PUBG Mobile İhtişamlı Bahar Etkinliği (2020)

PUBG Mobile İhtişamlı Bahar Etkinliği (2020)

PUBG Mobile oyuncuları oyuna daha çok bağlamak ve sıkmamak adına İhtişamlı Bahar Etkinliği gibi mini oyunları olan etkinlikleri özel günlerde özel hazırlıyorlar.

2020 yılında Çinin yeni yılını kutlamak adına düzenledikleri İhtişamlı Bahar Etkinliği kapsamında PUBG Mobile oyuncuları hem eğlenecekler hemde bir birinden farklı ödüller kazanacaklar.

PUBG Mobile bu etkinlik için özel bir güncelleme yayınladı, içeriğinde mini oyununda olduğu bir birinden farklı hediyeleriyle ihtişamlı bahar etkinliğine hazır olun.

PUBG Mobile 2020 Bahar Etkinliği

PUBG Mobile İhtişamlı Bahar Etkinliği yeni yapılan güncellemeyle birlikte oyuna eklendi. Zaten Çinin yeni yılını kutlayan oyuncular bu etkinlikle birlikte oyunda daha fazla eğlendikleri bilgilerini almaya başladık. Bu tür etkinliklerin oyuncuların sevdiklerini biliyoruz.

PUBG Mobile Bahar Etkinliği, 21 Ocak – 6 Şubat Tarihleri arasında gerçekleşecek. Aynı zamanda oyuna giriş ödülleri’de 31 ocak tarihine kadar devam edecek.

PUBG Mobile İhtişamlı Bahar Etkinliği Kuralları:

 1. Etkinlik süresince, her gün Klasik mod maçlarından 10 taneye kadar Fener malzemesi topla.
 2. Bir Fener yapmak için 5 farklı malzeme kullan. Bir Feneri yakmak için gereken beş farklı malzemenin tümünü toplayarak ödül kazan.
 3. Kullanılmayan malzemeleri arkadaşlarına hediye edebilirsin veya arkadaşlarından hediye isteyebilirsin.
 4. Sahip olunan malzemelerle arkadaşlara takas isteği gönderilebilir. Verilen süre içinde arkadaşın isteği kabul etmezse veya takası iptal ederse, malzemeler envantere iade edilir.
 5. Kullanılmayan malzemeler, etkinlik sonunda BP’ye dönüştürülerek mesajla hesabına gönderilir.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Fatih dedi ki:

  Cok güzel hile

 2. Derya dedi ki:

  Güzel etkinlik oldu