PUBG Mobile Hile Teknikleri

PUBG Mobile Hile Teknikleri

PUBG Mobile Hile Teknikleri ile oyunda kullanılan oyuncuları zafere götüren en popülerleri ve bilinmeyenleri anlatacağız. PUBG Mobile Hile 2019 güncel sürümleri arayan kullanıcılara özel olarak rehber niteliğinde bir yazı olacak. Bu tür çevrim içi oyunlarda daha hızlı yükselebilmek için kullanılan hilelerin aslında bir tuzak olduğu gibi bir çok konuya değinildi.

PUBG Mobile Hileleri başlığıyla oyunculara indirmeye teşvik eden UC, Para, Görünmezlik ve WallHack gibi hile çeşitlerini içerisinde barındığı söylenen APK sürümleri oyunu telefon üzerinden oynayan oyuncuların kişisel bilgilerini çalmak üzerine kurulu bir sistemin parçası.

Dünyada oyunu aktif olarak oynayan milyonlarca oyun sever bulunuyor ülkemizde’de bu tür hayatta kalma oyunlarına ilgi çok büyük olduğu için insanları kandırmak ve onlar üzerinden prim yapacak bilgilere ulaşmak adına bu tür şeylerin kullanımı öneriliyor.

PUBG Mobile oyununda gelişmek için zafer almamızı kolaylaştıracak görünmezlik ve WallHack hilesi olduğu gibi oyun içerisinde silaha, araçlara veya karaktere kostüm almamızı sağlayacak UC hilesi gibi bir çok farklı çeşit hile bulunuyor.

PUBG Mobile Hileleri

PUBG Mobile Hileleri arayan kullanıcılar oyundan ban yememek ve indirdiği bu hileyi kullanabilmek adına her zaman 2019 güncel sürümünü bulmaları gerekiyor. Oyunu Emulator cihazlardan oynayan kullanıcılar için bilgisayarların çalıştırabildiği bazı hile programları’da son zamanlarda oldukça popüler hale geldi.

PUBG Mobile oynayan çoğu oyuncu telefon ile çalışan hile sürümlerini ararken cihazlarına virüs bulaştırıyor ve kişisel bilgileri tehlikeye giriyor. Oyun içerisinde rakipleri ve eşyaları görmenizi sağlayan WallHack gibi hileler oyuncuların ban yeme şansını yükseltiyor fakat bunu çoğu oyuncu bilmiyor. PUBG Mobile UC Hilesi yaptığını söyleyen sitelere oyun bilgilerini yazan kullanıcılar aslında kendi elleriyle hesaplarının çalınmasına vesile oluyor.

PUBG Mobile oyununda hiç bir Hile ve türevi programları ve APK sürümlerini kullanmanızı önermiyoruz.

WallHack Hilesi

Oyunda size şahin gözler kazanmanızı sağlayacak PUBG Mobile en korkulan Hile tekniklerinin başında yer alan WallHack hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Öncelikle wallhack hilesi kullanacak olanlar Bilgisayarlarına kurulu olan Emulator haricinde bir program veya telefon üzerinden ekstra bir APK dosyası indirmeleri gerekiyor. Fakat bu tür hileler oyun içerisinde çok hızlı fark edildiği için kullanan oyuncuların ban yeme süreleri’de çok hızlı ilerliyor.

PUBG Mobile WallHack Hilesi
PUBG Mobile WallHack Hilesi

PUBG Mobile Hilesi olarak adlandırılan WallHack kullanımı günümüzde oldukça azaldı fakat yinede bu tür hileleri kullanan ve geliştirenler hala mevcut. Özellikle Asya ülkelerinde yaygın kullanılan bu hile türlerini kullanan oyuncular şikayet edildikleri zaman çok kısa süre içerisinde ağır cezalar ile uzaklaştırılıyor.

WallHack gibi PUBG Mobile Hilesi kullanacak oyuncular hesaplarının anında cezalandırılmaması için 2019 güncel sürümleri bulmaları gerekiyor. Bu tür hileleri forum sitelerinde veya yabancı sitelerden rahatlıkla bulabilirler.

UC (Para) Hilesi

PUBG Mobile UC (Para) Hilesi kullanan oyuncular aslında diğer hileleri kullanan oyunculardan çok daha masum sayıyorum. Oyun içerisinde para ile satılan eşyaları satın alacak gücü olmayanların bu tür PUBG Mobile UC Hilesi gibi APK sürümleri veya programları ile aksesuarlar satın almaya çalışmasını doğal karşılayabilirim. Fakat unutmamamız gereken şeyler arasında kimse kimseye bedava iyilik yapmaz bu tür hileler sizin telefonlarınızı ve cihazlarınızda bulunan kişisel bilgilerinizi, hesaplarınızı çalmak adına geliştiriliyor, dağıtılıyor.

PUBG Mobile UC (Para) Hilesi
PUBG Mobile UC (Para) Hilesi

Oyunda para kazanmanın normal derecelerde olduğu fakat çoğu güzel ve özel aksesuarı satın almak için yalnızca PUBG Mobile UC Hilesi gibi sürümlere muhtaç kalmaz üzücü bir durum. Bazı yerli ve yabancı İnternet siteleri uc vereceğini söyleyerek oyunculardan kullanıcı adı, şifre gibi verilmeyecek önemli hesap bilgilerini istiyor. Bunlara inanan ve güvenen oyuncular kısa süre içerisinde hesapları çalınıyor.

PUBG Mobile Hileleri hakkında daha detaylı bilgiler verdiğimiz bir önceki konumuzu inceleyebilirsiniz.

2
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.