PUBG Mobile: how.to.get conqueror.in.3 Days

PUBG Mobile: how.to.get conqueror.in.3 Days

PUBG Mobile how.to.get conqueror.in.3 Days yani 3 günde nasıl fatih olunur? sorusunu cevaplıyoruz. How to Get conqueror in PUBG Mobile merak edenler için. Oyunda rütbesini yükseltmek isteyenler için çok önemli taktikler, tavsiyeler ve önerileri içerecek bir rehber hazırlıyoruz. Bu rehberimiz oyuncuların kendisinin de oluşturacağı bir rehber olacak. PUBG Mobile how.to.get conqueror.in.3 Days olarak da aranan bu soruları birlikte gideceğiz.

How to Get conqueror in PUBG Mobile

How to Get conqueror in PUBG Mobile, oyun içerisinde Fatih rütbesine erişebilmenizi sağlayacak sırrın anahtarı. Son zamanlarda oyuncuların çok sık aramaya başladığı how.to.get conqueror.in.3 ile bize sorduğunuz PUBG Mobile 3 Günde Nasıl Fatih Olunur? sorularını görünce bu rehberi hazırlamak istedik.

How to Get conqueror in PUBG Mobile
How to Get conqueror in PUBG Mobile

PUBG Mobile how.to.get conqueror.in.3 Days konumuz için sizde kendi taktiklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede bu yazımız bir rehber haline dönüşecek ve yüzlerce farklı tavsiyeyi barındıracak. Çok yakında PUBG Mobile Oyununda 3 Günde Nasıl Fatih Olunur? ile ilgili video hazırlayacağız. Bu videomuzda bize destek olmak için yorum yazabilirsiniz. Aynı zamanda Her hafta dağıttığımız UC Ödüllerine katılmak için yine yorum yazıp konumuzu paylaşmanız gerekiyor.

how.to.get conqueror.in.3 Days PUBG Mobile

how.to.get conqueror.in.3 Days PUBG Mobile kapsamında oyunculara tamamen ücretsiz UC Çekilişi gerçekleştiriyoruz. Çekilişimize katılmak için aşağıda gereken şartları yazdık.

how.to.get conqueror.in.3 Days PUBG Mobile
how.to.get conqueror.in.3 Days PUBG Mobile

UC Çekilişine Katılma Şartları:

 1. Yazıya Yorum Yazın (Oyunu Kazandıracak Önerilerde Bulunun),
 2. Yorumda İsim ve Mail Adresini Doğru Girin,
 3. Yazıyı Paylaşın (Kontrol Edilecek)

how.to.get conqueror.in.3 Days PUBG Mobile için düzenlediğimiz çekilişe katılmak için aşağıdan yorum yazmanız gerekiyor. Fakat sıradan bir yorum yazmayacaksınız. Bir oyuncunun Fatih kademesine gelebilmesi için maçları kazanması gerekiyor. Siz olsanız hangi taktikleri kullanırsınız ve kullanıyorsunuz? Bu gibi diğer oyunculara önerler de bulunacak yorum yazmanız gerekiyor.

PUBG Mobile’de Fatih Nasıl Olunur?

How to Get conqueror in PUBG Mobile sorusunu soran oyuncuların merak ettikleri PUBG Mobile’de Fatih Nasıl Olunur? sorusunu cevaplıyoruz. Her gün yeni teknikler, taktikler ve önerilerde bulunmaya devam edeceğiz. Sizin de eklemek istediğiniz öneriler varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda düzenlediğimiz çekilişe katılmayı unutmayın.

PUBG Mobile'de Fatih Nasıl Olunur?
PUBG Mobile’de Fatih Nasıl Olunur?

1- Ayarlarınızı Düzenleyin

PUBG Mobile oyununda Fatih rütbesine ulaşmak istiyorsanız öncelikle oyun ayarlarınızı en iyi şekilde ayarlamanız gerekiyor. Performansınızı yükseltecek ve daha iyi oynamanıza imkan sağlayacak ayarları yapın.

2- Antrenman

How to Get conqueror in PUBG Mobile için bol bol antrenman yapmanız gerekiyor. Bu antrenmanlar sayesinde oyuna olan hakimiyetiniz kuvvetlenir ve daha iyi oynamaya başlarsınız.

3- Sürekli Dereceli Oynayın

Normal ve eğlence maçlarını unutun. Girdiğiniz her maç dereceli olsun ki kazandığınız zaman boşa gitmesin. Kaybettiğiniz zaman üzülmeyin, böylelikle kazanmayı öğreneceksiniz.

PUBG Mobile how.to.get conqueror.in.3 Days konumuz detaylandırılmaya devam edilecek.

48
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 12 Yorum
 1. Bora dedi ki:

  Mükkemmel

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Keyifli oyunlar

   1. Efekan dedi ki:

    Bende istiyorum

 2. Buse dedi ki:

  Çok sağolun

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   İyi oyunlar

 3. Mustafa tahsin dedi ki:

  Oyun çok iyi

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   İyi oyunlar dileriz

 4. ayanlar01xx dedi ki:

  Fatih

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Fatih rütbesi için geçerli

 5. Yunus dedi ki:

  Pubg mobile cok iyi ama play store da bazı kullanıcılar başlama yerini eskisi gibi yapın diyor

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Eski arayüz bir başka güzeldi

 6. Efekan dedi ki:

  Bende istiyorum