PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? Android 2021

 PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? Android 2021
Okunuyor PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? Android 2021

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? 2021 yılında bu soruyu soran oyuncular için UC veya WallHack gibi tüm hilelerin kullanım şekilleriyle zararlarını anlatıyoruz. Bu yazımız içerisinde hileyi kullanmanız için değil hilelerin gerçek amaçlarını öğrenip bunlardan uzak durmanızı sağlamak istiyoruz. Çünkü PUBG Mobile oyununda hile nasıl yapılır? sorusunu soran oyuncular bu tuzağa düşmemeleri ve legal şekilde oyunu oynamaları daha sağlıklı olacaktır.

2021 yılında mobil oyunlar tüm dünyada popüler oldu, bu mobil oyun platformunun büyümesi ve hayatta kalma kategorisinin zenginleşmesinde PUBG Mobile oyununun çok büyük etkisi bulunuyor. Hem oyun sektörüne hemde kendi kategorisine öncülük eden bir yapımda hile kullanmak isteyen oyuncularda çok fazla. Bizlere sıklıkla sorulan PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunu 2021 yılına özel güncellikte cevaplamak istedik. Fakat bu cevabı hile kullanmanız için vermiyoruz. Yaptığımız araştırmalar ile bulduğumuz korkutucu sonuçları sizlere anlatarak hilelerden uzak durmanız için anlatacağız.

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunun cevabı çok basit gibi görünüyor aslında. Hileyi bul cihazına yükle ve oynamaya başla. Fakat bu kadar basit gibi görünse’de günümüzdeki dolandırıcılar ve zararlı yazılımcılar bu işi ele geçirmiş durumdalar. Yani sizin PUBG Mobile Hilesi sanarak indirdiğiniz bir dosyanın içerisinde onlarca farklı zararlı yazılım bulunuyor.

İşte tüm bunları bildiğimiz için tüm oyunculara bu tür hile programlarından ve dosyalarından uzak durmasını istiyoruz. Bugüne kadar tüm bunlarla ilgili bir çok araştırma yaptık ve çok sayıda konu açtık. Umarız sesimiz tüm oyunculara kadar gider ve artık bu konuda bilinçlenirler. PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunu sormak yerine neden yapılmaz? diye bir soru sormak daha doğru olacaktır.

2021 yılında tespit ettiğimiz tüm yabancı kaynaklardan yayılan hile adı altındaki dosyaların zararlı yazılımlar ile donatıldığı. Bu dosyaları cihazlarınıza indirdiğiniz zaman kişisel bilgileriniz ve banka bilgileriniz başkalarının eline geçebiliyor. Ayrıca UC Hilesi adı altında oluşturulan sahte siteler ile direk kullanıcıların bilgileri amatör bir şekilde çalınmaya çalışıyor. Yani PUBG Mobile hilesi olarak sunulan siteler, dosyalar ve programlardan uzak durun.

PUBG Mobile Hileleri

PUBG Mobile Hileleri arayanlar genellikle oyunda UC Hilesi veya WallHack hilesi gibi çeşitli şeyler kullanmak istiyorlar. Bununla ilgili daha önce oluşturduğumuz içeriğimiz’de bu tür hileleri kullanmamanız konusunda uyarılarda bulunmuştuk. Sebepleri ve sırları gibi her detayı açıkladığımız konumuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? sorunuzu cevaplarken sizi hile kullanmaya yöneltmiyoruz. Tüm amacımız hile adı altındaki bu dolandırıcılıkları öğrenmenizi sağlamak ve sizi bunlardan uzak tutmak. Çünkü bu güne kadar binlerce oyuncu bu yöntem ile kişisel bilgilerinin çalınmasına vesile oldu. Bizde artık bu duruma bir dur demek adına sürekli bu konuda içerikler üreterek oyuncuları bilgilendirmeye çalışıyoruz.

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu) Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Küçülme Bugu için anlattığımız adımları eksiksiz olarak uyguladığınız halde alan dışında da küçük şekilde maça devam edebilirsiniz. Tabi ki bu bug bir hile gibi algılanmayacaktır fakat şikayet edilmeniz halinde ceza yiyebilirsiniz.

1- Bir Motor ve Tava ile bu alana gelin.

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)
PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)

2- Motoru alanın içerisine sokun ve elinize tavayı alın

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)
PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)

3- Tavayı fırlat konumuna getirin. Daha sonra tavayı fırlata basılı tutarken ekrandaki dönüştür seçeneğini seçin.

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)
PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)

4- Dönüştür seçeneği tam olarak 0,1 e geldiği zaman yanınızdaki motora hızlıca binin.

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)
PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)

5- Motora tam zamanında bindiğiniz zaman küçülmüş olacaksınız.

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)
PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)

6- Daha sonrasında motorunuz ile buradaki camdan aşağıya atlayın. Aşağı atlarken motordan düşmemeniz oldukça önemli.

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)
PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)

6- Eğer motordan düşmeden atlamayı başardıysanız kırmızı alanın dışına çıkın. Daha sonra ortalama 1 dakika motordan inmeyin ve kırmızı alanın gitmesini bekleyin. Kırmızı alan gittikten sonra motordan inebilirsiniz. Hala küçük böcek olarak duracaksınız.

PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)
PUBG Mobile Küçülme Hilesi (Bugu)

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Lite BC Hilesi adı altında paylaşılan tüm APK dosyalarını, programları ve İnternet sitelerini inceledik. Öncelikle oyunda böyle bir hilenin var olmadığı bilgisini vererek başlayalım.

PUBG Mobile Lite oyunundaki para birimi olan BC farklı sunucularda tutulduğu ve ayrı bir alt yapıya sahip olduğu için oyun dosyalarıyla oynayarak hile yapılmamaktadır. APK Dosyaları oyun içerisindeki dosyalara erişimi sağlar yani bu tarz dosyalara kesinlikle güvenmeyin.

Bu dosyaları paylaşanların amacı hile olduğuna inandırdığı oyuncuların üzerinden haksız kazanç sağlamak.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi
PUBG Mobile Lite BC Hilesi

Tehlike Büyüyor

PUBG Mobile Lite BC Hilesi adı altında 2021 yılında paylaşılan çoğu APK dosyasının içerisinde zararlı yazılımlar tespit edildi. Bu zararlı yazılımlar eklenen APK dosyaları cihazlarınıza indirdiğiniz zaman aktif oluyor. Hileyi kullanmak istediğiniz cihazınızda bulunan banka hesap bilgileri gibi tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bu tarz illegal dosyalardan kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Güvenliğiniz için var olmayan bir hileyi deneyerek kendinizi tehlikeye atmayın.

Yalanlara İnanmayın

PUBG Mobile Lite BC Hilesi yaptığını iddia eden İnternet sitelerine kesinlikle güvenmeyin. Oyunda böyle bir hile olsa bile İnternet siteleri aracılığıyla yapılamaz. Bu sitelerin amacı kullanıcıları kandırmak ve onların üzerinden haksız kazanç elde etmek.

PUBG Mobile UC Hilesi 99,999 Nasıl Yapılır?

İnternet siteleri, programlar ve APK dosyaları. Bir çok çeşit var fakat bunları nasıl yapacağınızla ilgili doğru bir bilgiyi bulamıyorsunuz. Bunun sebebi böyle bir hilenin olmamasından kaynaklanıyor.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile UC Hilesi 99,999 Nasıl Yapılır?

Şimdi diyeceksiniz ki bu oyunda hile var, PUBG Mobile UC 99,999 Hilesi olduğunu söyleyen yüzlerce sayfa da var. Nasıl sen böyle bir hile yok diyorsun. Çevrenizde ve güvenebileceğiniz herkese sorabilirsiniz, böyle bir hileyi yapabilen var mı?. Cevap çok basit, hayır. Çünkü oyunda çalışabilen uc hilesi 99,999 bulunmamaktadır.

PUBG Mobile oyuncuları için yaptığımız bu araştırmayı her ay güncellemeye devam edeceğiz. Bu sayede oyuna gelen güncellemeler veya yeni trend olan hile çeşitlerinin gerçek amaçlarını en hızlı şekilde öğrenebileceksiniz. PUBG Mobile UC Hilesi 99,999 yapmak istediğinizde 2021 yılında bulacağınız sitelerin gerçek amaçları yukarıda anlatıldı. Bu doğrultuda bunlardan neden uzak durmanız gerektiğini daha iyi anlamış olacaksınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
41 okunma
okunma5059
0 yorum