PUBG Mobile Jet Ski Rehberi (2021)

PUBG Mobile Jet Ski Rehberi (2021)

PUBG Mobile Jet Ski için oyuncuların en merak ettikleri soruları yanıtlıyoruz. 2021 yılında deniz aracının hangi harita ve nerede olduğunu öğrenin. Merak ettiğiniz ve PUBG Mobile Jet Ski hakkında bilmeniz gereken her bilgiyi buradan sizlere sunuyoruz. 2021 için getirilen ilk güncellemeler sonrasında PUBG Jet Ski olarak bilinen deniz aracı oyuncular tarafından çok aranmaya başladı. Genellikle görev yapmak ve yeni aracın stratejik gücünü kullanarak oyunlarda birinci olmak isteyen oyuncular bu konuyu araştırıyorlar.

Aynı zamanda PUBG Mobile Jet Ski oyuncuların ilgisini çeken tasarımı yüzünden çok sevilen araçların başında gelmektedir. Bu etkinliği geçtiğimiz yıllarda da görmüştük. Şimdi tekrar gelmesi çoğu oyuncuyu mutlu etmeyi başardı. Jet Ski için açılan eski içeriklerin 2021 yılında işe yaramamasından dolayı sizlere bu konuda yeni bir rehber hazırlamak istedik. PUBG Mobile Jet Ski Nerede Bulunur? ve Hangi Haritada? gibi oyuncuları konuyla ilgili en sık sordukları soruları cevaplayacağız.

PUBG Mobile Jet Ski (2021)

PUBG Mobile Jet Ski sayesinde denizde hiç olmadığı kadar hızlı hareket edebileceksiniz. Genellikle kıyıya yakın olan yerlerdeki düşmanlara ani saldırılar yapmak için PUBG Mobile Jet Ski isimli deniz aracı tercih ediliyor. Üzerine 2 oyuncunun binebildiği bu deniz aracı diğer tüm deniz araçlarından daha hızlıdır.

PUBG Mobile Jet Ski (2021)
PUBG Mobile Jet Ski (2021)

Tabi ki hızı yüksek fakat koruması yok. Üzerinden düşman tarafından fark edilir ve üzerinize mermi yağarsa çok hasar yiyebilirsiniz. Yine de çatışma halinde PUBG Mobile Jet Ski üzerinde hareket etmeye devam edin. Hızınıza düşmanın mermileri çok zor isabet edecektir.

PUBG Mobile Jet Ski Görevi

PUBG Mobile Jet Ski Görevi
PUBG Mobile Jet Ski Görevi

PUBG Mobile Jet Ski Görevi olarak oyuna getirilen görevlerde 1500 metre katet diyor. Yani bu deniz aracına binerek toplamda 1500 metre ilerlemeniz gerekmektedir. Bunun için güvenli bir yerde 750 metre ileri ve 750 metre geri gelerek 1500 metrelik ilerleyişi tamamlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Jet Ski Nerede? ve Hangi Haritada?

Oyuncuların güncelleme sonrasında en çok sordukları PUBG Mobile Jet Ski Nerede? ve Hangi Haritada? sorularını cevaplayacağız. Yukarıda konuyla ilgili bilmeniz gereken diğer bilgileri açıkladık. Öncelikle görev için yapıyorsanız görev içerisinde belirttiği haritalara girmeniz gerekiyor. Genellikle klasik mod oyunlarında bu tür yeni araçlar etkinliklerle getirilmektedir.

PUBG Mobile Jet Ski Nerede? ve Hangi Haritada?
PUBG Mobile Jet Ski Nerede? ve Hangi Haritada?

PUBG Mobile Jet Ski Nerede? sorusunun aslında kesin ve net bir cevabı bulunmamaktadır. Oyundaki diğer araçlar gibi şansa bir bölgeye gönderiliyor. Deniz kıyılarında gezinerek PUBG Mobile Jet Ski aracına denk gelebilirsiniz. Her oyunda aynı yerde çıkmamaktadır.

19
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.