PUBG Mobile İtfaiyeci Seti Bedava Nasıl Alınır? (2022)

 PUBG Mobile İtfaiyeci Seti Bedava Nasıl Alınır? (2022)
Okunuyor PUBG Mobile İtfaiyeci Seti Bedava Nasıl Alınır? (2022)

PUBG Mobile İtfaiyeci Seti Bedava Nasıl Alınır? merak edenler için burada tüm merak edilen sorulara cevaplar verilmiştir. İtfaiyeci Sandığı Anahtarı PUBG Mobile, hangi haritada ve nerede bulunduğunu açıklıyoruz. Biriktirdiğiniz sandıkları bu anahtarlar ile açıp ödülleri kazanın. Daha önce PUBG Mobile İtfaiyeci Tahtı ile ilgili bir içerik oluşturmuştur. Şimdide’ size İtfaiyeci Sandığı Anahtarı kazanmanız için nerede bulabileceğinizi göstereceğiz.

PUBG Mobile İtfaiyeci Seti Bedava Nasıl Alınır?

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı, şuanda devam etmekte olan etkinlik içerisinde oyunculardan istenilen görev sonrasında ödül olarak verilen İtfaiyeci sandığını açıp ödüller kazanmanızı sağlar. PUBG Mobile etkinliği daha uğraş verici hale getirmek ve ödülleri kazanmak isteyenlerin emek harcaması için İtfaiyeci sandığı anahtarı nasıl kazanılır? gibi bilgileri açıklamadı.

PUBG Mobile İtfaiyeci Seti Bedava Nasıl Alınır?
PUBG Mobile İtfaiyeci Seti Bedava Nasıl Alınır?

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı Nerede Bulunur?

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı, oyun içerisinde hangi haritada, bölgede ve tam olarak nere bulunduğunu aşağıda görseller ile açıklıyoruz.

PUBG Mobile oyunundaki Erangel Haritasında bulunan School, Pochinki ve Sosnovka Military Base bölgelerinde İtfaiyeci sandığı anahtarı bulunmaktadır.

PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - School Bölgesi
PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Pochinki Bölgesi
PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Sosnovka Military Base
PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı Yerleri Nerede? (Videolu Anlatım)

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı Yerleri Nerede?

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı Yerlerinde Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı almak için yukarıda verdiğimiz bölgelere giderken dikkatli olun. Erangel haritası bilindiği gibi cehennem ormanlarına dönüşebiliyor. Oyun içerisindeki tüm anahtarları toplamadan ölmek istemezsiniz.

School Bölgesine iniş yaparken hemen anahtar bulunan çatıya inmenizi önermiyoruz. Bir çok oyuncu erken davranıp çatıya inebilir ve bir çok oyuncu’da çatıya inenleri öldürmek için silah arayacaktır. Bunun için çevre yerlere gidip bir süre izleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Erangel haritasındaki en popüler bölgelerden bir tanesi olan Pochinki yine bildiğimiz gibi. Bir çok evin olması, bir çok insanın orada olması anlamına geliyor.

Sosnovka oyunun başlarında çok oyuncu alabilir fakat bir süre geçtikten sonra buradaki oyuncular ilerlemeye başlarlar. Yinede dikkatli olun.

PUBG Mobile İtfaiyeci Sandığı Anahtarı ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile İtfaiyeci Tahtı Nerede? sorusunun cevabını paylaşıyoruz. Hangi haritada ve bölgede çıktığını gösteriyoruz bu sayede anahtarları alabileceksiniz. İtfaiyeci Çağrısı için 8 adım yavaş yavaş tamamlanmaya başladı. Oyuncuların özel zırhı kazanabilmeleri için sürekli yeni görevler veriliyor ve etkinlik ilerliyor. PUBG Mobile oyunculara İtfaiyeci Tahtı bulunarak içerisinden anahtarlar alınması gerektiğini söyledi. Bunun tam yerlerini bilmeyen oyuncularda ah nerede? vah nerede? haritalarda koştur koştur arıyorlar. Biz bulduğumuz ve denk gelen yerleri sizlere aktaracağız.

PUBG Mobile İtfaiyeci Tahtı Nerede?

PUBG Mobile İtfaiyeci Tahtı, Erangel ve Miramar haritalarının içerisinde yer almaktadır. Bu haritalar’da İtfaiyeci tahtını çok sık bir şekilde göreceksiniz. Oyundaki çoğu oyuncu bu etkinliği bildiği için tahtın etrafına pusu atmış olabilir, oldukça dikkatli bir şekilde yaklaşmanız ve anahtarı almanız gerekiyor.

İtfaiyeci Tahtından anahtarı almak kolay olmayacak. Konum olarak genellikle oyuncuların açık hedef olabilecekleri yerlere konulmuş durumda. Şanslıysanız kolayca alabilirsiniz fakat yine’de dikkatli olun.

Oyuna girerken Erangel veya Miramar haritasının yanında bulunan Event (Piramit Modu) işaretini kaldırın. Aksi halde maç içerisinde yalnızca sandık kazanabilirsiniz. Event işaretini kaldırdığınız zaman hem sandık hemde anahtar kazanma şansınız olacak.

Aşağıdaki görsellerde Tahtlar Kırmızı daireler ile işaretlenmiştir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın