PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? (2020)

 PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? (2020)
Okunuyor PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? (2020)

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? 2020 yılında bu soruyu soran oyuncular için UC veya WallHack gibi tüm hilelerin kullanım şekilleriyle zararlarını anlatıyoruz. Bu yazımız içerisinde hileyi kullanmanız için değil hilelerin gerçek amaçlarını öğrenip bunlardan uzak durmanızı sağlamak istiyoruz. Çünkü PUBG Mobile oyununda hile nasıl yapılır? sorusunu soran oyuncular bu tuzağa düşmemeleri ve legal şekilde oyunu oynamaları daha sağlıklı olacaktır.

2020 yılında mobil oyunlar tüm dünyada popüler oldu, bu mobil oyun platformunun büyümesi ve hayatta kalma kategorisinin zenginleşmesinde PUBG Mobile oyununun çok büyük etkisi bulunuyor. Hem oyun sektörüne hemde kendi kategorisine öncülük eden bir yapımda hile kullanmak isteyen oyuncularda çok fazla. Bizlere sıklıkla sorulan PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunu 2020 yılına özel güncellikte cevaplamak istedik. Fakat bu cevabı hile kullanmanız için vermiyoruz. Yaptığımız araştırmalar ile bulduğumuz korkutucu sonuçları sizlere anlatarak hilelerden uzak durmanız için anlatacağız.

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunun cevabı çok basit gibi görünüyor aslında. Hileyi bul cihazına yükle ve oynamaya başla. Fakat bu kadar basit gibi görünse’de günümüzdeki dolandırıcılar ve zararlı yazılımcılar bu işi ele geçirmiş durumdalar. Yani sizin PUBG Mobile Hilesi sanarak indirdiğiniz bir dosyanın içerisinde onlarca farklı zararlı yazılım bulunuyor.

İşte tüm bunları bildiğimiz için tüm oyunculara bu tür hile programlarından ve dosyalarından uzak durmasını istiyoruz. Bugüne kadar tüm bunlarla ilgili bir çok araştırma yaptık ve çok sayıda konu açtık. Umarız sesimiz tüm oyunculara kadar gider ve artık bu konuda bilinçlenirler. PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunu sormak yerine neden yapılmaz? diye bir soru sormak daha doğru olacaktır.

2020 yılında tespit ettiğimiz tüm yabancı kaynaklardan yayılan hile adı altındaki dosyaların zararlı yazılımlar ile donatıldığı. Bu dosyaları cihazlarınıza indirdiğiniz zaman kişisel bilgileriniz ve banka bilgileriniz başkalarının eline geçebiliyor. Ayrıca UC Hilesi adı altında oluşturulan sahte siteler ile direk kullanıcıların bilgileri amatör bir şekilde çalınmaya çalışıyor. Yani PUBG Mobile hilesi olarak sunulan siteler, dosyalar ve programlardan uzak durun.

PUBG Mobile Hileleri

PUBG Mobile Hileleri arayanlar genellikle oyunda UC Hilesi veya WallHack hilesi gibi çeşitli şeyler kullanmak istiyorlar. Bununla ilgili daha önce oluşturduğumuz içeriğimiz’de bu tür hileleri kullanmamanız konusunda uyarılarda bulunmuştuk. Sebepleri ve sırları gibi her detayı açıkladığımız konumuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorunuzu cevaplarken sizi hile kullanmaya yöneltmiyoruz. Tüm amacımız hile adı altındaki bu dolandırıcılıkları öğrenmenizi sağlamak ve sizi bunlardan uzak tutmak. Çünkü bu güne kadar binlerce oyuncu bu yöntem ile kişisel bilgilerinin çalınmasına vesile oldu. Bizde artık bu duruma bir dur demek adına sürekli bu konuda içerikler üreterek oyuncuları bilgilendirmeye çalışıyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın