PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede?

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede?

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede? sorusunu soranlar için hangi haritada ve bölgede olduğunu anlatıyoruz. Nasıl gideceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. PUBG Mobile gelen güncellemelerle birlikte sırlarla dolu bir oyun olmaya başladı.

Son zamanlarda hem görev hem de çeşitli etkinlikler sayesinde fark edilen bir çok gizli yerin olduğunu görmeye başladık. PUBG Mobile İstihbarat Odası gizli sırların ve özelliklerin bulunduğu bir yer. Buranın nerede olduğu hiç bir resmi kayıtlarda bulunmamaktadır. Sizlerin bize çok sık sorduğu PUBG Mobile İstihbarat Odası Hangi Haritada? ve Nerede? gibi soruların cevaplarını araştırdık.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile VİP Mod APK İndir [Son Sürüm]

PUBG Mobile İstihbarat Odası

PUBG Mobile İstihbarat Odası, içerisinde çok özel silahlar ve özel bir diskin bulunduğu gizli bir odadır. Harita içerisinde bir evin gizli bölmesinden girilerek bodrum katına inildiği zaman İstihbarat Odasına giriliyor. Buranın içerisinde farklı silahlar, özel bilgiler ve disk bulunuyor.

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede?

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede? sorusunun cevabını aşağıdaki görsellerle anlatıyoruz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile İstihbarat Odasına gidebilmek için Erangel haritasındaki Kameshki bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bölgenin ortasında kalan mavi binanın içerisindeki gizli bir bölmeden aşağı odaya ineceksiniz.

1 – Erangel Haritası > Kameshki Bölgesi

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski için Erangel Haritasındaki Kameshki Bölgesine iniş yapın.

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede? 1
PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede?

2 – Mavi Bina

Bölgeye iniş yaptıktan sonra ortada kalan mavi binanın içerisine girin.

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede? 2
PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede?

3 – Gizli Oda

Evin içerisine girdikten sonra sol tarafta kalan odanın sağ pencere altında bulunan açık renkli tahtayı ateş ederek kırın. Aşağıya doğru inen bir merdiven açılacak. Aşağıya indiğiniz zaman İstihbarata ait olan gizli odaya gireceksiniz. İçerisinde İstihbarat Diski ve daha bir çok gizli şey bulunuyor.

PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede? 3
PUBG Mobile İstihbarat Odası ve Diski Nerede?

PUBG Mobile İstihbarat Odası Nerede? ve PUBG Mobile İstihbarat Diski Nerede? gibi oyuncuların merak ettikleri soruları cevapladık.

29
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.