PUBG Mobile Hileli İndir 2020 Haberleri

PUBG Mobile Hileli İndir 2020 ile oyunun son versiyonunu cihazlarına hile kullanabilmek için hazır APK olarak indirmek isteyenlere uyarılarda bulunuyoruz. Milyonlarca oyuncusu bulunan mobil platformun çevrim içi en büyük hayatta kalma oyununda hile kullanmak isteyenlerin sayısı’da fazla. Daha önceki haberlerimizde hile konusuyla ilgili çok fazla uyarılarda bulunduk. Fakat hala bu uyarılarımızı görmeyen oyuncuların olduğunu bildiğimiz için her konuda haber yapmaya çalışıyoruz.

PUBG Mobile, 100 kişinin bir uçağa bindirildiği ve adaya inmek zorunda kaldıkları bir hikaye ile başlıyor. Adanın farklı bölgelerine inen oyuncuların amacı son hayatta kalan olmak. İndiğiniz bölgelerde silah, eşya ve mühimmat bularak düşmanlarınızı etkisiz hale getirin. Oyunda son hayatta kalan olabilmek için yalnızca silah yetenekleri işe yaramıyor. Taktikleriniz, rakiplerin yetenekleri, silah ve mühimmat gibi çok fazla etken var.

Oyunun yapısı itibariyle oyuncular üzerinde çok fazla hırs uyandıran bir oyun. Bundan dolayı oyuncular PUBG Mobile Hileli İndir gibi aramalar yaptıklarını görüyoruz. 2020 yılında gelecek güncellemelerle birlikte oyundaki hile kullanımında ciddi düşüşler yaşandı. Fakat hala bunları kullanan ve kullanmak isteyen oyuncuların sayısı çok fazla. Bunu bildiğimiz için bu oyunculara haberimizde çok önemli uyarılarda bulunacağız.

Reklam Alanı

PUBG Mobile Hileli İndir

PUBG Mobile Hileli İndir oyun içerisinde tüm hileleri yapmak isteyen oyuncuların APK dosyalarını aramak için kullandıkları bir terim. Araştırmalar yaptığımızda özellikle yabancı kaynaklarda çok sık kullanıldığını ve oradan her ülkeye yayıldığını gördük. APK dosyalarını düzenleyerek içerisine hile yerleştiren yazılımcılar bunları oyunculara sunuyor. Fakat PUBG Mobile oyununda böyle çalışan bir hile yok. Böyle bir hilenin olmamasına rağmen böyle konuların açılmasının sebebi işte tüm sır burada yatıyor.

PUBG Mobile Hileli İndir
PUBG Mobile Hileli İndir

Oyuncular oyun içerisinde WallHack, UC, Uçma, Zıplama veya Görünmezlik gibi çok fantastik olan hileleri yapma çabasındalar. Bu sayede oyunda daha fazla birinci olacaklar ve en iyi hesap onların olacak. Böyle bir düşünce hayalden ibaret. PUBG Mobile Hileli İndir ile cihazlara yüklenen APK dosyaları tamamen sahtekarlıktır.

Cihazınıza kuracağınız hileli APK dosyalarının içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar ile çok fazla zarar göreceksiniz. Bir kere bile cihazınıza indirdiğinizde aktif olarak hileler zararlı yazılım olan dosyayı sildikten sonra bile cihazınızda kalabiliyor. Cihazınızda’ki banka hesap bilgileriniz başta olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz kötü niyetli insanların eline geçebilir.

Reklam Alanı

Çalışmayan ve var olmayan illegal dosyaların varmış gibi anlatılıp oyunculara sunulmasının sebebi bu. Sizin var sandığınız dosyaları cihazlarınıza yüklemenizi sağlamak. Bundan dolayı PUBG Mobile Hileli İndir gibi her türlü illegal aramalardan uzak durun ve güvenmeyin.

PUBG Mobile Hileleri Neler?

PUBG Mobile Hileli İndir olarak cihazlara oyunun APK versiyonunu yüklemek isteyenler genellikle belirli hileler için bunu yapıyorlar. Oyunda herhangi bir hile çalışmasa bile çalıştığı iddia edilen onlarca farklı hayal ürünü bulunuyor. Yukarıda yaptığımız uyarıları dikkate alarak bu tarz illegal dosyalardan uzak durmanızı öneriyoruz.

PUBG Mobile Hileleri Neler?
PUBG Mobile Hileleri Neler?

PUBG Mobile Hile 2020 yazımız içerisinde tüm hile türleri ile ilgili açıklamalar yapmış ve uyarılarda bulunmuştuk. Uzun süredir oyundaki hile kullanımını bitirmek ve oyuncuların güvenliğini sağlamak için haberler yazıyoruz. PUBG Mobile Hileli İndir haberimizle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

WallHack Hilesi

PUBG Mobile Hileli İndir aramalarında en fazla WallHack hilesi ön plana çıkartılıyor. Bu hile ile oyuncular duvarın arkasından rakiplerini görebiliyor ve çok büyük bir üstünlük sağlıyorlar.

Uçma Hilesi

Uçma Hilesi oyundaki Arap asıllı oyuncuların çok fazla kullandığı bir hile türüydü. Havaya yükselerek ilginç görüntüler ve sinir bozucu bir yapıya sahip. Fakat gelen güncellemeler ile hile oyundan kaldırıldı.

UC Hilesi

PUBG Mobile UC Hilesi oyunda hiç bir zaman olmamış, çalışmayan ve yalandan ibaret bir hile. Fakat 2020 yılında böyle bir hilenin var olduğunu ve çalıştığını düşünen oyuncuların sayısı fazla.

PUBG Mobile Hile Zararları

PUBG Mobile Hileli İndir arama terimiyle yapılan arama sonuçlarındaki tüm kaynakları inceledik. Hiç birisinin yararı olmadığını tespit ettik. Oyuncular için sunulan hiç bir illegal programın yararı yoktur.

PUBG Mobile Hile Zararları
PUBG Mobile Hile Zararları

Hepsi zararlıdır. Oluşabilecek ve sizi tehlikeye atacak çok önemli konuları aşağıda maddeler halinde sıraladık. Sizinde bildiğiniz farklı zararlar varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Oyundaki hile kullanımı azaltarak bitirmek ve tüm oyuncuların güvenliğini sağlamak maksadıyla 2020 yılında hazırlanan özel bir haber.

Ban

Oyunda hile kullananların en çok korktuğu şey hesaplarının ban yeme olasılığı. Sistem tarafından tespit edilerek veya diğer oyuncuların şikayetleri sonrasında hesabınız incelenerek ban yiyebilirsiniz. Hile kullanan oyuncular PUBG Mobile oyunundan sınırsız şekilde uzaklaştırılıyorlar.

Banka Hesap Bilgileri

En çok korkmanız gereken zararların başında geliyor. PUBG Mobile Hileli İndir gibi kelimelerle indirdiğiniz APK dosyalarında saklanmış zararlı yazılımlar ile banka hesap bilgileriniz çalınabilir. Bu gibi durumlar size ciddi zararlar verecektir.

Kişisel Bilgiler

Yine içerisinde zararlı yazılımlar olan bir dosya ile cihazınızda’ki tüm kişisel bilgileriniz kötü niyetli insanların eline geçebilir. Bunun için oyunu resmi uygulama mağazasından yüklemenizi öneriyoruz. Çeşitli siteler aracılığıyla APK versiyonlarını yükleyerek kendinizi riske atmayın.

PUBG Mobile Hileli İndir 2020 Haberleri güncel olarak buradan takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizlere son dakika haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

0
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.