PUBG Mobile iPhone 12 Kodları

 PUBG Mobile iPhone 12 Kodları
Okunuyor PUBG Mobile iPhone 12 Kodları

PUBG Mobile iPhone 12 Kodları arayanlar için 2021 yılında çekiliş sistemine katılarak yeni nesil son model bir telefon kazanma şansınızı arttırın. Kullanabileceğiniz şansınızı arttıracak tüm güncel kodlar burada yayınlamaya devam edeceğiz. Günümüzün en popüler mobil oyunları arasında yer alan PUBG Mobile oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Yaptığı her sponsorluk anlaşmalarını oyunda da kendi oyuncularına çeşitli ödül olarak sunuyor. iPhone ile yaptıkları sponsorluk anlaşmaları sonrasında düzenledikleri etkinliklerle oyuncularına iPhone 12 kazanma fırsatı sunmaktadır. Oyuncular buradaki şanslarını arttırmak için PUBG Mobile iPhone 12 Kodları yapıyorlar.

PUBG Mobile iPhone 12 Kodları (2021)

PUBG Mobile iPhone 12 kazanma şansınızı arttırmak için aşağıda verdiğimiz kodları kullanabilirsiniz. Daha önceki düzenlenen etkinliklerdeki kodlar bu çekiliş sisteminde işe yaramamaktadır. Bunun için yapmanız gereken aşağıda sizlerle paylaştığımız güncel PUBG Mobile iPhone 12 Kodlarını kullanmak olacak. Eşit rekabetçi bir dengesi olan oyunda yalnızca oyun içi para birimiyle satın alınabilen öğeler görüntüyü değiştirmektedir. Oyuncuları daha fazla oyun içi öğeye teşvik edebilmek adına her seferinde farklı ve ilgi çekici öğeler getirilse de yine de böylesine devasa bir oyuna daha fazla gelir gerekiyor. İşte bu açığı da sponsorlarla yaptıkları anlaşmalarla sağlıyorlar.

PUBG Mobile iPhone 12 Kodları (2021)
PUBG Mobile iPhone 12 Kodları (2021)

Günümüzde sponsor anlaşmaları yapan oyunları oynayan oyuncular bu durumdan çok rahatsız oluyor. Fakat PUBG Mobile yaptığı her sponsorluk anlaşmasını oyuncular için bir artıya çevirdiği için bu durum herkes tarafından seviliyor. Hatat daha iyi sponsorluk anlaşmaları yapmaları için dahi bekliyoruz. Çünkü her seferinde yapılan etkinliklerle oyuncular büyük hediyelerin sahibi oluyorlar. İşte 2021 yılında en dikkat çekenlerden bir tanesi de PUBG Mobile oyununun oyuncularına iPhone 12 çekili düzenlemesi oldu.

82WtwpAv

23T4hjKQ

R3GhS8cC

aVFVrAp8

Kz8hXNh8

Nrsb6F5K

V6mdCQ8F

cHQ5eM6y

tSeXWJr5

pauf8Y7Q

Nray6VYK

kDE4ZmXE

ZrsJc9Yq

yQnx73wZ

uaDJ7Ywb

Mv4tg5X8

PUBG Mobile iPhone 12 Kodları için güncel listeye yukarıdan ulaşabilirsiniz. Oyunculara bu çekiliş için dağıtılan bazı kodları yukarıda sizlere sunduk, güncelleri için de listemizi kontrol edin ve yeni kodları hemen kullanmaya başlayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
30 okunma
okunma4281
0 yorum