verilmeyen, erişilemeyen ve yasak olan şeyleri çeşitli illegal programlar veya dosyalar ile erişilebilir hale getirmeyi sağlıyor. PUBG Mobile Hile 2020 yılında oyun içerisinde bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır.

PUBG Mobile Hile
PUBG Mobile Hile

PUBG Mobile WallHack Hilesi, oyun içerisinde haritadaki tüm düşmanları duvarların arkasından görmeyi sağlayan bir hile çeşididir. Böylelikle wallhack kullanan oyuncular rakiplerine göre çok daha avantajlı olabiliyorlar.

PUBG Mobile UC Hilesi, oyun içerisinde özel eşyaları almaya yarayan para birimine ücret ödemeden hile ile sahip olunmasını sağlar. Fakat bilinin aksine böyle bir hile yoktur.

PUBG Mobile AİM Hilesi, oyuncuların silah kontrol yeteneklerini yükseltir. Bu hile ile atışlarda silah tepmez ve rakibi kafadan tek atışla öldürmenizi sağlar. Kendi içerisinde bir çok farklı özelliği’de barındırır.

PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi, oyunun ilk zamanlarında böyle bir hilenin olduğu dedikoduları fazlaydı fakat kesin bir kanıt hiç bir zaman bulunamadı. Eğer zamanında gerçekten varsa bile şuanda böyle bir hile bulunmuyor.

PUBG Mobile Uçma Hilesi, bir aralar oyunda uçan ve zıplayan insanlar görüyorduk. Bu durum hem komik hemde sinir bozucu oluyor. Fakat şuanda bu hile’de tamamen oyundan kaldırıldı.

PUBG Mobile Hile yazımızda daha önce oyunda kullanılan tüm hile türlerini incelemiştik. Yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

2
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.