PUBG Mobile Hile Bildirme Formu [2020] Türkiye

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu [2020] Türkiye

PUBG Mobile Hile Bildirme için aşağıda sizlere verdiğimiz formu doldurun ve 2020 yılında tespit ettiğiniz oyuncu ceza alsın. Türkiye sunucusu için geçerli gerçek yöntem. Her çevrimiçi mobil oyunda olduğu gibi PUBG Mobile oyununda’da hile kullanan oyuncuların sayısı çok fazla.

Rekabet ortamını bozan ve illegal yöntemler kullanan oyuncuları Hile Bildirme Formu aracılığıyla şikayet edebilirsiniz. Bu sayede hem bu oyuncular ceza alırlar hemde onlar yüzünden kaybettiğiniz maçlardaki puanlarınız tekrar hesabınıza geçer. Ayrıca büyük veya yeni illegal yöntemler bulan hileci tespit edip ceza almasını sağlarsanız ödül’de kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Bildirme

PUBG Mobile Hile Bildirme için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz. Oyunda gerçekten hile kullanan oyuncularla karşılaştığınız zaman onların ceza almasını sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Bildirme
PUBG Mobile Hile Bildirme

PUBG Mobile tarafından geliştirilen hile ve hileci tespit etme sistemlerinin fark edemediği oyuncuların ceza almasını sağlayın. Fakat PUBG Mobile Hile Bildirimi yaparken şikayet ettiğiniz oyuncuyu haksız yere ediyorsanız size’de bazı yaptırımları olabilir. Bundan dolayı şikayet edeceğiz oyuncuların gerçekten hile kullandığını düşünüyorsanız şikayetinizi edin.

PUBG Mobile Hile Bildirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hile Bildirme, oyun içerisinde aynı maçta denk geldiğiniz ve sizi öldüren oyuncuları şikayet edebilmenizi sağlar. Öldüğünüz zaman sizi öldüren oyuncudan şüphe duyduysanız bir süre izleyin ve hile kullandığını anladığınız zaman Reportlama olarak’da bilinen şikayet formunu doldurun.

Örnek Oyuncu Bildirme Formu:

 • Sorunun Tarihi: 31.07.2020
 • Karakter İsmi: Siberhilecix
 • Kural İhlal Tipi (Hedef Alma Botu, Hız Hilesi, vb.): Oyunda normal oyunculardan daha hızlı yürüyor ve nesnelerin içerisinden geçebiliyor. Ayrıca öldükten sonra izlediğimde duvar arkasından rakip oyuncuları izlediğini’de gördüm.
 • -Detayları Ekleyin (Ekran Görüntüleri, Videolar, vb.): Hile kullanan oyuncunun hile kullandığını kanıtlayacak video veya fotoğraflar çekerek buradan gönderebilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Bildirme kapsamında dolduracağınız forma ne kadar özen gösterirseniz rakip oyuncunun’da kullandığı hileden ceza alma olasılığı yükselir. Genellikle PUBG Mobile Hile Bildirimi yapılan oyuncuların şikayet edildiği maçlar izleniyor fakat gözden kaçan veya profesyonel kullanımlar fark edilemiyor. Bunun için sizinde hile kullandığına dair kanıtlar yüklemeniz o oyuncunun ceza alma oranını yükseltecektir.

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu olarak sistem tarafından bizlere verilen örnek form verilerini ve bağlantılarını kullanmamız gerekecek. Hile bildirme Formu kullanırken kesinlikle titiz davranmanız gerekiyor. Eğer bir oyuncuyu sevmediğiniz için iftira atarak şikayet ediyor veya rast gele herkesi şikayet ediyorsanız bu durumun fark edilmesi halinde size’de bir ceza uygulanacaktır. Ayrıca hile bildirimi formu ile şikayet ettiğiniz hileciler gerçekse eğer bundan ödül kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu:

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu
PUBG Mobile Hile Bildirme Formu

Yukarıda verdiğimiz bağlantıya gidin ve PUBG Mobile hesabınıza giriş yapın. Sonrasında karşınıza çıkacak olan hile bildirme formunu eksiksiz olarak doldurun.

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu, öncelikle şikayet eden yani sizin oyun ID bilginizi istiyor. Sonrasında hile olarak şikayet edeceğiniz oyuncunun İsimini girmeniz gerekecek.

Hile türü seçerken rast gele olarak kesinlikle işaretlemeyin. Hile kullandığı için şikayet ediyorsunuz ve kullandığı hilenin türünü doğru seçmeniz gerekecek. Aksi halde sistem tespit edemez ve oyuncu ceza almadan kurtulur.

Hile kullanan oyuncuya ait hile kullanırken çekilmiş video veya fotoğraf gibi kanıtlarınız varsa onları’da yükleyebilirsiniz. Bu durumda rakip oyuncunun ceza yeme olasılığı dahada artacaktır.

Formun sonuna geldiğiniz zaman bilgilerinizin gizli kalıp kalmamasını seçeceksiniz. Tarafımızca gizlilik sizin güvenliğiniz için daha iyi olacaktır. PUBG Mobile Hile Bildirme Formu bu kadar, rakip oyuncunun ceza alıp almadığını formu doldurduktan bir süre sonra öğreneceksiniz.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Selman dedi ki:

  Çok teşekkürler işime yaradı

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   İşinize yaradıysa ne mutlu bize, keyifli oyunlar